Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Balzamy, gély, krémy, maste

Vysoko kvalitné rastlinné maste, krémy, gély a balzamy, ktoré obsahujú zdraviu prospešné a rokmi overené a používané výťažky z bylín, ktoré sú pre nás ľudí nenahraditeľné.

911 - Čaga krém balzam s chondroitínom na kĺby a chrbticu 100 ml

911 - Čaga krém balzam s chondroitínom na kĺby a chrbticu 100 ml   Základné informácie: extrakt z čagy ( liečivá drevokazná huba, ktorá vyrastá z kmeňa briez, najviac v oblasti Sibíri a aj preto má významné postavenie práve v ruskom príro..

8,00€

911 - Gribkosept - krém na plesne nôh 100 ml

Pleseň nôh - 911 - Gribkosept - krém na plesne nôh 100 ml   Základné informácie: Obsahuje vodu izooktyl stearát, akryláty C 10-30, alkyl akrylát krospolyméru, trietanolamín, triclosan alantoin, DrielineR (sorbitol a extrakt kvasníc..

8,00€

911 - Venolgon - gél na unavené nohy a kŕčové žily 100 ml

911 - Venolgon - gél na unavené nohy a kŕčové žily 100 ml   Základné informácie: Voda extrakt z listov lieskového orecha extrakt z listov červeného hrozna kôra borovice extrakt pagaštana konského olej z citróna mentol ..

8,00€

911 Kĺby - gél s chondroitinom 100 ml

911 Kĺby - gél s chondroitinom 100 ml   Základné informácie: Zloženie: voda Chodndroitin Glukozamín olej eukalyptu mentol Vitamín B1 a B6 olej rozmarínu olej jedle sibírskej olej arniky   Obsah: 100 ml ..

8,00€

911 – Nogtimicin – krém na nechtovú pleseň 30 ml

Nechtová pleseň - 911 – Nogtimicin – krém na nechtovú pleseň 30 ml   Základné informácie: močovina voda emulzie vosku kukuričný olej glyceryl-monostearát PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej Propylénglykol kyselina stearová ..

8,00€

911 – Reumalgon – gél na kĺby a telo 100 ml

Reuma, kĺby - 911 – REVMALGON gél na reumu a kĺby 100 ml   Základné informácie: nátržník krovitý extrakt alantoín chondroitín glukosamín jedľa biela eukalyptový olej borievkový olej cédrový olej včelí jed gáfor ..

8,00€

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

19,40€

AlliMax sprej - maximálna sila z cesnaku 30 ml

AlliMax sprej - maximálna sila z cesnaku 30 ml          Základné informácie: Vynikajúci spray - doplnok na vonkajšie použitie Pri riešení zdravotného problému s pokožkou nestačí len jednoducho sprej aplikovať z vonku, je ideálne a žiadu..

24,69€

Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g
Vypredané

Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g

Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g   Balzam (bez alkoholu) je zostavený z rukopisov starých ruských liečiteľov a doplnený o súčasné vedomosti. Prírodný balzam "Altajský celiteľ" harmonicky ovplyvňuje všetky funkcie tela, nemá žia..

17,00€

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml
Vypredané

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml   Balzam Valentina Dikulja pre športovcov od známeho ruského artistu zmierňuje a odstraňuje následky preťaženia a poúrazových stavov pohybového aparátu, spôsobeného nadmerným pohybom a športom..

12,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštip..

3,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštipn..

1,50€

Boro Fresh krém 30 ml
Vypredané

Boro Fresh krém 30 ml

Boro Fresh krém 30 ml   Základné informácie: unikátny bylinkový krém vyrobený z prírodných bylinných extraktov so širokou škálou aplikácií pre zdravú a problémovú starostlivosť o pleť vhodný pre všetky typy pleti perfektný krém na k..

4,20€

Boro – Lastik krém 30 ml
Vypredané

Boro – Lastik krém 30 ml

Boro – Lastik krém 30 ml   Základné informácie: kombinácia olejov a bylín, ktoré tvoria krém, urýchľuje obnovu povrchovej vrstvy pokožky prispieva k jej obnove a regenerácii krém hlboko ovplyvňuje pokožku obnovuje jej pružnosť, zlep..

