Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Oleje v kapsulách

Oleje v kapsulách s čisto prírodným zložením, ktoré nám poslúžia na množstvo našich zdravotných problémov. Ich obsahom je olej z byliniek, semien, plodov a pod. Oleje sú za studena lisované oleje z prvého lisovania.Odoberáme ich výhradne od certifikovaných a overených dodávateľov.

Cédrový olej v kapsuách-60 ks

Cédrový olej v kapsuách-60 ks   Základné informácie: CÉDROVÝ ORECH obsahuje vitamíny (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E, F) a minerálne látky Obsah vitamínu E je 5-krát väčší ako v olivovom oleji a 3-krát väčší ako v oleji kokosovom Céd..

7,50€

Čierna rasca olej v kapsulách 100 ks (300mg)

Čierna rasca olej v kapsulách 100 ks (300mg)   Základné informácie: jednou z hlavných zložiek oleja z čiernej rasce je tymochinón, ide o silný antioxidant, ktorý pôsobí protizápalovo, zvyšuje celkový tonus a zlepšuje výkon je tiež z..

8,00€

Ľanový olej v kapslulách 150 ks

Ľanový olej v kapslulách 150 ks   Základné informácie: Ľan obsahuje vitamíny A, B, K, E, F, množstvo polynenasýtených a mononenasýtených, nasýtených mastných kyselín Sú to najvzácnejšie Omega-3, Omega-6 a Omega-9, tie nájdeme aj v iných..

4,50€

Ostropestrecový olej v kapsulách 200 ks

Ostropestrecový olej v kapsulách 200 ks   Základné informácie: ostropestrec mariánsky pochádza zo Stredomoria pestujeme ho v teplejších oblastiach vyzerá ako bodliak, je z čeľade astrovitých sarí Rimania ostropestrec mariánsky po..

5,60€

Pšeničné klíčky olej v kapsulách 100 ks

Pšeničné klíčky olej v kapsulách 100 ks   Základné informácie: Vyrábajú sa  z pšenice, klíček je zárodok zrna, z ktorého vyklíči nová rastlina. Práve v klíčku na nachádzajú celé tri štvrtiny všetkých vitamínov skupiny B a vi..

7,50€

Rakytníkový olej  v kapslulách 100 ks
Vypredané

Rakytníkový olej v kapslulách 100 ks

Rakytníkový olej v kapslulách 100 ks   Základné informácie: Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné liečivé účinky Veľké množstvo vitamínov predurčuje rakytník k tomu, že je to zdroj zdravia Obsahuje vitamíny B..

4,50€

Tekvicový olej v kapsulách 100 ks

Tekvicový olej v kapsulách 100 ks Základné informácie:   TEKVICA obsahuje nevyčerpateľné zásoby vitálnej energie pre ľudský organizmus Tekvica obsahuje komplex esenciálnych fosfolipidov rastlinného pôvodu a v tuku rozpustných vitamí..

7,50€

Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)