Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Farmgrupp, Altajský kraj, Barnaul, Ruská federácia


Aktívne uhlie - Carbo activ 250 tabliet

Aktívne uhlie - Carbo activ 250 tabliet   Základné informácie:   aktívne uhlie je jedným z najúčinnejších prostriedkov na odstránenie vnútorného nepohodlia spôsobeného otravou alebo poruchami tráviaceho systému medzi výhody ..

7,00€

Čaga čaj – ryšavec šikmý (FarmGrup) 50 g

Čaga čaj – ryšavec šikmý (FarmGrup) 50 g   Základné informácie: v ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a zlepšenie metabolizmu má vynikajúce vlastnosti, omladzuje, osviežuje aj r..

4,20€

ČAGA v tabletách 50 ks 500mg

ČAGA v tabletách 50 ks 500mg   Základné informácie: liečivá huba Čaga obsahuje pomerne veľa sterolov, fenolov a tiež enzýmov je bohatým zdrojom vitamínov B, minerálov, flavónov a rastlinných pigmentov je tiež jedným z najdôležitejších..

7,00€

Glukonát vápenatý - forte 250 tabliet

Glukonát vápenatý - forte 250 tabliet   Základné informácie: vápnik hrá dôležitú úlohu v mnohých procesoch v našom tele, najmä pri tvorbe kostí a zdraví svalov nedostatok vápnika môže viesť k rôznym zdravotným problémom, ako je ..

8,00€

Tinktúra - upokojujúca z 5 bylín 250 ml

Tinktúra - upokojujúca  z 5 bylín 250 ml   Základné informácie: neobsahuje alkohol a cukor tinktúra z 5 bylín je rokmi overená receptúra, obsahuje výťažky z materinej dúšky, valeriány, hlohu, mäty, oregana každá z piatich bylín jednot..

4,00€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)