Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Tinktúry z byliniek, lupienkov

Tinktúra je koncentrovaný a tekutý bylinný extrakt. Zvyčajne sa vyrába namáčaním bylín a ďalších rastlinných častí v alkohole po dobu niekoľkých týždňov, aby sa extrahovali aktívne zložky. Alkohol je považovaný za vynikajúce rozpúšťadlo, môže extrahovať bylinné zložky, ktoré sú vo vode nerozpustné. Výsledkom je čistý roztok s vysokou koncentráciou účinných látok. Tinktúry môžu byť vyrobené z jednej rastliny alebo z kombinácie viacerých rastlín. K príprave tinktúry sú použité čerstvé alebo sušené listy, korene, kôra, kvety a bobule.

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

15,00€

Malavit tinktúra 30 ml

Malavit tinktúra 30 ml   Základné informácie: Malavit je multifunkčný prírodný profylaktický nástroj Používa sa pre externú a lokálnu aplikáciu (vrátane hygieny ústnej sliznice a intímnej zóny) Malavit tinktúru tvoria prírodné zložky ..

9,50€

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)