Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Natural Pharm


Aktívne minerály extra 300 ml

Aktívne minerály extra 300 ml   Základné informácie: Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až ..

10,00€

Meď tekutá Cu 300 ml

Meď tekutá Cu 300 ml   Základné informácie: Meď je stopový prvok patriaci medzi jeden z najúčinnejších antioxidantov v tele, často označovaný aj ako prvok krásy Ako silný katalyzátor pôsobí na mnohé enzýmy a vitamíny, prostredníctvom kt..

8,20€

Tekuté Železo Fe + Vitamín C 300 ml

Tekuté Železo Fe + Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Tekuté železo regeneruje organizmus Celkovo posilňuje organizmus, dopĺňa nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v pr..

8,20€

Tekutý Horčík Mg + Vitamín C 300 ml

Tekutý Horčík Mg + Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Horčík (Magnesium) sa v ľudskom tele vyskytuje predovšetkým v kostiach, zvyšok je v svaloch, endokrinných žľazách a v menšej miere v krvi Celkovo ľudské telo obsahuje od 20 do 3..

8,20€

Tekutý Vitamín C 300 ml

Tekutý Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Kyselina askorbová (presnejšie kyselina L-askorbová) alebo vitamín C je kyselina a zároveň vitamín Patrí do skupiny vitamínov rozpustných vo vode Je citlivá na teplo a vysoko citlivá na o..

11,00€

Tekutý Zinok Zn + Vitamín C 300 ml

Tekutý Zinok Zn + Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Zinok potrebuje každá bunka v tele Zinok je koncentrovaný vo svaloch, kostiach, obličkách, koži, podžalúdkovej žľaze, očiach a u mužov aj v prostate Zinok je nevyhnutnou zložko..

8,20€

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)