Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Zuby, pery, ústna dutina

Zubné pasty sú súčasťou našich životov a používame ich pri dennej starostlivosti o naše zuby ráno a aj večer. U nás v  „prirodaplus.sk“ môžeme nájsť pasty, ktoré ponúkajú vynikajúcu a jedinečnú ochranu na báze prírodných látok, výťažkov z rastlín a, silíc. Všetky naše zubné pasty sú navrhnuté s ohľadom na metabolické procesy ústnej dutiny.

Zubná pasta - lesný balzam pre deti 2+ jahodová 50ml

Zubná pasta - lesný balzam pre deti 2+ jahodová 50ml   Základné informácie: Detská zubná pasta Forest balsam od 2 rokov sa vyznačuje vysokým obsahom šťavy z aloe (50%) Obsahuje vápnik na správne dozretie skloviny mliečnych zubov a podpo..

4,20€

Zubná pasta - PH ústnej dutiny - BioNatural - lapacho - 75 ml

Zubná pasta - PH ústnej dutiny - BioNatural - lapacho - 75 ml   Základné informácie: Prvá nepenivá zubná pasta na báze štiav a prírodných štruktúr kôry Lapacho V komplexe popola rastlinných extraktov pomáha neutralizovať fermentačn..

10,50€

Zubná pasta AltajBio - céder, sibírska jedľa a koloidné striebro 75ml

Zubná pasta AltajBio - céder, sibírska jedľa a koloidné striebro 75ml   Základné informácie: Značka AltaiBio je rad altajskej prírodnej kozmetiky Vyrába sa na modernom a špičkovom zariadení so zachovaním plnej hodnoty prírodných prísad ..

4,60€

Zubná pasta AltajBio - mumio, ľubovník bodkovaný, koloidné striebro 75 ml

Zubná pasta AltajBio - mumio, ľubovník bodkovaný, koloidné striebro 75 ml   Základné informácie: značka AltaiBio je rad altajskej prírodnej kozmetiky vyrába sa na modernom a špičkovom zariadení so zachovaním plnej hodnoty prírodných prí..

4,60€

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml   Základné informácie: osviežuje dych pomáha výrazne zlepšiť stav ďasien chráni pred zubným kazom posilňuje zubnú sklovinu jemne a efektívne odstraňuje zubný povlak ..

4,60€

Zubná pasta BIO - krvácanie a spevnenie ďasien-lesný balzam-75 ml

Zubná pasta BIO - krvácanie a spevnenie ďasien - lesný balzam - 75 ml   Základné informácie a možné použitie : Zubná pasta lesný balzam, sa používa pri krvácaní z ďasien, ktoré zároveň aj spevňuj Už po prvom použití je badateľné zlepšen..

4,20€

Zubná pasta BIO - zápach v ústach a zubný kameň - BioNative "lespedeza" - 75 ml

Zubná pasta BIO - zápach v ústach a zubný kameň - BioNative "lespedeza" - 75 ml   Základné informácie: Zubná pasta BioNative "lespedeza" - zápach v ústach a zubný kameň bola vyvinutá ako prvá nepenivá, biologicky aktívna zubná p..

10,50€

Zubná pasta BIO -zápal ďasien- lesný balzam šalvia, aloe 75 ml

Zubná pasta -zápal ďasien- lesný balzam šalvia, aloe  75 ml   Základné informácie a možné použitie : Zubná pasta lesný balzam zlepšuje stav ďasien od prvej aplikácie Až o 94% znižuje krvácanie ďasien pri pravidelnom používaní Päť..

4,20€

Zubná pasta BIO – bielenie, sklovina - BioNatural – lapčatka - 75 ml

Zubná pasta BIO – bielenie, sklovina - BioNatural – lapčatka - 75 ml   Základné informácie: Táto biogénna zubná pasta aktívne „penetruje“ zuby cez vrstvu skloviny do oblasti dentínu Naturonic® je prvá séria prírodných nepenivých bi..

10,50€

Zubná pasta pre deti 3 - 6 rokov - s jahodovou príchuťou 60 g
Vypredané

Zubná pasta pre deti 3 - 6 rokov - s jahodovou príchuťou 60 g

Zubná pasta pre deti 3 - 6 rokov - s jahodovou príchuťou 60 g   Základné informácie: Komplex aktívnych zložiek podporuje jemnú a efektívnu starostlivosť o zuby a ďasná dieťaťa vo veku 3 až 6 rokov Výťažok z jahôd je zásobárňou vitamínov..

3,00€

Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)