Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sacheramed, Novosibirsk, Rusko


Cédrový olej s cédrovou živicou 30% a pagaštan konský 100 ml

  Cédrový olej s cédrovou živicou 30% a pagaštan konský 100 ml Základné informácie: Cédrový olej - lisovaný za studena z jadier cédru Obsahuje vitamíny, minerály, tuky, polynenasýtené mastné kyseliny CÉDROVÝ ORECH obsahuje celý ra..

17,00€

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g   Základné informácie: prírodný extrakt z plodov goji a extrakt z podzemkov kurkumy , ktoré dlhodobou pôsobia na zmeny v pankrease a intoxikácii pečene   Obsah: 100 g ..

19,00€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g   Základné informácie: jediný na svete prírodný komplex plodov goji a plodov a kvetov hlohu je prírodný produkt, ktorý sa nemení vo svojej bunkovej štruktúre, čím účinne a harmonicky ovplyvňuje z..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml   Základné informácie: Prírodný micelárny krém "Dobrodeja" obsahuje micely bioaktívnych zložiek Tieto zložky pôsobia na psoriatické lézie Pôsobia aj na oblasť okolo post..

11,50€

Krém Dobrodeja – čagový, micelárny 100 ml

Krém Dobrodeja – čagový, micelárny 100 ml   Základné informácie: Micelárny krém Dobrodeja čagový obsahuje bioaktívne komplexy Tieto komplexy sú vo forme micel-mikroguľôčok v emulzii, ktoré pri kontakte s pokožkou rýchlo prenikajú do spo..

11,50€

Krém Sachel® BioNative krém 30 ml

Krém Sachel® BioNative krém 30 ml   Základné informácie: Prírodný komplexný krém obsahuje prírodný faktor SPF 50 Má selektívny efekt s viacerými zložkami s individuálnymi vlastnosťami štruktúry a typu pokožky Má súčasne estetický, der..

12,00€

Maska na vlasy Posejvlas proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Maska na vlasy Posejvlas proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Krémová maska ​​má intenzívny regeneračný účinok na stav a funkciu vlasových koreňov a vlasového folikulu Zvýšený prísun krvi do vlasových koreňov a prívod ..

17,50€

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 100g

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 100g   Mumio Altajské je komplex organických a anorganických zlúčenín, ktoré vznikajú v dôsledku vitálnej aktivity rastlín, hmyzu a zvierat, ktoré sú zmiešané s pôdnymi prvkami a oboha..

32,00€

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 50g

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 50g   Mumio Altajské je komplex organických a anorganických zlúčenín, ktoré vznikajú v dôsledku vitálnej aktivity rastlín, hmyzu a zvierat, ktoré sú zmiešané s pôdnymi prvkami a oboha..

17,00€

Pomáda na pery Dobrodeja - herpon 4 g

Pomáda na pery Dobrodeja - herpon 4 g   Základné informácie: účinok prírodných  zložiek rúžu koncentráty Lespedetsa, Usnei, Lapacho majú výrazný antiherpetický, protizápalový, protiinfekčný účinok pomáda zabraňuje pravdepodobnos..

7,00€

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kapsúl

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kapsúl   Základné informácie: komplex Naturonic Gaštan Pri kŕčových zmenách pôsobí na organizmus mierne a účinne nespôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky je 100% prírod..

13,00€

Sachel® šampón Bio rast vlasov 250 ml

Sachel® šampón Bio rast vlasov 250 ml   Základné informácie: Sachel® šampón Bio obsahuje prírodné zložky v prirodzenej nemodifikovanej forme Táto forma má kompatibilitu s bunkami epidermy, pokožky Rýchlo preniká do tkanív v oblasti v..

17,00€

Šampón AKTIV Posejvlas 250 ml

Šampón AKTIV Posejvlas 250 ml   Základné informácie: Posejvlas Active je prírodný šampón, neobsahuje umelé a syntetické zložky ani konzervačné látky Prírodný komplex v šampóne má intenzívny obnovujúci účinok na vonkajšie, keratínové, pi..

16,00€

Šampón Posejvlas s ligurčekom proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Šampón Posejvlas s ligurčekom proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Šampon Posejvlas s ligurčekom lekárskym - prirodzený pôvodný šampón, ktorý neobsahuje umelé, syntetické zložky, ani konzervačné látky Šampón má intenzí..

16,00€

Sérum krém koloid Sachel 15 ml na akné

Sérum krém koloid Sachel 15 ml na akné   Základné informácie: Sérum krém koloid Sachel je určený pre lokálnu aplikáciu rôznych typov akné, pupienkov (papuly) na tvári a čierne bodky na tvári (komedony) Je nápomocný pri sprievodných pato..

9,50€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na alergie 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na alergie 100 ml - sirup   Základné informácie: pomáha predchádzať alergickým reakciám odstraňuje kožnú dermatitídu prírodné zložky balzamu účinne chránia telo pred alergénmi, odstraňujú z tela ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na cievy 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na cievy 100 ml – sirup   Základné informácie: obnovuje potenciu normalizuje krvný tlak aj pri chronickej hypertenzii (alebo hypotenzii), obnovuje prekrvenie končatín a predchádza dystrofickým zmen..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na kĺby 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na kĺby 100 ml – sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu zabraňujú príčinám kĺbových zmien: infekciám, alergickým reakciám, hormonálnej deficiencii, poruc..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na obličky 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na obličky 100 ml - sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu účinne odstraňujú zápalové a infekčné procesy v obličkách a močovom mechúre zabraňuje tvorbe kameňov v obličkách zlepšuje ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na oči 100 ml - sirup

 Sibírsky smrekovec - medový balzam na oči  100 ml - sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu účinne zlepšujú mikrocirkuláciu v oblasti očí pomáha zlepšiť videnie odstraňuje zápaly v oblasti očí zabraňuje zmenám na ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na prostatu 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na prostatu 100 ml – sirup   Základné informácie: účinne zabraňuje nepriaznivým zmenám v prostatickej žľaze u mužov zabraňuje degeneratívnym zmenám v prostatickej žľaze zabraňuje vzniku adenómu prost..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na ženské problémy 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na ženské problémy 100 ml - sirup   Základné informácie: účinne zabraňuje zápalovým, infekčným, plesňovým procesom genitourinárneho systému žien a hormonálnym poruchám účinne zabraňuje vzniku a rozvoj..

18,00€

Zobrazené 1 až 24 z 26 (2 stránok)