Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Travy Bajkala, Irkutsk, Ruská federácia


Čaga čaj s rumančekom pravým, rumančekom kamilkovým 90 g

Čaga čaj s rumančekom pravým, rumančekom kamilkovým 90 g   Základné informácie: Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a..

5,60€

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. V brezových púčikoch je množstvo vitamínov a sústreďuje sa do nich všetka sila stromu.   Zákl..

5,60€

Čaj čaga s tymiánom 90 g

Čaj čaga s tymiánom 90 g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) je zázračná rastlina našej planéty. Je to prírodné antibiotikum, pôsobí antibak..

5,60€

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g   Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch briez. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, ale rovnako aj k posilneniu imunity a celkové zlepšenie metab..

5,60€

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g   Čaga čaj so sibírskym ženšenom - Eleuterokok ostnatý, čertov koreň (latinsky eleutherococcus senticosus). Sibírska huba čaga rastie na breze a je jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Eleuterokok ..

5,60€

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) - Zlatý koreň bola na Sibíri využívaná pôvodnými obyvateľmi ako liečivá rastlin..

5,60€

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)