Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Včelie produkty

Včelie produkty sú produkty včely medonosnej, ktorej úloha v prírode je nenahraditeľná, preto sú včelie produkty považované skôr za druhotný produkt, pretože ich prvotná úloha je predovšetkým opeľovanie. V súčasnosti sú včelie produkty veľmi významné aj pre nás, ľudí lebo ich účinky na človeka sú liečivé a navyše sú veľmi chutné :-) Apiterapia je liečba včelími produktmi. Medzi včelie produkty patria med, propolis, peľ, materská kašička, včelí vosk, včelí jed, úľový vzduch, včelie energie, chitín. Prvé zmienky o apiterapii máme už v starovekom Egypte, kedy Kleopatra využívala medové kúpeľa, medové masáže a tiež vibrátor z papyrusu a včiel. V 12. storočí bola pomocou včelieho jedu liečená dna Karolovi Veľkému a v 17. storočí reumatizmus Ivanu Hroznému.

Gél s výťažkom z gaštanu a pijavice - Konská sila 500 ml

Gél s výťažkom z gaštanu a pijavice - Konská sila 500 ml   Základné informácie: posilňuje žilové steny a zvyšuje ich tonus extrakt z pagaštanu konského - znižuje zrážanlivosť krvi, posilňuje steny kapilár a žíl, podporuje resorpciu krvn..

17,00€

Propolisová tinktúra - naša

Vysoko kvalitná propolisová tinktúra  (100% propolis + 75% alkohol) od domáceho, slovenského, vyštudovaného a skúseného včelára.   Z histórie propolisu: Názov propolis vznikol spojením gréckych slov pro - pred a polis - mesto. Tento pro..

3,99€

Včelí vosk, náš - 50 g

Včelí vosk, náš - 50 g   Základné informácie: Včelí vosk je drahocenný prírodný materiál, ktorý produkujú včely rodu Apis Tento včelí produkt ľudia využívajú už tisíce rokov Má lahodnú medovú vôňu a miernu chuť propolisu a medu, čo z..

2,49€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)