Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml

Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml

 

Sibírsky smrekovec so zeleným čajom a chitosanom je prírodný komplex, ktorý účinne pomáha pri obnove metabolických procesov a redukcii telesnej hmotnosti.

 

 • 18,00€

Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml

 

Základné informácie:

 • účinne pomáha pri obnove metabolických procesov
 • pomáha redukovať telesnú  hmotnosť

 

 Obsah:

 • 100 ml

 

 Možné použitie :

 • Kôra sibírskeho smrekovca je zdrojom dihydrokvercetínu, má silný protizápalový a antialergický účinok, posilňuje imunitný systém, zabraňuje prejavom všetkých typov alergií, odstraňuje alergény z tela, zvyšuje účinok ostatných zložiek balzamu , proces obnovy buniek, zabraňuje nádorovým procesom, normalizuje krvný tlak, stav kardiovaskulárneho systému .
 • Odnože Nippon Dioscorea  zabraňujú vzniku aterosklerotických zmien v srdci a mozgových cievach, kŕčových žilách a zabraňujú vzniku celulitídy.
 • Kvety ďateliny zlepšujú elasticitu ciev, zabraňujú aterosklerotickým zmenám, pôsobia protinádorovo, používajú sa pri alergických ochoreniach, bronchitíde, vitiligu.
 • Čučoriedky  prispievajú k odstraňovaniu toxínov a alergénov z tela, zlepšujú reológiu krvi, majú čistiaci účinok na krv a lymfu.

·      Koreň a listy bergénie  účinne zabraňujú vzniku a rozvoju infekčných procesov v kĺboch, znižujú pravdepodobnosť polyartritídy, reumatizmu, podporujú harmonický pokles tlaku, posilňujú steny ciev, normalizujú srdcové kontrakcie, pôsobia protizápalovo, anthelminticky , analgetické účinky.

 • Listy zeleného čaju – pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu v krvi, zlepšujú metabolizmus a pomáhajú pri redukcii hmotnosti, spomaľujú proces starnutia a posilňujú imunitu.
 • Chitosan - viaže tuky a lipidy, čím ich znemožňuje vstrebávaniu, odstraňuje ich z tela, zabraňuje tvorbe tukových zásob a prispieva k chudnutiu a formovaniu postavy bez straty svalovej sily.
 • Prečistené Altai Mumio - má tonizujúci účinok, odstraňuje následky vysokého krvného tlaku, vysokej hladiny cukru v krvi, zlepšuje celkový stav.
 • Kamenný olej  v kombinácii s rastlinnými zložkami koncentrátu má silný lymfodrenážny účinok, pomáha zmierniť opuchy, odstraňovať toxíny a produkty rozkladu nestráviteľných tukov z tela. 

  

Spôsob použitia :

 • 1 čajová lyžička (3 ml) 3x denne 30 minút pred jedlom.
 • je možná aplikácia aj do vody použiť ako sirup (1 čajová lyžička do 1,5dcl - 2dcl vody).
 • odporúčaná doba užívania je 30 dní

 

 Zloženie:

 • voda, kôra sibírskeho smrekovca, odnože nipponianskej dioskorey, kvety ďateliny, čučoriedky, koreň a listy bergénie, listy zeleného čaju, chitosan, purifikované altajské múmio, kamenný olej, med 

 

 Výrobca: Sachera-Med, Novosibirsk, Ruská federácia

  

Upozornenie:

 

Už naši predkovia, ktorí boli múdri a nezaťažení súčasnou dobou odporúčali pri ťažkostiach či už žalúdočných, črevných, infekčných alebo akýchkoľvek bolestiach tela alebo duše požívať niekoľkokrát denne čaje, tinktúry, maceráty, odvary, oleje z liečivých bylín. Podľa aktuálnej európskej legislatívy sa však takéto odporúčania považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané a nemôžu sa pri bylinných produktoch uvádzať. Napriek tomu, že účinky niektorých tradičných byliniek a plodov neboli preukázané vedeckými štúdiami, každý človek má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom, zdravým sedliackym rozumom a radami svojich predkov...

Všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len naše subjektívne názory, majú slúžiť len ako doplnkové informácie, nesmú nahrádzať liečbu lekárom.

Údaje a informácie sme preberali z voľne dostupných zdrojov internetovej siete, z podkladov výrobcu a vlastných skúseností.

Podľa aktuálnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa konkrétne bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My v prirodaplus.sk si však ctíme a vážime zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na:  www.rastlinkybylinky.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!