Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Natural Pharm


Aktívne minerály extra 300 ml

Aktívne minerály extra 300 ml   Základné informácie: Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až ..

10,00€

Aktívne uhlie prášok 200 g

Aktívne uhlie prášok 200 g   Základné informácie: Aktívne uhlie alebo adsorpčné uhlie je spoločné meno pre skupinu umelo vytvorených, pórovitých uhlíkov s hubovitou štruktúrou. Vyznačujú sa veľkým aktívnym povrchom, s vysokou schopnosťou..

4,20€

Aktívne uhlie prášok 500 g

Aktívne uhlie prášok 500 g   Základné informácie: Aktívne uhlie alebo adsorpčné uhlie je spoločné meno pre skupinu umelo vytvorených, pórovitých uhlíkov s hubovitou štruktúrou. Vyznačujú sa veľkým aktívnym povrchom, s vysokou schopnosťou..

8,40€

Čierna rasca olej 100 ml – natural pharm

Čierna rasca olej 100 ml – natural pharm   Základné informácie:   Prorok Mohamed údajne povedal, že semená čiernej rasce môžu vyliečiť čokoľvek okrem smrti Čierna rasca (Nigella sativa L.) je jedna z najkvalitnejších liečivých rastlí..

8,49€

Káva zelená - na chudnutie 250 g, Natural Pharm

Káva zelená - na chudnutie 250 g, Natural Pharm   Základné informácie: Pitie zelenej kávy nám zabezpečuje, že sa do organizmu dostáva veľa pozitívnych látok Jednou z látok je kyselina chlorogenová / 7%/ , ktorá spôsobuje 3x rýchlejšie ..

4,20€

Meď tekutá Cu 300 ml

Meď tekutá Cu 300 ml   Základné informácie: Meď je stopový prvok patriaci medzi jeden z najúčinnejších antioxidantov v tele, často označovaný aj ako prvok krásy Ako silný katalyzátor pôsobí na mnohé enzýmy a vitamíny, prostredníctvom kt..

8,20€

Petržlenový olej za studena lisovaný, nerafinovaný 100 ml

Petržlenový olej za studena lisovaný, nerafinovaný 100 ml   Základné informácie: Petržlen (Petrosellinum Crispum L.) – čeľaď mrkvovité Chuť tohto oleja je dosť výrazná po petržlene, takže sa hodí do „slanej“ kuchyne Petržlenový olej m..

6,90€

Tekuté Železo Fe + Vitamín C 300 ml

Tekuté Železo Fe + Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Tekuté železo regeneruje organizmus Celkovo posilňuje organizmus, dopĺňa nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v pr..

8,20€

Tekutý Horčík Mg + Vitamín C 300 ml

Tekutý Horčík Mg + Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Horčík (Magnesium) sa v ľudskom tele vyskytuje predovšetkým v kostiach, zvyšok je v svaloch, endokrinných žľazách a v menšej miere v krvi Celkovo ľudské telo obsahuje od 20 do 3..

8,20€

Tekutý Vitamín C 300 ml

Tekutý Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Kyselina askorbová (presnejšie kyselina L-askorbová) alebo vitamín C je kyselina a zároveň vitamín Patrí do skupiny vitamínov rozpustných vo vode Je citlivá na teplo a vysoko citlivá na o..

11,00€

Tekutý Zinok Zn + Vitamín C 300 ml

Tekutý Zinok Zn + Vitamín C 300 ml   Základné informácie: Zinok potrebuje každá bunka v tele Zinok je koncentrovaný vo svaloch, kostiach, obličkách, koži, podžalúdkovej žľaze, očiach a u mužov aj v prostate Zinok je nevyhnutnou zložko..

8,20€

Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)