Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Zuby, pery, ústna dutina

Zubné pasty sú súčasťou našich životov a používame ich pri dennej starostlivosti o naše zuby ráno a aj večer. U nás v  „prirodaplus.sk“ môžeme nájsť pasty, ktoré ponúkajú vynikajúcu a jedinečnú ochranu na báze prírodných látok, výťažkov z rastlín a, silíc. Všetky naše zubné pasty sú navrhnuté s ohľadom na metabolické procesy ústnej dutiny.

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml
Vypredané

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml

Zubná pasta AltajBio - rakytník rešetliakový, propolis 75 ml   Základné informácie: osviežuje dych pomáha výrazne zlepšiť stav ďasien chráni pred zubným kazom posilňuje zubnú sklovinu jemne a efektívne odstraňuje zubný povlak ..

4,60€

Zubná pasta BIO - krvácanie a spevnenie ďasien-lesný balzam-75 ml

Zubná pasta BIO - krvácanie a spevnenie ďasien - lesný balzam - 75 ml   Základné informácie a možné použitie : Zubná pasta lesný balzam, sa používa pri krvácaní z ďasien, ktoré zároveň aj spevňuj Už po prvom použití je badateľné zlepšen..

4,20€

Zubná pasta BIO - zápach v ústach a zubný kameň - BioNative "lespedeza" - 75 ml
Vypredané

Zubná pasta BIO - zápach v ústach a zubný kameň - BioNative "lespedeza" - 75 ml

Zubná pasta BIO - zápach v ústach a zubný kameň - BioNative "lespedeza" - 75 ml   Základné informácie: Zubná pasta BioNative "lespedeza" - zápach v ústach a zubný kameň bola vyvinutá ako prvá nepenivá, biologicky aktívna zubná p..

10,50€

Zubná pasta BIO -zápal ďasien- lesný balzam šalvia, aloe 75 ml

Zubná pasta -zápal ďasien- lesný balzam šalvia, aloe  75 ml   Základné informácie a možné použitie : Zubná pasta lesný balzam zlepšuje stav ďasien od prvej aplikácie Až o 94% znižuje krvácanie ďasien pri pravidelnom používaní Päť..

4,20€

Zubná pasta proti paradontóze a zápalu ďasien 124 g
Vypredané

Zubná pasta proti paradontóze a zápalu ďasien 124 g

Zubná pasta proti paradontóze a zápalu ďasien 124 g   Základné informácie: prispieva k zlepšeniu regeneračných procesov v tkanivách postihnutých paradentózou má blahodarný účinok na sliznicu ústnej dutiny komplex rastlinných extraktov z..

4,20€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)