Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Balzamy, gély, krémy, maste

Vysoko kvalitné rastlinné maste, krémy, gély a balzamy, ktoré obsahujú zdraviu prospešné a rokmi overené a používané výťažky z bylín, ktoré sú pre nás ľudí nenahraditeľné.

911 - Čaga krém balzam s chondroitínom na kĺby a chrbticu 100 ml

Kĺby - 911 – gél s chondroitinom 100 ml   Základné informácie: Zloženie: voda Chodndroitin Glukozamín olej eukalyptu mentol Vitamín B1 a B6 olej rozmarínu olej jedle sibírskej olej arniky   Obsah: 100 m..

8,00€

911 - Gribkosept - krém na plesne nôh 100 ml

Pleseň nôh - 911 - Gribkosept - krém na plesne nôh 100 ml   Základné informácie: Obsahuje vodu izooktyl stearát, akryláty C 10-30, alkyl akrylát krospolyméru, trietanolamín, triclosan alantoin, DrielineR (sorbitol a extrakt kvasníc..

8,00€

911 – Nogtimicin – krém na nechtovú pleseň 30 ml

Nechtová pleseň - 911 – Nogtimicin – krém na nechtovú pleseň 30 ml   Základné informácie: močovina voda emulzie vosku kukuričný olej glyceryl-monostearát PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej Propylénglykol kyselina stearová ..

8,00€

911 – Reumalgon – gél na kĺby a telo 100 ml

Reuma, kĺby - 911 – REVMALGON gél na reumu a kĺby 100 ml   Základné informácie: nátržník krovitý extrakt alantoín chondroitín glukosamín jedľa biela eukalyptový olej borievkový olej cédrový olej včelí jed gáfor ..

8,00€

911 – Venolgon – emulzia na nohy 100 ml

Unavené nohy - 911 - Venolgon - emulzia na unavené nohy 100 ml   Základné informácie: Voda extrakt z listov lieskového orecha extrakt z listov červeného hrozna kôra borovice extrakt pagaštana konského olej z citróna mentol..

8,00€

Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g

Altajský medový balzam - „Altajský celiteľ“ 100 g   Balzam (bez alkoholu) je zostavený z rukopisov starých ruských liečiteľov a doplnený o súčasné vedomosti. Prírodný balzam "Altajský celiteľ" harmonicky ovplyvňuje všetky funkcie tela, nemá žia..

15,00€

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml
Vypredané

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml

Balzam pre športovcov Valentina Dikuľja 100 ml   Balzam Valentina Dikulja pre športovcov od známeho ruského artistu zmierňuje a odstraňuje následky preťaženia a poúrazových stavov pohybového aparátu, spôsobeného nadmerným pohybom a športom..

12,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 10 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštip..

3,00€

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g

Balzam zlatá hviezda - vietnamská masť 4 g   Balzam s obsahom éterických olejov z liečivých rastlín. Zložky obsiahnuté v balzame majú priaznivý účinok po aplikovaní na kožu pri bolesti kĺbov a svalov, pri neuralgii, bolesti hlavy, po uštipn..

1,50€

BoroPlus krém natural, na problematickú pokožku 25 ml

BoroPlus krém natural, na problematickú pokožku 25 ml   BOROPLUS Skin Care Cream je krém číslo jedna na ochranu našej pokožky. Univerzálny kozmetický výrobok pre celú rodinu kombinuje výsledky sofistikovaného vedeckého výskumu a prirodzenej si..

4,20€

BoroPlus krém s bylinkami, zdravá koža 25 ml

BoroPlus krém s bylinkami, zdravá koža 25 ml   BOROPLUS Skin Care Cream je krém číslo jedna na ochranu našej pokožky. Univerzálny kozmetický výrobok pre celú rodinu kombinuje výsledky sofistikovaného vedeckého výskumu a prirodzenej sily byl..

4,20€

Čaga gél so sabelnikom 125 ml

Čaga krém so sabelnikom 125 ml   Čaga je silný biogénny stimulant a antioxidant so širokým spektrom účinku. Čaga krém so sabelnikom je účinný nástroj založený na prírodných zložkách. Podporuje normalizáciu funkčného stavu, stimuluje prir..

8,00€

Detský masážny balzam Barsučok - jazvečia masť 50 ml

Detský masážny balzam „Barsučok“ - jazvečia masť 50 ml   Detský masážny balzam „Barsučok“ Jazvečík. Je odporúčaný pre masáž po návrate z chladného prostredia, pred a po ukončení pohybu.   Základné informácie: jazvečí tuk éter..

