Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Čaj, káva, rastlinné nápoje

Čaj je vodný výluh z častí konkrétnych rastliniek (list, kôra, plod, koreň). Najobľúbenejšími čajmi sú liečivé bylinkové čaje. Medzi čaje radíme aj ovocné čaje. Bylinkové čaje, ako ľudstvo pijeme odjakživa nielen kvôli chuti a vôni, no predovšetkým kvôli ich liečivým účinkom. Bylinky sú pre náš organizmus historicky prirodzenejšie, ako tabletky...

 

Rastlinnými nápojmi si spestrujeme náš monotónny jedálniček. Sú zdravé, osviežujúce a výborne chutia.

 

Káva v rôznych variantoch je rovnako zdravá a dokáže nám priniesť potešenie v priebehu celého dňa...

Čaga čaj s rumančekom pravým, rumančekom kamilkovým 90 g
Vypredané

Čaga čaj s rumančekom pravým, rumančekom kamilkovým 90 g

Čaga čaj s rumančekom pravým, rumančekom kamilkovým 90 g   Základné informácie: Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a..

5,60€

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g
Vypredané

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g

Čaj čaga s brezovými púčikmi 90g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. V brezových púčikoch je množstvo vitamínov a sústreďuje sa do nich všetka sila stromu.   Zákl..

5,60€

Čaj čaga s tymiánom 90 g
Vypredané

Čaj čaga s tymiánom 90 g

Čaj čaga s tymiánom 90 g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) je zázračná rastlina našej planéty. Je to prírodné antibiotikum, pôsobí antibak..

5,60€

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g
Vypredané

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g

Čaj čaga s výťažkom cédrových orieškov 90 g   Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch briez. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, ale rovnako aj k posilneniu imunity a celkové zlepšenie metab..

5,60€

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g
Vypredané

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g

Čaj čaga so sibírskym ženšenom 90 g   Čaga čaj so sibírskym ženšenom - Eleuterokok ostnatý, čertov koreň (latinsky eleutherococcus senticosus). Sibírska huba čaga rastie na breze a je jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Eleuterokok ..

5,60€

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g
Vypredané

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g

Čaj čaga so zlatým koreňom 90 g   Sibírska huba čaga rastie na breze a považuje sa za jeden z najsilnejších antioxidantov sveta. Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) - Zlatý koreň bola na Sibíri využívaná pôvodnými obyvateľmi ako liečivá rastlin..

5,60€

Čaj čaga – ryšavec šikmý (fyto, natural čaj) 50 g

Čaj čaga – ryšavec šikmý (fyto, natural čaj) 50 g   Čaga (rišavec šikmý) - celoročná huba, parazituje na kmeňoch brezy. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako protinádorové činidlo, a tiež k posilneniu imunity a na zlepšenie metabolizmu. ..

4,20€

Čaj Ivan - zimný 50 g v sklenenom pohári

Čaj Ivan - zimný 50 g v sklenenom pohári   Základné informácie: Zvyšuje odolnosť organizmu voči nepriaznivým faktorom životného prostredia Ivan-čaj osviežuje, dodáva dobrú náladu, dáva silu Ivan-čaj je ideálny pre ľudí, ktorí dávajú p..

5,60€

Čaj IVAN listový original 35 g

Čaj IVAN listový original 35 g   Základné informácie: Vďaka použitiu starých technológií sušenia a fermentácie si výrobok zachováva jedinečné vlastnosti a vynikajúcu chuť Je vhodný aj pre deti Zloženie: fermentované listy vŕbovky úzko..

4,20€

Čaj IVAN natural 50 g EKO

Čaj IVAN natural 50 g EKO   Základné informácie: Vďaka použitiu starých technológií sušenia a fermentácie si výrobok zachováva jedinečné vlastnosti a vynikajúcu chuť Je vhodný aj pre deti Zloženie: fermentované listy a granulované vŕb..

4,20€

Čaj IVAN s čučoriedkou 50 g EKO

Čaj IVAN s čučoriedkou 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj..

4,20€

ČAJ IVAN s hlohom 50 g EKO

ČAJ IVAN s hlohom 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj Ivan..

