Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sušené bylinky

Liečivé a sušené rastlinky, bylinky sú rastliny, ktoré sa pestujú na lekársku, kulinársku či dokonca spirituálnu hodnotu. Sušené bylinky si zachovávajú väčšinu prospešných látok, ktoré sú nenahraditeľné pre naše zdravie. Najčastejšie sa z nich využíva zelená, listnatá časť, ale aj kvety a korene. Podľa účinku sú vhodné na prípravu čajov, nálevov, odvarov, obkladov alebo na výplachy.

Pri závažných ochoreniach je lekárska pomoc nevyhnutná a obmedziť sa v takýchto prípadoch na liečenie svojpomocne môže byť životu nebezpečné. Rady a odporúčania, s ktorými sa stretnete na týchto stránkach, teda v žiadnom prípade nemajú nahradiť lekára. Ich cieľom je skôr prevencia rôznych ochorení, rozšírenie všeobecných vedomostí a informovanie o význame prírodných liečivých síl, aby si čitateľ v prípade potreby mohol sám pomôcť jednoduchými a prirodzenými prostriedkami.

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g

Goji Doktor - na pečeň a pankreas 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na zmeny pečene a pankreasu biologický komplex pl..

19,00€

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g

Goji Doktor – pre diabetikov 100 g   Základné informácie: pôvodný vzorec extraktu z goji a slnenčice hľuznatej /topinambur/ pozostáva z prírodného komplexu nezmeneného vo svojej bunkovej štruktúre má cielený účinok na odstránenie porúch..

19,00€

Tribulus terrestris – Kotvičník zemný, sušená vňať ( čaj ) 100g, ručne zbierané
Vypredané

Tribulus terrestris – Kotvičník zemný, sušená vňať ( čaj ) 100g, ručne zbierané

Tribulus terrestris – Kotvičník zemný, sušená vňať ( čaj ) 100g, ručne zbierané   Základné informácie: Kotvičník je nízka rastlina so žltými kvetmi. Hoci je často používaný jej latinský názov Tribulus terrestris, často sa môžeme stretnúť aj..

7,90€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)