Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Ruská federácia


Aktívne sérum proti vypadávaniu vlasov Šungit + Kremík 200ml

Sérum aktívne - proti vypadávaniu vlasov Šungit + Kremík 200ml   Základné informácie: Šungit z Karélie má aktívny antioxidačný účinok, chráni pokožku a vlasové bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov Kremík - dôležitý minerál a..

7,00€

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml   Balzam Valentina Dikulja pre športovcov od známeho ruského artistu zmierňuje a odstraňuje následky preťaženia a poúrazových stavov pohybového aparátu, spôsobeného nadmerným pohybom a športom..

12,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštip..

3,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštipn..

1,50€

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

15,00€

Dechtový, brezový šampón proti lupinám 250 ml

Dechtový, brezový šampón proti lupinám 250 ml   Základné informácie: Odstraňuje lupiny a svrbenie Potláča činnosť kvasiniek Odstraňuje zbytky kožného mazu Dechtový šampón proti lupinám je účinný prostriedok na odstránenie a prevenci..

7,00€

Detský masážny balzam Barsučok - jazvečia masť 50 ml

Detský masážny balzam „Barsučok“ - jazvečia masť 50 ml   Detský masážny balzam „Barsučok“ Jazvečík. Je odporúčaný pre masáž po návrate z chladného prostredia, pred a po ukončení pohybu.   Základné informácie: jazvečí tuk éter..

5,60€

Endorkinol krém na štítnu žľazu 50 ml

Endorkinol krém na štítnu žľazu 50 ml   ENDOKRINOL - prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy. Endokrinol - Prostriedok pre starostlivosť o pokožku v oblasti krku štítnej žľazy. Krém-gél obsahuje extrakty z..

10,20€

Jazvečí balzam prehrievajúci, pľúca, kĺby, bronchitída 50g

Jazvečí balzam prehrievajúci, pľúca, kĺby, bronchitída 50g   Na 100% preniká do pokožky, má protizápalové účinky, tlmí bolesti, zlepšuje mikrocirkuláciu v kĺboch, zosilňuje regeneráciu chrupaviek a aktivuje centrá samoregulácie kĺbov. ..

7,00€

Kapilar - krém na kŕčové žily a telo 75 ml (chladivý)

Kapilar - krém na kŕčové žily a telo 75 ml (chladivý)   Krém Kapilar je vyrobený na báze rastlinných extraktov a esenciálnych olejov, ktoré prispievajú k zmierneniu opuchov, bolestí, únavy, pocitu ťažoby v dolných končatinách.   Základné ..

8,00€

Káva čakanka a hloh 100 g

Káva čakanka a hloh 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavila ..

7,49€

Káva čakanka a šípky 100 g

Káva čakanka a šípky 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavila..

6,00€

Káva čakanka a topinambur 100 g

Káva čakanka a topinambur 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie obj..

6,00€

Káva čakanka a ženšen 100 g

Káva čakanka a ženšen 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavil..

6,00€

Káva čakanka rakytník a schizandra čínska 100 g

Káva čakanková rakytník a schizandra čínska 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získ..

6,00€

Káva čakanka, šípky a čučoriedka 100 g

Káva čakanka, šípky a čučoriedka 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigó..

6,00€

Káva čakanková natural 100 g

Káva čakanková natural 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavi..

5,20€

Káva na chudnutie MOCCA a kardamom, kardamón 100 g

Káva na chudnutie MOCCA a kardamom, kardamón 100 g   Základné informácie: Káva na chudnutie je zmes kávových zŕn arabica a robusta odrôd a komponentov, ktoré majú pozitívny vplyv na celý náš organizmus Budeme mať možnosť prelomiť zvyk n..

6,00€

Káva zelená - na chudnutie s goji 100 g

Káva zelená - na chudnutie s goji 100 g   Základné informácie: Pitie zelenej kávy nám zabezpečuje, že sa do organizmu dostáva veľa pozitívnych látok Jednou z látok je kyselina chlorogenová / 7%/ , ktorá spôsobuje 3x rýchlejšie spaľovan..

9,99€

Krém na pätnú ostrohu - Orto 75 ml

Krém na pätnú ostrohu - Orto 75 ml   Pätná kosť je najviac zaťažovaná a môže byť bolestivá pri chôdzi. Krém Orto je veľmi účinný a pomáha znížiť bolesť pri chôdzi, pri problémoch pätnej ostrohy.   Základné informácie: V..

7,00€

Krém na ruky s aktívnym múmiom 40 ml

Krém na ruky s aktívnym múmiom 40 ml   Regeneračný krém na ruky s laničníkovým olejom, olejom z pšeničných klíčkov a múmiom.   Základné informácie: Krém má silný regeneračný Obsahuje laničníkový olej olej z pšeničných ..

6,20€

Krém na starecké škvrny 50 ml

Krém na starecké škvrny 50 ml   KRÉM NA STARECKÉ ŠKVRNY je určený na liečbu pigmentových a stareckých škvŕn, ktoré sa postupne vytvárajú na pokožke rúk skoro každému z nás.   Základné informácie: V dospelosti sa nám zvyšuje ..

7,00€

Krém ortho na kĺby 75 ml

Krém ortho na kĺby 75 ml   Krém orto je účinný nástroj na prevenciu a liečbu chorôb kĺbov.   Základné informácie: Krém je veľmi účinný na kĺby a celkovo pohybový aparát Obsahuje: Voda Glycerín Extrakt z lopúcha Ext..

7,00€

Krém s brezovým dechtom 75 ml

Krém brezový decht na telo 75 ml   Brezový decht v kréme chráni a ošetruje pokožku celého tela.   Základné informácie: Účinok dechtu v našom brezovom kréme posilňujú predovšetkým dva konkrétne oleje Nechtíkový a rebríčkový..

7,00€

Zobrazené 1 až 24 z 46 (2 stránok)