Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

GoldenPharm, Kyjev, Ukrajina


Gél-balzam „Golden horse - relax“ - chladivý 400ml UA

Gél-balzam „Golden horse - relax“ - chladivý 400ml UA   Základné informácie: relaxačný balzam-gél je určený na starostlivosť o telo po fyzickom výkone, unavené nohy po dlhej chôdzi alebo dlhom státí, ako aj na masáž   Obsah: ..

10,00€

Lopúchový balzam-maska na vlasy 200 ml

Lopúchový balzam-maska na vlasy 200 ml   Základné informácie: ako profylaktický prípravok je balzamová maska ​​vhodná pre normálne vlasy vzorec produktu je založený na odvare 7 bylín a lopúchového oleja, ktoré majú komplexný účinok ..

7,00€

Lopúchový šampón a 7 bylín proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Lopúchový šampón a 7 bylín proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: pri pravidelnom používaní šampónu sú vlasy jemné a elastické, získavajú lesk a objem. lopúchový šampón je vhodný na každodenné použitie vzorec..

7,00€

Valeriána s vitamínom B - extrakt - 50kaps. UA

Valeriána s vitamínom B - extrakt - 50kaps. UA   Základné informácie: valeriána nespôsobuje závislosť, psychickú ani fyzickú závislosť účinok extraktu valeriány je spôsobený zložen..

3,00€

Žabí kameň s pagaštanom, červené hrozno a ľaničníkový olej 75 ml UA

Žabí kameň s pagaštanom, červené hrozno a ľaničníkový olej 75 ml UA   Základné informácie: odstraňuje svalové napätie, je účinný pri opuchoch     Obsah: 75 ml     Možné použitie :  pomáha znižovať bo..

7,00€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)