Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sacheramed, Novosibirsk, Rusko


Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g

Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g   Balzam (bez alkoholu) je zostavený z rukopisov starých ruských liečiteľov a doplnený o súčasné vedomosti. Prírodný balzam "Altajský celiteľ" harmonicky ovplyvňuje všetky funkcie tela, nemá žia..

17,00€

Balzam AKTIV spevňujúca formula Posejvlas, obnova štruktúry vlasov 250 ml

Balzam AKTIV spevňujúca formula Posejvlas, obnova štruktúry vlasov 250 ml   Základné informácie: Balzam Posejvlas Active je prírodný prostriedok Neobsahuje umelé a syntetické zložky, rovnako ani konzervačné látky Ide o prírodný kompl..

16,00€

Balzam spevňujúca formula Posejvlas - proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Balzam spevňujúca formula Posejvlas - proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Balzam, kondicionér obsahuje iba prírodné ingrediencie Rieši jednotlivé vonkajšie estetické zmeny vlasov a príčiny vypadávania vlasov Je vhod..

16,00€

Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g

Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g   Základné informácie: Nemá teratogénne a mutagénne vlastnosti, má výraznú antibakteriálnu aktivitu, pôsobí na hojenie rán, hepatoprotektívnu, protinádorovú a antimetastatickú aktivi..

8,50€

BioNative krém na telo 200 ml

BioNative krém na telo 200 ml   Základné informácie: Prírodné zloženie krému obsahuje komplex účinných látok s vyváženým regulačným účinkom na bunky hornej epidermy, dermálnu vrstvu kože, kolagénové a elastínové štruktúry kože a priľahlé ..

17,50€

Dezinfekčný sprej A - FLUMON proti vírusom, koronavírusom 30 ml

Dezinfekčný sprej A - FLUMON proti vírusom, koronavírusom 30 ml   Základné informácie: prírodný vzorec spreja má ďalší regulačný účinok na metabolické procesy epidermálnych buniek, spojivového tkaniva, krvných ciev 100% prírodný príprav..

8,00€

Ekzolocin - gél na plesne 30 ml

Ekzolocin - gél na plesne 30 ml   Ekzolocin je prírodný gél založený na micelách bioaktívnych frakcií rastlín a prírodných zložiek zameraných na zdroje plesňových infekcií nôh a na poruchy kože, nechtov a pokožky hlavy.   Základné..

8,50€

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g   Základné informácie: prírodný extrakt z plodov goji a extrakt z podzemkov kurkumy , ktoré dlhodobou pôsobia na zmeny v pankrease a intoxikácii pečene   Obsah: 100 g ..

19,00€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g   Základné informácie: jediný na svete prírodný komplex plodov goji a plodov a kvetov hlohu je prírodný produkt, ktorý sa nemení vo svojej bunkovej štruktúre, čím účinne a harmonicky ovplyvňuje z..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Kolagénová pleťová voda 300 ml + maska na tvár 70g

Kolagénová pleťová voda 300 ml + maska na tvár 70g   Základné informácie: Komplexná aplikácia masky a tonika Sachel ® Biobalance má účinok biorevitalizácie Výsledkom je transdermálne penetračné pôsobenie aktívnych zložiek v štruktúre k..

17,00€

Kozmetický krém Dobrodeja - čagový 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - čagový 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém "Dobrodeja" – čagový je efektívny prírodný krém Pôsobí na alergické procesy na pokožke Vhodný pri spálenej pokožke Vhodný na hlboké vrásky, nádory ..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - orechový 25 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - orechový 25 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja orechový je vhodný pre citlivú pokožku Vhodný na pokožku okolo očných viečok Vyhladzuje vrásky Zjednocuje tón pleti Podporuje hojenie rán,..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - mumio 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - mumio 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém "Dobrodeja" – mumio je účinný prírodný prostriedok na urýchlenie regenerácie Obnovuje tkanivo Pôsobí pri zlomeninách kostí Pôsobí na svaly a šľachy, pri ..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - cédrový 30 ml

Kozmetický krém  Dobrodeja - cédrový 30 ml   Základné informácie: Zabraňuje vzniku prvých vrások Odstraňuje suchú pokožku Proti vráskam na tvári Obnovuje pružnosť a pevnosťpokožky Vyživuje Hydratuje   Obsah: 3..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - faktor SPF +50 , proti starnutiu 100ml

Kozmetický krém Dobrodeja - faktor SPF +50 , proti starnutiu 100ml   Základné informácie: Organický prírodný micelárny krém zabraňuje starnutiu pokožky Zabraňuje suchosti pokožky Obsahuje prirodzený faktor SPF +50 Chráni pokožku pre..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - rakytník rešetliakový 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - rakytník rešetliakový 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja - rakytník rešetliakový - prírodný krém Je tvorený na báze rakytníkového oleja, rakytníkového koncentrátu, medu, kamenného oleja - ..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa je účinný prírodný krém Je vhodný na bolesť chrbta, nôh, bolesti svalov a rúk Slúži na zlepšenie pohyblivosti kĺbov O..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml   Základné informácie: Prírodný micelárny krém "Dobrodeja" obsahuje micely bioaktívnych zložiek Tieto zložky pôsobia na psoriatické lézie Pôsobia aj na oblasť okolo post..

11,50€

Krém - výplň Sachel ® biobalans 30 ml

Krém - výplň Sachel ® biobalans 30 ml   Základné informácie: Krém - výplň "Sachel"® biobalans zaisťuje obnovu buniek Podporuje komplexné čistenie pleti s bioregulačnými nápravami pokožky Krém účinne čistí pokožku Upravuje stav horne..

12,00€

Krém BB Sachel® 30 ml

Krém BB Sachel® 30 ml   Základné informácie: SACHEL® BB krém je prírodný krémový komplex s prírodným faktorom určený na korekciu a reguláciu pokožky Obsahuje prírodné zložky v pôvodnej nezmenenej prirodzenej forme Zložky obsiahnuté v ..

10,00€

Krém BB tonikum Sachel® 30 ml

Krém BB tonikum Sachel® 30 ml   Základné informácie: SACHEL® BB krém tonikum je vhodný pre denné použitie ako prirodzený komplexný krém s ochranným faktorom SPF60 rastlinného pôvodu Prispieva k zachovaniu prirodzenej hydratácie kože a z..

10,00€

Krém Dobrodeja +7 živicový - 50 ml

Krém Dobrodeja +7 živicový - 50 ml   Základné informácie: Má silný penetračný účinok cez pokožku Urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív - spájanie kostí, obnova svalových vlákien a šliach pri naťahovaní a natiahnutí Hojenie popálení..

11,50€

Zobrazené 1 až 24 z 56 (3 stránok)