Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Liečivé rastliny a bylinky drvené, alebo v kapsulách

Bylinky v kapsulách - bylinky v kapsulách s čisto prírodným zložením, ktoré nám poslúžia na množstvo našich zdravotných problémov. Obsahujú bylinky, výťažky z byliniek a pod. Plnené sú výhradne bylinkami, ktoré boli zbierané výhradne v čistom prostredí, rovnako pri sušení sa dodržiavali všetky správne pravidlá sušenia byliniek. Odoberáme ich výhradne od certifikovaných a overených dodávateľov.

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

29,99€

Chlorella Original 750 tabliet

Chlorella Original 750 tabliet   Chlorella ORIGINAL TOPNATUR obsahuje až 19 z celkových 22 aminokyselín, vrátane všetkých 8 kľúčových ako i pozoruhodných 60 % kvalitných a prirodzene viazaných bielkovín. Zrejme najdôležitejšou zložkou ch..

11,99€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

17,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g
Vypredané

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

17,00€

Psyllium Topnatur vláknina 300g

Psyllium Topnatur vláknina 300g   Psyllium od spoločnosti TOPNATUR je jediné psyllium na trhu sterilizované parou. Táto šetrná metóda spracovania zaisťuje nielen zníženie množstva nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré sa v psylliu prirodzene vysky..

6,99€

SPIRULINA 750 tabliet

SPIRULINA 750 tabliet   Spirulina je účinná pri regulácii hmotnosti a má taktiež antioxidačné vlastnosti.   Užívanie : 15 tabliet denne (je ich možné rozdeliť do 2 dávok), zapiť pohárom vody.   Krajina pôvodu: Taiwan ..

10,49€

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)