Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Včelie produkty

Včelie produkty sú produkty včely medonosnej, ktorej úloha v prírode je nenahraditeľná, preto sú včelie produkty považované skôr za druhotný produkt, pretože ich prvotná úloha je predovšetkým opeľovanie. V súčasnosti sú včelie produkty veľmi významné aj pre nás, ľudí lebo ich účinky na človeka sú liečivé a navyše sú veľmi chutné :-) Apiterapia je liečba včelími produktmi. Medzi včelie produkty patria med, propolis, peľ, materská kašička, včelí vosk, včelí jed, úľový vzduch, včelie energie, chitín. Prvé zmienky o apiterapii máme už v starovekom Egypte, kedy Kleopatra využívala medové kúpeľa, medové masáže a tiež vibrátor z papyrusu a včiel. V 12. storočí bola pomocou včelieho jedu liečená dna Karolovi Veľkému a v 17. storočí reumatizmus Ivanu Hroznému.

Krém na kĺby s mravčím extraktom 70 g
Vypredané

Krém na kĺby s mravčím extraktom 70 g

Krém na kĺby s mravčím extraktom 70 g   Základné informácie a možné použitie: tíši bolesť kĺbov zmierňuje zápal v periartikulárnych tkanivách zastavuje deštrukciu chrupavkového tkaniva kĺbových kĺbov chráni kĺbové a kostné tkanivá p..

7,00€

Ozdoba z včelieho vosku - ANJEL SO SRDCOM

Ozdoba z včelieho vosku - ANJEL SO SRDCOM   Základné informácie: Náš včelí vosk, spĺňa všetky podmienky na to, aby sme ho mohli označiť za vysoko kvalitný produkt. Tento včelí produkt ľudia využívajú už tisíce rokov Má lahodnú medovú ..

0,50€

Ozdoba z včelieho vosku – ANJEL

Ozdoba z včelieho vosku – ANJEL   Základné informácie: Náš včelí vosk, spĺňa všetky podmienky na to, aby sme ho mohli označiť za vysoko kvalitný produkt. Tento včelí produkt ľudia využívajú už tisíce rokov Má lahodnú medovú vôňu a mie..

0,50€

Propolisová tinktúra - naša

Vysoko kvalitná propolisová tinktúra  (100% propolis + 75% alkohol) od domáceho, slovenského, vyštudovaného a skúseného včelára.   Z histórie propolisu: Názov propolis vznikol spojením gréckych slov pro - pred a polis - mesto. Tento pro..

3,99€

Sviečka z včelieho vosku diamant – 45x45 mm

Sviečka z včelieho vosku diamant – 45x45 mm   Základné informácie: Naše sviečky pre Vás vyrábame zo 100% čistého včelieho vosku bez pridávania umelých vôní a farbív, preto sú vhodné aj pre ľudí, ktorí sú na umelé vonné látky alergickí K..

3,99€

Sviečka z včelieho vosku špirála – 260x20 mm

Sviečka z včelieho vosku špirála – 260x20 mm   Základné informácie: Naše sviečky pre Vás vyrábame zo 100% čistého včelieho vosku bez pridávania umelých vôní a farbív, preto sú vhodné aj pre ľudí, ktorí sú na umelé vonné látky alergickí ..

3,99€

Sviečka z včelieho vosku veľká – 110x60 mm

Sviečka z včelieho vosku veľká – 110x60 mm   Základné informácie: Naše sviečky pre Vás vyrábame zo 100% čistého včelieho vosku bez pridávania umelých vôní a farbív, preto sú vhodné aj pre ľudí, ktorí sú na umelé vonné látky alergickí Kn..

8,00€

Včelí vosk - včela na pláste, náš - 50 g

Včelí vosk - včela na pláste, náš - 50 g   Základné informácie: Krásne horí, postupne sa páli, preto sa používa aj na výrobu sviečok Výhodou je, že zo sviečok z včelieho vosku nevyteká žiadny vosk Teplota topenia včelieho vosku sa poh..

2,59€

VČELÍ VOSK -SVIEČKA - RUČNE TOČENÁ Z MEDZISTIENKY malá – 80x50 mm

VČELÍ VOSK -SVIEČKA - RUČNE TOČENÁ Z MEDZISTIENKY malá – 80x50 mm   Základné informácie: Naše sviečky pre Vás vyrábame zo 100% čistého včelieho vosku bez pridávania umelých vôní a farbív, preto sú vhodné aj pre ľudí, ktorí sú na umelé vo..

3,51€

Včelí vosk -sviečka - ručne točená z medzistienky – 160x30 mm

Včelí vosk -sviečka - ručne točená z medzistienky – 160x30 mm   Základné informácie: Naše sviečky pre Vás vyrábame zo 100% čistého včelieho vosku bez pridávania umelých vôní a farbív, preto sú vhodné aj pre ľudí, ktorí sú na umelé vonné l..

3,49€

Včelí vosk, náš - 50 g

Včelí vosk, náš - 50 g   Základné informácie: Krásne horí, postupne sa páli, preto sa používa aj na výrobu sviečok Výhodou je, že zo sviečok z včelieho vosku nevyteká žiadny vosk Teplota topenia včelieho vosku sa pohybuje od 62 do 68 ..

2,49€

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml
Vypredané

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml   Základné informácie: osviežuje dych pomáha výrazne zlepšiť stav ďasien chráni pred zubným kazom posilňuje zubnú sklovinu jemne a efektívne odstraňuje zubný povlak ..

4,60€

Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)