4,20€

Čaj IVAN s rakytníkom 50 g EKO

Čaj IVAN s rakytníkom 50 g EKO   Základné informácie: Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj ..

4,20€

Čaj Šišiak bajkalský - koreň 50 g
Vypredané

Čaj Šišiak bajkalský - koreň 50 g

Čaj Šišiak bajkalský - koreň 50 g   Základné informácie: Šišiak bajkalský sa v prírodnej medicíne používa už viac ako 2000 rokov Jeho liečivé účinky sú širokospektrálne Obsahuje množstvo flavonoidov, organických zlúčenín, trieslovín, ..

4,20€

Čaj Sladké drievko 50 g

Čaj Sladké drievko 50 g   Základné informácie: Sladké drievko poznáme najmä z čiernej, u niektorých z nás obľúbenej pochúťky – pelendreku Koreň sladkého drievka obsahuje množstvo biologicky účinných látok – glycyrizín (je 50–krát sladší..

2,40€

DRAGON červený čaj mliečny 100 g
Vypredané

DRAGON červený čaj mliečny 100 g

DRAGON červený čaj mliečny 100 g   Základné informácie: Vďaka kombinovanému účinku na nervový, dýchací a kardiovaskulárny systém zvyšuje celkovú odolnosť a výkonnosť nášho organizmu Mliečne zložky dopĺňajú kvalitu čaju a zlepšujú tráven..

4,40€

DRAGON zelený čaj mliečny 100 g
Vypredané

DRAGON zelený čaj mliečny 100 g

DRAGON zelený čaj mliečny 100 g   Základné informácie:   DRAGON zelený čaj mliečny 100 g Pôvod mliečneho čínskeho zeleného čaju nájdeme v tisícročnej histórii čínskej civilizácie Prvá zmienka o ňom pochádza od kočovných kmeňov Sev..

8,40€

DRAGON zelený čaj Natural 100 g
Vypredané

DRAGON zelený čaj Natural 100 g

DRAGON zelený čaj Natural 100 g   Základné informácie: ZELENÝ ČAJ NATURAL obsahuje max. vitamínov skupiny B, C, D, P, PP, E, K Ďalej draslík, železo, mangán, zinok, meď, jód, selén, fosfor, fluór Zloženie: nelisovaný zelený čaj, veľké..

4,40€

DRAGON zelený čaj s GOJI 100 g
Vypredané

DRAGON zelený čaj s GOJI 100 g

DRAGON zelený čaj s GOJI 100 g   Základné informácie: ZELENÝ ČAJ v kombinácii s goji obsahuje maximum vitamínov skupiny B, C, D, P, PP, E, K 18 druhov aminokyselín, vrátane všetkých osem esenciálnych (napr. tryptofan či isoleucín) 21 ..

5,20€

DRAGON zelený čaj s hlohom 100 g
Vypredané

DRAGON zelený čaj s hlohom 100 g

DRAGON zelený čaj s hlohom 100 g   Základné informácie: Tento čaj odstraňuje toxíny (alkohol, tabak, drogy), čo prispieva k podpore zdravia a zlepšeniu obranných funkcií buniek Má upokojujúci účinok, aktivuje kyslík v organizme Je úči..

4,40€

DRAGON zelený čaj s ženšenom OOLONG 100 g

DRAGON zelený čaj s ženšenom OOLONG 100 g   Základné informácie: Tento unikátny čaj s pridaným ženšenom rastie na vysokohorských plantážach provincie Yunnan K príprave čaju Oolong sa zbierajú zrelšie čajové lístky ako na príprav..

8,40€

Káva čakanka a hloh 100 g
Vypredané

Káva čakanka a hloh 100 g

Káva čakanka a hloh 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavila ..

7,49€

Káva čakanka a šípky 100 g
Vypredané

Káva čakanka a šípky 100 g

Káva čakanka a šípky 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie objavila..

6,00€

Káva čakanka a topinambur 100 g

Káva čakanka a topinambur 100 g   Základné informácie: Upražený koreň čakanky pri teplote 140 stupňov Celzia nahrádza kávu – cigóriu Tento spôsob využitia byliny je známy už z roku 1690, masívnejšie sa táto metóda získavania cigórie obj..

6,00€

Zobrazené 1 až 24 z 34 (2 stránok)