Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Čaj, káva, rastlinné nápoje

Čaj je vodný výluh z častí konkrétnych rastliniek (list, kôra, plod, koreň). Najobľúbenejšími čajmi sú liečivé bylinkové čaje. Medzi čaje radíme aj ovocné čaje. Bylinkové čaje, ako ľudstvo pijeme odjakživa nielen kvôli chuti a vôni, no predovšetkým kvôli ich liečivým účinkom. Bylinky sú pre náš organizmus historicky prirodzenejšie, ako tabletky...

 

Rastlinnými nápojmi si spestrujeme náš monotónny jedálniček. Sú zdravé, osviežujúce a výborne chutia.

 

Káva v rôznych variantoch je rovnako zdravá a dokáže nám priniesť potešenie v priebehu celého dňa...

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. V brezových púčikoch je množstvo vitamínov a sústreďuje sa do nich všetka sila stromu.   Zákl..

5,60€

Čaj čaga s tymiánom 90 g

Čaj čaga s tymiánom 90 g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) je zázračná rastlina našej planéty. Je to prírodné antibiotikum, pôsobí antibak..

5,60€

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g   Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch briez. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, ale rovnako aj k posilneniu imunity a celkové zlepšenie metab..

5,60€

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g   Čaga čaj so sibírskym ženšenom - Eleuterokok ostnatý, čertov koreň (latinsky eleutherococcus senticosus). Sibírska huba čaga rastie na breze a je jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Eleuterokok ..

5,60€

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) - Zlatý koreň bola na Sibíri využívaná pôvodnými obyvateľmi ako liečivá rastlin..

5,60€

Čaj čaga – ryšavec šikmý (fyto, natural čaj) 50 g

Čaj čaga – ryšavec šikmý (fyto, natural čaj) 50 g   Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a na zlepšenie metabolizmu. ..

4,20€

Čaj Ivan - zimný 50 g v sklenenom pohári

Čaj Ivan - zimný 50 g v sklenenom pohári   Základné informácie: Zvyšuje odolnosť organizmu voči nepriaznivým faktorom životného prostredia Ivan-čaj osviežuje, dodáva dobrú náladu, dáva silu Ivan-čaj je ideálny pre ľudí, ktorí dávajú p..

5,60€

Čaj IVAN listový original 35 g

Čaj IVAN listový original 35 g   Základné informácie: Vďaka použitiu starých technológií sušenia a fermentácie si výrobok zachováva jedinečné vlastnosti a vynikajúcu chuť Je vhodný aj pre deti Zloženie: fermentované listy vŕbovky úzko..

4,20€

Čaj IVAN natural 50 g EKO

Čaj IVAN natural 50 g EKO   Základné informácie: Vďaka použitiu starých technológií sušenia a fermentácie si výrobok zachováva jedinečné vlastnosti a vynikajúcu chuť Je vhodný aj pre deti Zloženie: fermentované listy a granulované vŕb..

4,20€

Čaj IVAN s čučoriedkou 50 g EKO

Čaj IVAN s čučoriedkou 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj..

4,20€

ČAJ IVAN s hlohom 50 g EKO

ČAJ IVAN s hlohom 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj Ivan..

4,20€

Čaj IVAN s rakytníkom 50 g EKO

Čaj IVAN s rakytníkom 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj ..

4,20€

Zobrazené 1 až 12 z 31 (3 stránok)