Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Tinktúry z byliniek, lupienkov

Tinktúra je koncentrovaný a tekutý bylinný extrakt. Zvyčajne sa vyrába namáčaním bylín a ďalších rastlinných častí v alkohole po dobu niekoľkých týždňov, aby sa extrahovali aktívne zložky. Alkohol je považovaný za vynikajúce rozpúšťadlo, môže extrahovať bylinné zložky, ktoré sú vo vode nerozpustné. Výsledkom je čistý roztok s vysokou koncentráciou účinných látok. Tinktúry môžu byť vyrobené z jednej rastliny alebo z kombinácie viacerých rastlín. K príprave tinktúry sú použité čerstvé alebo sušené listy, korene, kôra, kvety a bobule.

Befungin - tinktúra 100 ml
Vypredané

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

17,00€

Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml

Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml   Základné informácie: účinne pomáha pri obnove metabolických procesov pomáha redukovať telesnú  hmotnosť    Obsah: ..

18,00€

Švédske kvapky 40 bylín - 500ml (bez alkoholu)

Švédske kvapky 40 bylín - 500ml (bez alkoholu)   Základné informácie: Škorica prispieva k stimulácii trávenia a chuti do jedla a podporuje pohodu žalúdka Klinčeky podporujú chuť do jedla, chuť a trávenie Zázvor stimuluje trávenie Ne..

15,00€

Tinktúra - upokojujúca z 5 bylín 250 ml

Tinktúra - upokojujúca  z 5 bylín 250 ml   Základné informácie: neobsahuje alkohol a cukor tinktúra z 5 bylín je rokmi overená receptúra, obsahuje výťažky z materinej dúšky, valeriány, hlohu, mäty, oregana každá z piatich bylín jednot..

4,00€

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)