Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Ruská federácia


Aplikátor Kuznecova No 152 - masážna podložka

Aplikátor Kuznecova No 152 - masážna podložka   Základné informácie: aplikácia niekoľkonásobne zvyšuje účinnosť mastí, balzamov (odporúčame šungit krém) na bolesti chrbta, svalov a kĺbov okamžitý efekt, jednoduchosť používania, možnosť ..

26,00€

Aplikátor Kuznecova No 60 - masážna podložka

Aplikátor Kuznecova No 60 - masážna podložka   Základné informácie: aplikácia niekoľkonásobne zvyšuje účinnosť mastí, balzamov (odporúčame šungit krém) na bolesti chrbta, svalov a kĺbov okamžitý efekt, jednoduchosť používani..

15,50€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštip..

3,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštipn..

1,50€

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

17,00€

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml   Základné informácie: čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. v ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a na zlepšenie metaboli..

12,00€

Detský masážny balzam Barsučok - jazvečia masť 50 ml

Detský masážny balzam „Barsučok“ - jazvečia masť 50 ml   Detský masážny balzam „Barsučok“ Jazvečík. Je odporúčaný pre masáž po návrate z chladného prostredia, pred a po ukončení pohybu.   Základné informácie: jazvečí tuk éter..

5,60€

Gel Badyaga na vekové škvrny, akné a modriny- jazvy 75 ml

Gel Badyaga na vekové škvrny, akné a modriny- jazvy 75 ml   Základné informácie: pôsobenie gélu je založené na mechanickom podráždení pokožky drvenými kremíkovými ihlami, ktoré spôsobuje vazodilatáciu, ktorá pomáha pri aktivácii krvného z..

7,00€

Horský kremeň - minerál 21.storočia 150 g

Horský kremeň - minerál 21.storočia 150 g   Základné informácie: kremeň čistí vodu od zlúčenín rozpusteného železa, mangánu, hliníka, chlóru umožňuje znížiť obsah rádionuklidov odstraňuje ióny ťažkých kovov: olovo, kadmium, meď, želez..

4,20€

Ihlový aplikátor Ljapko - loptička 4 cm

Ihlový aplikátor Ljapko - loptička 4 cm   Základné informácie: rozvíja jemné motorické zručnosti a hmatovú citlivosť končatín, prispieva k rozvoju a obnove mozgových funkcií u detí a dospelých znižuje bolesť urýchľuje hojenie urý..

40,00€

Jazvečí balzam prehrievajúci, pľúca, kĺby, bronchitída 50g

Jazvečí balzam prehrievajúci, pľúca, kĺby, bronchitída 50g   Na 100% preniká do pokožky, má protizápalové účinky, tlmí bolesti, zlepšuje mikrocirkuláciu v kĺboch, zosilňuje regeneráciu chrupaviek a aktivuje centrá samoregulácie kĺbov. ..

7,00€

Kapilar - krém na kŕčové žily a telo 75 ml (chladivý)

Kapilar - krém na kŕčové žily a telo 75 ml (chladivý)   Krém Kapilar je vyrobený na báze rastlinných extraktov a esenciálnych olejov, ktoré prispievajú k zmierneniu opuchov, bolestí, únavy, pocitu ťažoby v dolných končatinách.   Základné ..

8,00€

Káva čakanka a topinambur 100 g

Káva čakanka a topinambur 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie obj..

6,00€

Káva čakanka a ženšen 100 g

Káva čakanka a ženšen 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavil..

6,00€

Káva čakanka rakytník a schizandra čínska 100 g

Káva čakanková rakytník a schizandra čínska 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získ..

6,00€

Káva čakanková natural 100 g

Káva čakanková natural 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavi..

5,20€

Ľanový olej 200 ml "Bystré oko"

Ľanový olej 200 ml "Bystré oko"   Základné informácie: Ľan obsahuje vitamíny A, B, K, E, F, množstvo polynenasýtených a mononenasýtených, nasýtených mastných kyselín Sú to najvzácnejšie Omega-3, Omega-6 a Omega-9, tie nájdeme aj v ..

13,00€

Lastovičník na bradavice 1,2 ml - horský čistoteľ

Lastovičník na bradavice 1,2 ml - horský čistoteľ   Základné informácie: jedinečný zložením a čistotou bajkalských bylín, je určený na čistenie a zlepšenie vzhľadu pokožky a jej udržiavanie v normálnom zdravom stave   Ob..

4,20€

Malavit krém - 75 ml

Malavit krém - 75 ml   Gélový protizápalový krém Malavit je prírodný prostriedok proti dermatitíde alebo akné, na omrzliny, popáleniny i opuchy po uštipnutí hmyzom. Vhodný je aj na herpesy, opary a iné kožné infekcie.   Zák..

14,00€

Masážna - čarovná rukavička

Masážna - čarovná rukavička   Základné informácie: koža je v priamom kontakte s vonkajším prostredím a aktívne sa podieľa na živote organizmu pokožka je najväčší orgán tela a obsahuje nervové vlákna a ich zakončenia, cievy, pot a ma..

5,10€

Moroznik - gél balzam na korekciu postavy 125 ml

Moroznik - gél balzam na korekciu postavy 125 ml   Základné informácie: prípravok je vyrobený podľa štandardu kvality spoločnosti Newman nutrients AG (Švajčiarsko)   Obsah: 125 ml   Možné použitie: po..

8,00€

Mumio – kapsule 30 ks

Mumio – kapsule 30 ks   Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa v histórii používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v..

6,50€

Mumio – kapsule 60 ks

Mumio – kapsule 60 ks   Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa v histórii používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v ..

12,00€

Orechový olej 250 ml - zmes vlašský orech, céder, arašid, lieskový orech

Orechový olej 250 ml - zmes vlašský orech, céder, arašid, lieskový orech   Základné informácie: Unikátna zmes olejov z vlašského orecha, cédrového orecha, lieskového orecha a arašidov CÉDROVÝ ORECH- vitamíny (A, B1, B2, B3, PP, B6, D, E..

16,00€

Zobrazené 1 až 24 z 29 (2 stránok)