Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Moringa

Moringa patrí medzi superpotraviny. Je to najvýživnejšia rastlina na svete a je špecifická tým, že všetky jej časti, od koreňov až po kvety, sú určené na konzumáciu. Obsahuje cez 90 rôznych vitamínov, minerálov, proteínov, antioxidanty, omega mastné kyseliny a dokonca: 25 krát viac železa ako špenát, 15 krát viac draslíka ako banány,9 krát viac bielkovín ako jogurt, 17 krát viac vápnika ako mlieko, 10 krát viac vitamínu C ako červené víno, Dodáva energiu, zvyšuje výdrž, pomáha znižovať únavu, depresiu a stres.

BLUE Moringa TURBO

BLUE Moringa TURBO   Turbo sila liečivých rastlín s afrodiziakálnymi účinkami. Prirodzeným spôsobom podporuje zvýšenie libida, pozitívne ovplyvňuje produkciu testosterónu, erekciu a mužskú plodnosť. Zvyšuje energiu, výkon a výdrž. Stimulačný úč..

59,90€

Moringa Caribbean COMPLETE PLUS

Moringa Caribbean COMPLETE PLUS   Listy stromčeka Moringa (lat. Moringa oleifera) vypestovaného na vulkanickej pôde karibského ostrova Svätá Lucia obsahujú dokonale vyváženaú zmes prírodných vitamínov A, E, B1, B6, C a K. MORINGA COMPLETE..

49,90€

Moringa PREMIUM

Moringa PREMIUM   Elitný komplexný doplnok kľúčových nutrientov so synergickým efektom pre viac energie a zdravia, zníženie apetítu a štíhlosť. Prášok z triedených sušených mladých listov moringa caribbean v kapsuliach.   Vitamínové ..

49,90€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)