Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Fitobiotechnologii, Kyjev, Ukrajina


Čaga čaj - original herbs 50 g UA

  Čaga čaj - original herbs 50 g UA Základné informácie: v ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a zlepšenie metabolizmu má vynikajúce vlastnosti, omladzuje, osviežuje aj revitalizuje org..

4,20€

ČAGA krém na kĺby , proti bolesti - 75 ml UA

ČAGA krém na kĺby , proti bolesti - 75 ml UA Základné informácie: krém-balzam pôsobí proti deštrukcii chrupavkového tkaniva, pomáha pri obnove kĺbovej (synoviálnej) tekutiny, uvoľňuje svalové kŕče čo je jedna z hlavných príčin bolesti, z..

7,00€

Hadí jed krém hrejivý 75 ml UA

Hadí jed krém hrejivý 75 ml UA Základné informácie:       používa sa  ako pomocný prostriedok pri rôznych ochoreniach kĺbov  a svalov, ako aj pri zvýšenej záťaži         znižuje zápaly v kĺboch, chrbte, krížoch, svaloch a väzivách, urý..

7,00€

PSORIX krém-balzam na psoriázu 75 ml UA

PSORIX krém-balzam na psoriázu 75 ml UA   Základné informácie: Liečba psoriázy je komplexný terapeutický problém. Koža pacientov so psoriázou, vyžaduje osobitnú starostlivosť. Je potrebné ju denne hydratovať. Účinným profylaktickým čini..

9,00€

VENOTONIK krém na žily a cievy 75 ml UA

VENOTONIK krém na žily a cievy 75 ml UA   Základné informácie: Pri pravidelnom používaní sa stav unavených nôh zlepšuje a žilová sieť sa rozjasňuje.   Obsah: 75 ml   Možné použitie : znižuje p..

7,00€

Živokosť s chondroitinom - 75 ml UA

Živokosť s chondroitinom - 75 ml UA   Základné informácie: Základom receptúry je liečivá rastlina kostihoj, ktorý priaznivo pôsobí na kosti a kĺby, a chondroitín sulfát.   Obsah: 75 ml   Možné po..

7,00€

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)