Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Extrakty, šťavy, sirupy

100% prírodné, čisté šťavy z plodov pochádzajúcich z BIO pestovania, obsahujúcich vitamíny, antioxidanty a minerálne látky, ktoré podporujú náš imunitný systém a prospievanie celého organizmu.

Befungin - tinktúra 100 ml
Vypredané

Befungin - tinktúra 100 ml

Befungin - tinktúra 100 ml   Základné informácie: Čaga je druh huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži ..

17,00€

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml

BEFUXIN – elixír z čagy 120 ml   Základné informácie: čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. v ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a na zlepšenie metaboli..

12,00€

Čaga BFF - brezový extrakt LT 100 ml

Čaga BFF - brezový extrakt LT 100 ml   Základné informácie: Čaga je huba, ktorá je známa svojimi vysoko účinnými liečivými vlastnosťami, predovšetkým v oblasti trávenia a vylučovacej sústavy. Priaznivo pôsobí proti zápalom žalú..

12,00€

Chlorofyl zo sibírskeho smreku - 200 ml

Chlorofyl zo sibírskeho smreku - 200 ml   Chlorofyl - je zelený pigment rastlín , pomocou ktorého sa zachytávajú energie slnečného svetla a spôsobujú fotosyntézu.   Základné informácie: Liečivé vlastnosti zelených ras..

14,00€

Chlorofyl zo sibírskeho smreku - 500 ml
Vypredané

Chlorofyl zo sibírskeho smreku - 500 ml

Chlorofyl zo sibírskeho smreku - 500 ml   Chlorofyl - je zelený pigment rastlín , pomocou ktorého sa zachytávajú energie slnečného svetla a spôsobujú fotosyntézu.   Základné informácie: Liečivé vlastnosti zelených ras..

25,00€

Pantogematogen - prírodný koncentrát - sirup 250 ml

Pantogematogen - prírodný koncentrát - sirup 250 ml   Pantohematogen koncentrát - sirup Posilňujúci prípravok obsahuje vitamín C a výťažok z parohov jeleňa marala (extrakt parohov Jeleňa usurijského), ktorý je tradičným produktom pochádzajúc..

10,50€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na alergie 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na alergie 100 ml - sirup   Základné informácie: pomáha predchádzať alergickým reakciám odstraňuje kožnú dermatitídu prírodné zložky balzamu účinne chránia telo pred alergénmi, odstraňujú z tela ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na cievy 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na cievy 100 ml – sirup   Základné informácie: obnovuje potenciu normalizuje krvný tlak aj pri chronickej hypertenzii (alebo hypotenzii), obnovuje prekrvenie končatín a predchádza dystrofickým zmen..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na kĺby 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na kĺby 100 ml – sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu zabraňujú príčinám kĺbových zmien: infekciám, alergickým reakciám, hormonálnej deficiencii, poruc..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na obličky 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na obličky 100 ml - sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu účinne odstraňujú zápalové a infekčné procesy v obličkách a močovom mechúre zabraňuje tvorbe kameňov v obličkách zlepšuje ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na oči 100 ml - sirup

 Sibírsky smrekovec - medový balzam na oči  100 ml - sirup   Základné informácie: prírodné zložky balzamu účinne zlepšujú mikrocirkuláciu v oblasti očí pomáha zlepšiť videnie odstraňuje zápaly v oblasti očí zabraňuje zmenám na ..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na prostatu 100 ml – sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na prostatu 100 ml – sirup   Základné informácie: účinne zabraňuje nepriaznivým zmenám v prostatickej žľaze u mužov zabraňuje degeneratívnym zmenám v prostatickej žľaze zabraňuje vzniku adenómu prost..

18,00€

Sibírsky smrekovec - medový balzam na ženské problémy 100 ml - sirup

Sibírsky smrekovec - medový balzam na ženské problémy 100 ml - sirup   Základné informácie: účinne zabraňuje zápalovým, infekčným, plesňovým procesom genitourinárneho systému žien a hormonálnym poruchám účinne zabraňuje vzniku a rozvoj..

18,00€

Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml

Sibírsky smrekovec – medový balzam na chudnutie - nová figúra - 100 ml   Základné informácie: účinne pomáha pri obnove metabolických procesov pomáha redukovať telesnú  hmotnosť    Obsah: ..

18,00€

Švédske kvapky 40 bylín - 500ml (bez alkoholu)

Švédske kvapky 40 bylín - 500ml (bez alkoholu)   Základné informácie: Škorica prispieva k stimulácii trávenia a chuti do jedla a podporuje pohodu žalúdka Klinčeky podporujú chuť do jedla, chuť a trávenie Zázvor stimuluje trávenie Ne..

15,00€

Zobrazené 1 až 15 z 15 (1 stránok)