Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Prírodné kapsule, detoxikácia

Prírodné kapsule, bylinné kapsule, oleje v kapsulách, detoxikácia s čisto prírodným zložením, ktoré nám poslúžia na množstvo našich zdravotných problémov. Ich obsahom sú bylinky, za studena lisované oleje, huby a podobne. Odoberáme ich výhradne od certifikovaných a overených dodávateľov.

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

29,99€

ČAGA v tabletách 50 ks 500mg

ČAGA v tabletách 50 ks 500mg   Základné informácie: liečivá huba Čaga obsahuje pomerne veľa sterolov, fenolov a tiež enzýmov je bohatým zdrojom vitamínov B, minerálov, flavónov a rastlinných pigmentov je tiež jedným z najdôležitejších..

7,00€

Cédrový olej v kapsuách-60 ks

Cédrový olej v kapsuách-60 ks   Základné informácie: CÉDROVÝ ORECH obsahuje vitamíny (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálne látky Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v oleji kokosovom Céd..

7,50€

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g   Základné informácie: prírodný extrakt z plodov goji a extrakt z podzemkov kurkumy , ktoré dlhodobou pôsobia na zmeny v pankrease a intoxikácii pečene   Obsah: 100 g ..

19,00€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g   Základné informácie: jediný na svete prírodný komplex plodov goji a plodov a kvetov hlohu je prírodný produkt, ktorý sa nemení vo svojej bunkovej štruktúre, čím účinne a harmonicky ovplyvňuje z..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Ľanový olej v kapslulách 150 ks

Ľanový olej v kapslulách 150 ks   Základné informácie: Ľan obsahuje vitamíny A, B, K, E, F, množstvo polynenasýtených a mononenasýtených, nasýtených mastných kyselín Sú to najvzácnejšie Omega-3, Omega-6 a Omega-9, tie nájdeme aj v iných..

4,50€

Ostropestrecový olej v kapsulách 200 ks

Ostropestrecový olej v kapsulách 200 ks   Základné informácie: ostropestrec mariánsky pochádza zo Stredomoria pestujeme ho v teplejších oblastiach vyzerá ako bodliak, je z čeľade astrovitých sarí Rimania ostropestrec mariánsky po..

5,60€

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kapsúl

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kapsúl   Základné informácie: komplex Naturonic Gaštan Pri kŕčových zmenách pôsobí na organizmus mierne a účinne nespôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky je 100% prírod..

13,00€

Rakytníkový olej  v kapslulách 100 ks
Vypredané

Rakytníkový olej v kapslulách 100 ks

Rakytníkový olej v kapslulách 100 ks   Základné informácie: Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné liečivé účinky Veľké množstvo vitamínov predurčuje rakytník k tomu, že je to zdroj zdravia Obsahuje vitamíny B..

4,50€

Tekvicový olej v kapsulách 100 ks

Tekvicový olej v kapsulách 100 ks Základné informácie:   TEKVICA obsahuje nevyčerpateľné zásoby vitálnej energie pre ľudský organizmus Tekvica obsahuje komplex esenciálnych fosfolipidov rastlinného pôvodu a v tuku rozpustných vitamí..

7,50€

Valeriána s vitamínom B - extrakt - 50kaps. UA

Valeriána s vitamínom B - extrakt - 50kaps. UA   Základné informácie: valeriána nespôsobuje závislosť, psychickú ani fyzickú závislosť účinok extraktu valeriány je spôsobený zložen..

3,00€

Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)