Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sacheramed, Novosibirsk, Rusko


Balzam AKTIV spevňujúca formula Posejvlas, obnova štruktúry vlasov 250 ml

Balzam AKTIV spevňujúca formula Posejvlas, obnova štruktúry vlasov 250 ml   Základné informácie: Balzam Posejvlas Active je prírodný prostriedok Neobsahuje umelé a syntetické zložky, rovnako ani konzervačné látky Ide o prírodný kompl..

16,00€

Balzam spevňujúca formula Posejvlas - proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Balzam spevňujúca formula Posejvlas - proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Balzam, kondicionér obsahuje iba prírodné ingrediencie Rieši jednotlivé vonkajšie estetické zmeny vlasov a príčiny vypadávania vlasov Je vhod..

16,00€

Cédrový olej s cédrovou živicou 30% a pagaštan konský 100 ml

  Cédrový olej s cédrovou živicou 30% a pagaštan konský 100 ml Základné informácie: Cédrový olej - lisovaný za studena z jadier cédru Obsahuje vitamíny, minerály, tuky, polynenasýtené mastné kyseliny CÉDROVÝ ORECH obsahuje celý ra..

17,00€

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g   Základné informácie: prírodný extrakt z plodov goji a extrakt z podzemkov kurkumy , ktoré dlhodobou pôsobia na zmeny v pankrease a intoxikácii pečene   Obsah: 100 g ..

19,00€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g   Základné informácie: jediný na svete prírodný komplex plodov goji a plodov a kvetov hlohu je prírodný produkt, ktorý sa nemení vo svojej bunkovej štruktúre, čím účinne a harmonicky ovplyvňuje z..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa je účinný prírodný krém Je vhodný na bolesť chrbta, nôh, bolesti svalov a rúk Slúži na zlepšenie pohyblivosti kĺbov O..

11,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml   Základné informácie: Prírodný micelárny krém "Dobrodeja" obsahuje micely bioaktívnych zložiek Tieto zložky pôsobia na psoriatické lézie Pôsobia aj na oblasť okolo post..

11,50€

Krém Sachel® BioNative krém 30 ml

Krém Sachel® BioNative krém 30 ml   Základné informácie: Prírodný komplexný krém obsahuje prírodný faktor SPF 50 Má selektívny efekt s viacerými zložkami s individuálnymi vlastnosťami štruktúry a typu pokožky Má súčasne estetický, der..

12,00€

Maska na vlasy Posejvlas proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Maska na vlasy Posejvlas proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Krémová maska ​​má intenzívny regeneračný účinok na stav a funkciu vlasových koreňov a vlasového folikulu Zvýšený prísun krvi do vlasových koreňov a prívod ..

17,50€

Maska na vlasy Sashel® biotonik 150ml

Maska na vlasy Sashel® biotonik 150ml   Základné informácie: Maska na vlasy Sashel® je určená na komplexnú obnovu rastu vlasov Je vysoko vhodná proti vypadávaniu vlasov Účinná pri alopécii Odporúča sa pri zmenách štruktúry vlasov ..

15,00€

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 100g

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 100g   Mumio Altajské je komplex organických a anorganických zlúčenín, ktoré vznikajú v dôsledku vitálnej aktivity rastlín, hmyzu a zvierat, ktoré sú zmiešané s pôdnymi prvkami a oboha..

32,00€

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 50g

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 50g   Mumio Altajské je komplex organických a anorganických zlúčenín, ktoré vznikajú v dôsledku vitálnej aktivity rastlín, hmyzu a zvierat, ktoré sú zmiešané s pôdnymi prvkami a oboha..

17,00€

Pomáda na pery Dobrodeja - herpon 4 g

Pomáda na pery Dobrodeja - herpon 4 g   Základné informácie: účinok prírodných  zložiek rúžu koncentráty Lespedetsa, Usnei, Lapacho majú výrazný antiherpetický, protizápalový, protiinfekčný účinok pomáda zabraňuje pravdepodobnos..

7,00€

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kapsúl

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kapsúl   Základné informácie: komplex Naturonic Gaštan Pri kŕčových zmenách pôsobí na organizmus mierne a účinne nespôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky je 100% prírod..

13,00€

Sachel® šampón Bio rast vlasov 250 ml

Sachel® šampón Bio rast vlasov 250 ml   Základné informácie: Sachel® šampón Bio obsahuje prírodné zložky v prirodzenej nemodifikovanej forme Táto forma má kompatibilitu s bunkami epidermy, pokožky Rýchlo preniká do tkanív v oblasti v..

17,00€

Šampón AKTIV Posejvlas 250 ml

Šampón AKTIV Posejvlas 250 ml   Základné informácie: Posejvlas Active je prírodný šampón, neobsahuje umelé a syntetické zložky ani konzervačné látky Prírodný komplex v šampóne má intenzívny obnovujúci účinok na vonkajšie, keratínové, pi..

16,00€

Šampón Posejvlas s ligurčekom proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Šampón Posejvlas s ligurčekom proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Šampon Posejvlas s ligurčekom lekárskym - prirodzený pôvodný šampón, ktorý neobsahuje umelé, syntetické zložky, ani konzervačné látky Šampón má intenzí..

16,00€

Sérum krém koloid Sachel 15 ml na akné

Sérum krém koloid Sachel 15 ml na akné   Základné informácie: Sérum krém koloid Sachel je určený pre lokálnu aplikáciu rôznych typov akné, pupienkov (papuly) na tvári a čierne bodky na tvári (komedony) Je nápomocný pri sprievodných pato..

9,50€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na alergie 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na alergie 100 ml - sirup   Základné informácie: pomáha predchádzať alergickým reakciám odstraňuje kožnú dermatitídu prírodné zložky balzamu účinne chránia telo pred alergénmi, odstraňujú z tela ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na cievy 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na cievy 100 ml – sirup   Základné informácie: obnovuje potenciu normalizuje krvný tlak aj pri chronickej hypertenzii (alebo hypotenzii), obnovuje prekrvenie končatín a predchádza dystrofickým zmen..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na kĺby 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na kĺby 100 ml – sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu zabraňujú príčinám kĺbových zmien: infekciám, alergickým reakciám, hormonálnej deficiencii, poruc..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na obličky 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na obličky 100 ml - sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu účinne odstraňujú zápalové a infekčné procesy v obličkách a močovom mechúre zabraňuje tvorbe kameňov v obličkách zlepšuje ..

18,00€

Zobrazené 1 až 24 z 30 (2 stránok)