Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Solnce, Krasnodar, Ruská Federácia


Balzam - Bizorjuk - paroh marala - na kĺby 30 ml

Balzam - Bizorjuk - paroh marala - na kĺby 30 ml   Základné informácie: maral parožie obsahuje fosfolipidy a glykoproteíny, ktoré stimulujú krvný obeh a zvyšujú aktivitu dýchania a metabolizmu v tkanivách tieto látky sú potrebné na pomo..

8,50€

Balzam - Bizorjuk -paroh marala - na psoriázu 30 ml

Balzam - Bizorjuk -paroh marala - na psoriázu 30 ml   Základné informácie: prospešné látky pôsobia ako na povrchu pokožky, tak aj v hlbokých vrstvách epidermy, obnovujú pokožku, odstraňujú opuchy, zastavujú zápaly a zabraňujú vzniku novýc..

8,50€

Balzam - Kláštorná hviezda - 5 ml

Balzam - Kláštorná hviezda - 5 ml   Základné informácie: Aktívne zložky, ktoré tvoria krém-balzam "Monastic Star", sa už dlho používajú v ľudovom liečiteľstve ako antiseptické, protizápalové a analgetické činidlo, ktoré môže potlačiť akti..

6,00€

Balzam kláštorný - Zeljonka - 10 ml

Balzam kláštorný - Zeljonka - 10 ml   Základné informácie: Komplex rastlinných olejov, ktorý je súčasťou balzamu Zeljonka, je používaný liečiteľmi už od staroveku ako antiseptikum, pôsobí veľmi jemne, vytvára na povrchu pokožky neviditeľn..

6,00€

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml

Balzam proti kliešťom – Bizorjuk – 5 ml   Základné informácie: aktívne zložky, ktoré tvoria balzam, sa tradične používajú na ochranu pred hmyzom vďaka výlučne prírodnému zloženiu je balzam vhodný pre celú rodinu   Obsa..

6,00€

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml

Balzam proti komárom – Bizorjuk – 5 ml   Základné informácie: komponenty obsiahnuté v kompozícii sa tradične používali na ochranu pred hmyzom pri prechádzke v parku alebo na dvore vlastného domu balzam má ľahkú textúru a príjemnú vôňu č..

6,00€

Masť kláštorná - na kĺby 100 ml - špeciál EKO

Masť kláštorná - na kĺby 100 ml - špeciál EKO   Základné informácie: prírodné zložky, ktoré tvoria masť, sa už dlho používajú v ľudovom liečiteľstve   Obsah: 100 ml   Možné použitie : pri a..

17,00€

Masť kláštorná - na kŕčové žily 100 ml - špeciál EKO

Masť kláštorná - na kŕčové žily 100 ml - špeciál EKO   Základné informácie: prírodné zložky, ktoré tvoria masť, sa už dlho používajú v ľudovom liečiteľstve   Obsah: 100 ml   Možné použitie : ..

17,00€

Psorikrém - kláštorný 30 ml - špeciál EKO

Psorikrém - kláštorný 30 ml - špeciál EKO   Základné informácie: extrakt z oleja rebríčka má antiseptický účinok, bojuje proti plesňovým infekciám a má sťahujúce vlastnosti olejový extrakt zo svetlice má antiseptické, protizápalové, dez..

9,00€

Slimačí krém na tvár, Anti-aging, COSMOS - 50 ml

Slimačí krém na tvár, Anti-aging, COSMOS - 50 ml   Základné informácie: slimačí mucín dokáže rýchlo obnoviť kožné bunky, naplniť ich vlhkosťou zvnútra, spevniť ovál tváre, odstrániť pigmentáciu, udržiavať prirodzenú rovnováhu pH pokožky n..

12,00€

Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)