Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Česká republika


Dezinfekcia na ruky a povrchy ANTI COVID 1 L

Dezinfekcia na ruky a povrchy ANTI COVID 1 L   Základné informácie: Je určená na dezinfekciu rúk a povrchov Pri použití je potrebné dbať na správny postup, aby jej efektivita bola maximálna Dezinfekciu je pritom možné na ruky aplikova..

7,69€

Jablká chips, sušené jablká

Jablká chips, sušené jablká   Základné informácie: Sušené jablká obsahujú šesťkrát viac kalórií ako čerstvé jablká Je to dané tým, že sa cukry v nich obsiahnuté koncentrujú, pritom sa ale rýchlo menia na energiu. Túto vlastnosť sušených..

0,99€

Koreňová sušená zelenina

Koreňová sušená zelenina   Základné informácie: Naša sušená koreňová zeleninová zmes premium obsahuje mrkvu, zeler, petržlen   Obsah: 250 g 1000 g (1 kg)   Možné použitie : Mrkva je vynikajúci zdro..

2,69€

Koreňová sušená zelenina premium

Koreňová sušená zelenina premium   Základné informácie: Naša sušená koreňová zeleninová zmes premium obsahuje mrkvu, zeler, petržlen, paštrnák, a pór   Obsah: 250 g 1000 g (1 kg)   Možné použitie : ..

2,89€

Tribulus terrestris – Kotvičník zemný, sušená vňať ( čaj ) 100g, ručne zbierané

Tribulus terrestris – Kotvičník zemný, sušená vňať ( čaj ) 100g, ručne zbierané   Základné informácie: Kotvičník je nízka rastlina so žltými kvetmi. Hoci je často používaný jej latinský názov Tribulus terrestris, často sa môžeme stretnúť aj..

7,49€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)