4,20€

BoroPlus krém natural, na problematickú pokožku 25 ml

BoroPlus krém natural, na problematickú pokožku 25 ml   BOROPLUS Skin Care Cream je krém číslo jedna na ochranu našej pokožky. Univerzálny kozmetický výrobok pre celú rodinu kombinuje výsledky sofistikovaného vedeckého výskumu a prirodzenej si..

4,20€

BoroPlus krém s bylinkami, zdravá koža 25 ml

BoroPlus krém s bylinkami, zdravá koža 25 ml   BOROPLUS Skin Care Cream je krém číslo jedna na ochranu našej pokožky. Univerzálny kozmetický výrobok pre celú rodinu kombinuje výsledky sofistikovaného vedeckého výskumu a prirodzenej sily byl..

4,20€

Čaga gél so sabelnikom 125 ml

Čaga krém so sabelnikom 125 ml   Čaga je silný biogénny stimulant a antioxidant so širokým spektrom účinku. Čaga krém so sabelnikom je účinný nástroj založený na prírodných zložkách. Podporuje normalizáciu funkčného stavu, stimuluje prir..

8,00€

Detský masážny balzam Barsučok - jazvečia masť 50 ml
Vypredané

Detský masážny balzam Barsučok - jazvečia masť 50 ml

Detský masážny balzam „Barsučok“ - jazvečia masť 50 ml   Detský masážny balzam „Barsučok“ Jazvečík. Je odporúčaný pre masáž po návrate z chladného prostredia, pred a po ukončení pohybu.   Základné informácie: jazvečí tuk éter..

5,60€

Ekzolocin - gél na plesne 30 ml

Ekzolocin - gél na plesne 30 ml   Ekzolocin je prírodný gél založený na micelách bioaktívnych frakcií rastlín a prírodných zložiek zameraných na zdroje plesňových infekcií nôh a na poruchy kože, nechtov a pokožky hlavy.   Základné..

8,50€

Endokrinol krém na štítnu žľazu 50 ml

Endokrinol krém na štítnu žľazu 50 ml   ENDOKRINOL - prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy. Endokrinol - Prostriedok pre starostlivosť o pokožku v oblasti krku štítnej žľazy. Krém-gél obsahuje extrakty z..

10,20€

Gél - balzam na chrbticu a kríže Mumio a naftalanový olej 125 ml
Vypredané

Gél - balzam na chrbticu a kríže Mumio a naftalanový olej 125 ml

Gél - balzam na chrbticu a kríže Mumio a naftalanový olej 125 ml   Základné informácie: naftalanový olej, nazývaný "hustá krv zeme" - je neprekonateľný svojimi jedinečnými liečivými účinkami na svete naftalánový olej má unikátne liečiv..

11,00€

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml
Vypredané

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml   Gél balzam uľavuje od bolesti, podporuje regeneráciu tkanív, chrupavky, zmenšuje opuchy, odstraňuje svalovú hypertóniu, eliminuje zápaly, aktivuje imunitné procesy a pôsobí na mikroc..

11,00€

Gél s výťažkom z gaštanu a pijavice - Konská sila 500 ml

Gél s výťažkom z gaštanu a pijavice - Konská sila 500 ml   Základné informácie: posilňuje žilové steny a zvyšuje ich tonus extrakt z pagaštanu konského - znižuje zrážanlivosť krvi, posilňuje steny kapilár a žíl, podporuje resorpciu krvn..

17,00€

Hadí jed krém na kĺby so sablenikom 125 ml

Hadí jed krém na kĺby so sabelnikom 125 ml   Gél-balzam na báze hadieho jedu sa používa pri ochoreniach kĺbov. Na zmiernenie bolesti a zápalov.   Základné informácie: Zloženie: voda Glycerín Karbomér extrakt z propoli..

11,00€

Zobrazené 1 až 24 z 71 (3 stránok)