Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Estivta, Estónsko


Čaj Ivan - zimný 50 g v sklenenom pohári

Čaj Ivan - zimný 50 g v sklenenom pohári   Základné informácie: Zvyšuje odolnosť organizmu voči nepriaznivým faktorom životného prostredia Ivan-čaj osviežuje, dodáva dobrú náladu, dáva silu Ivan-čaj je ideálny pre ľudí, ktorí dávajú p..

5,60€

Čaj IVAN listový original 35 g

Čaj IVAN listový original 35 g   Základné informácie: Vďaka použitiu starých technológií sušenia a fermentácie si výrobok zachováva jedinečné vlastnosti a vynikajúcu chuť Je vhodný aj pre deti Zloženie: fermentované listy vŕbovky úzko..

4,20€

Čaj IVAN natural 50 g EKO

Čaj IVAN natural 50 g EKO   Základné informácie: Vďaka použitiu starých technológií sušenia a fermentácie si výrobok zachováva jedinečné vlastnosti a vynikajúcu chuť Je vhodný aj pre deti Zloženie: fermentované listy a granulované vŕb..

4,20€

Čaj IVAN s čučoriedkou 50 g EKO

Čaj IVAN s čučoriedkou 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj..

4,20€

ČAJ IVAN s hlohom 50 g EKO

ČAJ IVAN s hlohom 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj Ivan..

4,20€

Čaj IVAN s rakytníkom 50 g EKO

Čaj IVAN s rakytníkom 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj ..

4,20€

Cédrové oriešky - sibírske 100 g

Cédrové oriešky - sibírske 100 g   Sibírsky céder / Borovica sibírska (Pinus Sibiirica) – čeľaď borovicovité   Základné informácie: Sibírsky céder alebo inak borovica sibírska je dosť podobná našej borovici Býva vysoká cca..

9,50€

Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)