Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Knihy, literatúra

Tu môžete nájsť knihy, ktoré sa páčia aj nám a môžu byť pre Vás prínosom :-) Nájsť tu môžete knihy o bylinkách a liečivých rastlinách, ale aj knihy o zdravom životnom štýle a všetkom, čo by sa ľuďom s nadhľadom mohlo páčiť :-)

Bylinky a liečiteľské rady od Julky - Ľubica Hybenová, Júlia Strkáčová

Bylinky a liečiteľské rady od Julky - Ľubica Hybenová, Júlia Strkáčová   Základné informácie: V 1. časti je kniha encyklopédiou byliniek s obrazovou prílohou, stručnou charakteristikou, liečivými účinkami a praktickým využitím pri typických..

14,99€

Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti

Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti   Základné informácie: V 1.kapitole knihy sa pani Julka prihovára dospelým, rodičom i starým rodičom, ktorí sú zodpovední za to, aby dieťatko vyrastalo v bezpečnom domove plnom lásky a porozumeni..

8,49€

Bylinky pre ženy

Bylinky pre ženy   Základné informácie: Túžite po pokojnom spánku, uvoľnenie, zbavenie sa stresu? Trápia vás mesiac čo mesiac bolesti? Odpoveď na mnohé problémy nájdeme v prírode. Vyskúšajme rokmi overené recepty našich babičiek, ktoré sú z..

2,99€

Byliny v prevenci a léčbě 2 - Žaludeční a střevní problémy – Maria Treben

Byliny v prevenci a léčbě 2 - Žaludeční a střevní problémy – Maria Treben   Základné informácie: Ochorenie žalúdka a čriev a ich liečení bylinami Dôležité informácie o bylinách Prehľad najdôležitejších bylín Marie Treben Všeobecné r..

15,99€

Inulínové plodiny a rastliny vhodné nielen pre diabetikov

Inulínové plodiny a rastliny vhodné nielen pre diabetikov   Základné informácie: Z priebežných prieskumov vyplýva, že najviac bude civilizačnými chorobami postihnutá generácia mladých ľudí. Kardiovaskulárne a nádorové ochorenia, alergie, cu..

3,80€

Kniha - stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz

Kniha Stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz   Základné informácie: Slovenský preklad úspešnej a vynikajúcej knihy vedca Petra Joslinga, ktorému sa alicín z cesnaku podarilo stabilizovať V knihe podrobne píše o pozitívnych účinkoch s..

16,99€

Léčení bylinkami z boží lékárny. Účinky bylinných receptů - Maria Treben

Léčení bylinkami z boží lékárny. Účinky bylinných receptů - Maria Treben   Základné informácie: Od autorky: Mám veľkú radosť, že sa ku mne po vydaní knihy o liečivých bylinkách dostalo toľko správ o liečebných úspechoch. Výber nieko..

16,49€

Liečivá kurkuma – N.I. Danikov

Liečivá kurkuma – N.I. Danikov   Základné informácie: Gréci odstraňovali následky hojných hostín kurkumou zavinutou do chlebovej placky, kurkumu používali na potlačenie bolesti, alebo ju iba pridávali do jedla na zlepšenie trávenia. Nie div..

11,49€

Liečivé bylinky v kuchyni - Kami McBride

Liečivé bylinky v kuchyni - Kami McBride   Záhladné informácie: Kniha liečivé bylinky v kuchyni obsahuje recepty na bylinkové oleje, octy, pesta, dresingy, soli, likéry, sirupy, koktaily a ďalšie dobroty, vám dodá sebadôveru a potrebné vedo..

15,99€

Liečivé rastliny z Božej záhrady, 2. vydanie – Maria Treben

Liečivé rastliny z Božej záhrady, 2. vydanie – Maria Treben   Základné informácie: Snažila som sa prístupným a zrozumiteľným spôsobom zapísať všetky svoje skúsenosti s liečivými bylinkami, aby som pomohla všetkým, čo hľadajú radu a pomoc. ..

8,49€

Magické bylinky - Claudia Ritterová

Magické bylinky - Claudia Ritterová   Základné informácie: Vďaka portrétom jablčníka, železníka, alchemilky a mnohých ďalších známych a neznámych liečivých rastlín ožíva ich používanie v minulosti a v súčasnom liečiteľstve. Historky o m..

6,99€

Moje liečivé rastliny, Moje léčivé rostliny - Maria Treben
Vypredané

Moje liečivé rastliny, Moje léčivé rostliny - Maria Treben

Moje liečivé rastliny, Moje léčivé rostliny - Maria Treben   V tejto knihe uvádza cenné informácie o svojich štyridsiatich najdôležitejších rastlinách a pri tom učí, čo všetko je dôležité o nich vedieť, ako ich poznávať a určovať, zbierať a suš..

14,99€

Zdravie z Božej lekárne, 6. vydanie, Trebenová Maria
Vypredané

Zdravie z Božej lekárne, 6. vydanie, Trebenová Maria

Zdravie z Božej lekárne, 6. vydanie, Trebenová Maria   Základné informácie: Hoci je publikácia už staršieho dáta, i dnes si nachádza stále nových čitateľov kvôli svojmu nadčasovému obsahu. Poznatky Marie Trebenovej sú rovnako dobre použiteľ..

6,90€

Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)