Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Iné produkty a výrobky

Tu sa nachádzajú výrobky a produkty, ktoré sme nedokázali zaradiť do žiadnej kategórie v našom obchode :-).

Aktívne minerály extra 300 ml

Aktívne minerály extra 300 ml   Základné informácie: Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až ..

10,00€

Aktívne uhlie - Carbo activ 250 tabliet

Aktívne uhlie - Carbo activ 250 tabliet   Základné informácie:   aktívne uhlie je jedným z najúčinnejších prostriedkov na odstránenie vnútorného nepohodlia spôsobeného otravou alebo poruchami tráviaceho systému medzi výhody ..

7,00€

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml
Vypredané

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

20,40€

AlliMax sprej - maximálna sila z cesnaku 30 ml

AlliMax sprej - maximálna sila z cesnaku 30 ml          Základné informácie: Vynikajúci spray - doplnok na vonkajšie použitie Pri riešení zdravotného problému s pokožkou nestačí len jednoducho sprej aplikovať z vonku, je ideálne a žiadu..

25,70€

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl

Allimax – maximálna sila z cesnaku 90 kapsúl   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

29,99€

ALOE VERA – odrezané, čerstvé listy z 3 ročnej aloe vera, aloe pravá - cca 0,5 kg

ALOE VERA  LISTY – odrezané, čerstvé listy z 3 ročnej aloe vera, aloe pravá - cca 0,5 kg   Aloe vera – čerstvé listy   List odstrihnutý, odrezaný od materskej rastliny má trvanlivosť cca dva mesiace, keď ho máme v izbovej teplote. ..

30,10€

Aplikátor Kuznecova No 152 - masážna podložka
Vypredané

Aplikátor Kuznecova No 152 - masážna podložka

Aplikátor Kuznecova No 152 - masážna podložka   Základné informácie: aplikácia niekoľkonásobne zvyšuje účinnosť mastí, balzamov (odporúčame šungit krém) na bolesti chrbta, svalov a kĺbov okamžitý efekt, jednoduchosť používania, možnosť ..

26,00€

Aplikátor Kuznecova No 60 - masážna podložka

Aplikátor Kuznecova No 60 - masážna podložka   Základné informácie: aplikácia niekoľkonásobne zvyšuje účinnosť mastí, balzamov (odporúčame šungit krém) na bolesti chrbta, svalov a kĺbov okamžitý efekt, jednoduchosť používani..

15,50€

Balzam - Kláštorná hviezda - 5 ml

Balzam - Kláštorná hviezda - 5 ml   Základné informácie: Aktívne zložky, ktoré tvoria krém-balzam "Monastic Star", sa už dlho používajú v ľudovom liečiteľstve ako antiseptické, protizápalové a analgetické činidlo, ktoré môže potlačiť akti..

6,00€

Balzam kláštorný - Zeljonka - 10 ml

Balzam kláštorný - Zeljonka - 10 ml   Základné informácie: Komplex rastlinných olejov, ktorý je súčasťou balzamu Zeljonka, je používaný liečiteľmi už od staroveku ako antiseptikum, pôsobí veľmi jemne, vytvára na povrchu pokožky neviditeľn..

6,00€

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml
Vypredané

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml   Základné informácie: aktívne zložky, ktoré tvoria balzam, sa tradične používajú na ochranu pred hmyzom vďaka výlučne prírodnému zloženiu je balzam vhodný pre celú rodinu   Obsa..

6,00€

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml
Vypredané

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml   Základné informácie: komponenty obsiahnuté v kompozícii sa tradične používali na ochranu pred hmyzom pri prechádzke v parku alebo na dvore vlastného domu balzam má ľahkú textúru a príjemnú vôňu č..

6,00€

Befungin - tinktúra 100 ml
Vypredané

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

17,00€

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml   Základné informácie: čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. v ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a na zlepšenie metaboli..

12,00€

Čaga BFF - brezový extrakt LT 100 ml

Čaga BFF - brezový extrakt LT 100 ml   Základné informácie: Čaga je huba, ktorá je známa svojimi vysoko účinnými liečivými vlastnosťami, predovšetkým v oblasti trávenia a vylučovacej sústavy. Priaznivo pôsobí proti zápalom žalú..

12,00€

Čierna rasca olej v kapsulách 100 ks (300mg)

Čierna rasca olej v kapsulách 100 ks (300mg)   Základné informácie: jednou z hlavných zložiek oleja z čiernej rasce je tymochinón, ide o silný antioxidant, ktorý pôsobí protizápalovo, zvyšuje celkový tonus a zlepšuje výkon je tiež z..

8,00€

Glukonát vápenatý - forte 250 tabliet

Glukonát vápenatý - forte 250 tabliet   Základné informácie: vápnik hrá dôležitú úlohu v mnohých procesoch v našom tele, najmä pri tvorbe kostí a zdraví svalov nedostatok vápnika môže viesť k rôznym zdravotným problémom, ako je ..

8,00€

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g

Goji Doktor - na pankreas s kurkumou 100 g   Základné informácie: prírodný extrakt z plodov goji a extrakt z podzemkov kurkumy , ktoré dlhodobou pôsobia na zmeny v pankrease a intoxikácii pečene   Obsah: 100 g ..

19,00€

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g

Goji Doktor - na srdce, tlak a cievy 100 g   Základné informácie: jediný na svete prírodný komplex plodov goji a plodov a kvetov hlohu je prírodný produkt, ktorý sa nemení vo svojej bunkovej štruktúre, čím účinne a harmonicky ovplyvňuje z..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Horský kremeň - minerál 21.storočia 150 g

Horský kremeň - minerál 21.storočia 150 g   Základné informácie: kremeň čistí vodu od zlúčenín rozpusteného železa, mangánu, hliníka, chlóru umožňuje znížiť obsah rádionuklidov odstraňuje ióny ťažkých kovov: olovo, kadmium, meď, želez..

4,20€

Ihlový aplikátor Ljapko - loptička 4 cm

Ihlový aplikátor Ljapko - loptička 4 cm   Základné informácie: rozvíja jemné motorické zručnosti a hmatovú citlivosť končatín, prispieva k rozvoju a obnove mozgových funkcií u detí a dospelých znižuje bolesť urýchľuje hojenie urý..

40,00€

Kniha - stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz

Kniha Stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz   Základné informácie: Slovenský preklad úspešnej a vynikajúcej knihy vedca Petra Joslinga, ktorému sa alicín z cesnaku podarilo stabilizovať V knihe podrobne píše o pozitívnych účinkoch s..

16,99€

Zobrazené 1 až 24 z 38 (2 stránok)