Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Iné produkty a výrobky

Tu sa nachádzajú výrobky a produkty, ktoré sme nedokázali zaradiť do žiadnej kategórie v našom obchode :-).

Aktívne minerály extra 300 ml

Aktívne minerály extra 300 ml   Základné informácie: Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až ..

10,00€

Balzam - Kláštorná hviezda - 5 ml

Balzam - Kláštorná hviezda - 5 ml   Základné informácie: Aktívne zložky, ktoré tvoria krém-balzam "Monastic Star", sa už dlho používajú v ľudovom liečiteľstve ako antiseptické, protizápalové a analgetické činidlo, ktoré môže potlačiť akti..

6,00€

Balzam kláštorný - Zeljonka - 10 ml

Balzam kláštorný - Zeljonka - 10 ml   Základné informácie: Komplex rastlinných olejov, ktorý je súčasťou balzamu Zeljonka, je používaný liečiteľmi už od staroveku ako antiseptikum, pôsobí veľmi jemne, vytvára na povrchu pokožky neviditeľn..

6,00€

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml   Základné informácie: aktívne zložky, ktoré tvoria balzam, sa tradične používajú na ochranu pred hmyzom vďaka výlučne prírodnému zloženiu je balzam vhodný pre celú rodinu   Obsa..

6,00€

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml   Základné informácie: komponenty obsiahnuté v kompozícii sa tradične používali na ochranu pred hmyzom pri prechádzke v parku alebo na dvore vlastného domu balzam má ľahkú textúru a príjemnú vôňu č..

6,00€

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

17,00€

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml   Základné informácie: čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. v ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a na zlepšenie metaboli..

12,00€

Borovicový balzam na telo a do kúpeľa 500 ml
Vypredané

Borovicový balzam na telo a do kúpeľa 500 ml

Borovicový balzam na telo a do kúpeľa 500 ml   Základné informácie: má sedatívne vlastnosti reguluje tonus kardiovaskulárneho a vegetatívneho systému, vylučovanie hormónov vrátane štítnej žľazy a pankreasu normalizuje metabolické pro..

7,00€

D3 – VITAMÍN D, žuvacia kapsula  s banánovou príchuťou - 30 tabliet
Vypredané

D3 – VITAMÍN D, žuvacia kapsula s banánovou príchuťou - 30 tabliet

D3 – VITAMÍN D, žuvacia kapsula s banánovou príchuťou - 30 tabliet   Základné informácie: Vo svojej biologicky aktívnej forme vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika v čreve, začlenenie vápnika do osteoidu a uvoľňovanie vápnika z kos..

4,50€

Dýchací olej ® sprej pre dospelých a deti od 1 roka 30 ml

Dýchací olej ® sprej pre dospelých a deti od 1 roka 30 ml   Základné informácie: dýchací olej ® obsahuje 6 éterických olejov a levomentol s antiseptickými vlastnosťami s antivírusovými a antibakteriálnymi vlastnosťami po odparení ničí b..

14,00€

Esenciálny cédrový olej 10 ml

Esenciálny cédrový olej 10 ml   Základné informácie: cédrový olej tonizuje nervový systém odstraňuje nervozitu a nesústredenú myseľ zvyšuje rozumovú a fyzickú aktivitu vracia pocit sebaistoty olej cédru zrýchľuje procesy obnove..

4,20€

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g   Základné informácie: prírodný extrakt z plodov goji a extrakt z podzemkov kurkumy , ktoré dlhodobou pôsobia na zmeny v pankrease a intoxikácii pečene   Obsah: 100 g ..

19,00€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g   Základné informácie: jediný na svete prírodný komplex plodov goji a plodov a kvetov hlohu je prírodný produkt, ktorý sa nemení vo svojej bunkovej štruktúre, čím účinne a harmonicky ovplyvňuje z..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Horský kremeň - minerál 21.storočia 150 g

Horský kremeň - minerál 21.storočia 150 g   Základné informácie: kremeň čistí vodu od zlúčenín rozpusteného železa, mangánu, hliníka, chlóru umožňuje znížiť obsah rádionuklidov odstraňuje ióny ťažkých kovov: olovo, kadmium, meď, želez..

4,20€

Kniha - stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz

Kniha Stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz   Základné informácie: Slovenský preklad úspešnej a vynikajúcej knihy vedca Petra Joslinga, ktorému sa alicín z cesnaku podarilo stabilizovať V knihe podrobne píše o pozitívnych účinkoch s..

16,99€

Koloidné striebro 20 ppm – rodinné balenie

Koloidné striebro 20 ppm – rodinné balenie   Základné informácie: koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné ples..

11,00€

Lastovičník na bradavice 1,2 ml - horský čistoteľ

Lastovičník na bradavice 1,2 ml - horský čistoteľ   Základné informácie: jedinečný zložením a čistotou bajkalských bylín, je určený na čistenie a zlepšenie vzhľadu pokožky a jej udržiavanie v normálnom zdravom stave   Ob..

4,20€

Liekovka – sprej - 100 ml set ( materiál – sklo )

Liekovka – sprej - 100 ml set ( materiál – sklo )   Obsah : liekovka 100 ml 1 ks mechanický rozprašovač 1 ks mechanický rozprašovač s tlačidlom 1 ks odmerka 10 ml 1 ks ústny aplikátor otočný 1 ks ..

2,80€

Liekovka – sprej - 25 ml set ( materiál – sklo )

Liekovka – sprej - 25 ml set ( materiál – sklo )   Obsah : liekovka 25 ml 1 ks mechanický rozprašovač 1 ks mechanický rozprašovač s tlačidlom 1 ks odmerka 10 ml 1 ks ústny aplikátor otočný 1 ks   ..

2,00€

Liekovka – sprej - 50 ml set ( materiál – sklo )

Liekovka – sprej - 50 ml set ( materiál – sklo )   Obsah : liekovka 50 ml 1 ks mechanický rozprašovač 1 ks mechanický rozprašovač s tlačidlom 1 ks odmerka 10 ml 1 ks ústny aplikátor otočný 1 ks ..

2,50€

Listy ALOE VERA – odrezané, čerstvé listy z 3 ročnej aloe vera, aloe pravá - cca 0,5 kg

Listy ALOE VERA – odrezané, čerstvé listy z 3 ročnej aloe vera, aloe pravá - cca 0,5 kg   Aloe vera – čerstvé listy   List odstrihnutý, odrezaný od materskej rastliny má trvanlivosť cca dva mesiace, keď ho máme v izbovej teplote. ..

29,99€

Majster hrdlo - sprej do krku 30 ml
Vypredané

Majster hrdlo - sprej do krku 30 ml

Majster hrdlo - sprej do krku 30 ml   Základné informácie: Ústna dutina je prvým objektom vstupu a reprodukcie baktérií a infekcií. Použitie prírodného spreja pomáha neutralizovať možné infekcie a mikroorganizmy, zabrániť ich vstupu do kr..

13,50€

Zobrazené 1 až 24 z 31 (2 stránok)