Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Liečivé rastliny a bylinky drvené, alebo v kapsulách

Bylinky v kapsulách - bylinky v kapsulách s čisto prírodným zložením, ktoré nám poslúžia na množstvo našich zdravotných problémov. Obsahujú bylinky, výťažky z byliniek a pod. Plnené sú výhradne bylinkami, ktoré boli zbierané výhradne v čistom prostredí, rovnako pri sušení sa dodržiavali všetky správne pravidlá sušenia byliniek. Odoberáme ich výhradne od certifikovaných a overených dodávateľov.

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

29,99€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)