5,60€

Ekzolocin - gél na plesne 30 ml

Ekzolocin - gél na plesne 30 ml   Ekzolocin je prírodný gél založený na micelách bioaktívnych frakcií rastlín a prírodných zložiek zameraných na zdroje plesňových infekcií nôh a na poruchy kože, nechtov a pokožky hlavy.   Základné..

8,00€

Endorkinol krém na štítnu žľazu 50 ml

Endorkinol krém na štítnu žľazu 50 ml   ENDOKRINOL - prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy. Endokrinol - Prostriedok pre starostlivosť o pokožku v oblasti krku štítnej žľazy. Krém-gél obsahuje extrakty z..

10,20€

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml
Vypredané

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml   Gél balzam uľavuje od bolesti, podporuje regeneráciu tkanív, chrupavky, zmenšuje opuchy, odstraňuje svalovú hypertóniu, eliminuje zápaly, aktivuje imunitné procesy a pôsobí na mikroc..

11,00€

Gél s výťažkom z gaštanu a pijavice - Konská sila 500 ml

Gél s výťažkom z gaštanu a pijavice - Konská sila 500 ml   Základné informácie: posilňuje žilové steny a zvyšuje ich tonus extrakt z pagaštanu konského - znižuje zrážanlivosť krvi, posilňuje steny kapilár a žíl, podporuje resorpciu krvn..

17,00€

Hadí jed krém na kĺby 125 ml

Hadí jed krém na kĺby 125 ml   Gél-balzam na báze hadieho jedu sa používa pri ochoreniach kĺbov. Na zmiernenie bolesti a zápalov.   Základné informácie: Zloženie: voda Glycerín Karbomér extrakt z propolisu Harmanček..

11,00€

Hadí jed s múmiom 125 ml

Hadí jed s múmiom 125 ml   Krém je vysoko účinný, čo spôsobuje skutočnosť, že hadí jed obsahuje enzýmy, mastné kyseliny, aminokyseliny, proteíny, ako aj rôzne stopové prvky, ktoré majú enormne silný a priaznivý účinok na kĺby a pohybový apa..

11,00€

Hemoroidy Tygrie oko - krém na hemoroidy 75 ml

Krém na hemoroidy Tygrie oko - 75 ml   Hojivý krém TYGRIE OKO PROCTO uľavuje od bolesti a nepríjemného svrbenia pri hemoroidoch.   Základné informácie: TYGRIE OKO má vďaka extraktom včelieho vosku analgetický, protizá..

7,00€

Jazvečí balzam prehrievajúci, pľúca, kĺby, bronchitída 50g

Jazvečí balzam prehrievajúci, pľúca, kĺby, bronchitída 50g   Na 100% preniká do pokožky, má protizápalové účinky, tlmí bolesti, zlepšuje mikrocirkuláciu v kĺboch, zosilňuje regeneráciu chrupaviek a aktivuje centrá samoregulácie kĺbov. ..

7,00€

Kapilar - krém na kŕčové žily a telo 75 ml (chladivý)

Kapilar - krém na kŕčové žily a telo 75 ml (chladivý)   Krém Kapilar je vyrobený na báze rastlinných extraktov a esenciálnych olejov, ktoré prispievajú k zmierneniu opuchov, bolestí, únavy, pocitu ťažoby v dolných končatinách.   Základné ..

8,00€

Kĺby, chrbtica - 911 - Čaga krém a balzam s chondroitínom na kĺby a chrbticu 100 ml

Kĺby, chrbtica - 911 - Čaga krém a balzam s chondroitínom na kĺby a chrbticu  100 ml   Základné informácie: extrakt z čagy ( liečivá drevokazná huba, ktorá vyrastá z kmeňa briez, najviac v oblasti Sibíri a aj preto má význ..

9,00€

Krém na pätnú ostrohu - Orto 75 ml

Krém na pätnú ostrohu - Orto 75 ml   Pätná kosť je najviac zaťažovaná a môže byť bolestivá pri chôdzi. Krém Orto je veľmi účinný a pomáha znížiť bolesť pri chôdzi, pri problémoch pätnej ostrohy.   Základné informácie: V..

7,00€

Zobrazené 1 až 24 z 54 (3 stránok)