Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

LTD "Ros", Novosibirsk, Novosibírska oblasť, Rusko


Horčicový olej 200 ml R

Horčicový olej 200 ml R   Základné informácie: Horčicové semienka sú bohaté na prírodné antibiotiká (isothiokyanáty, sinegrin), majú antiseptické a antibakteriálne vlastnosti Obsahujú beta-sitosterol (látku s účinkom estrogénu, zabr..

7,00€

Konopný olej 200 ml – R

Konopný olej 200 ml – R   Základné informácie: Konopné semená sú bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály Semená nemajú psychoaktívne vlastnosti, pretože neobsahujú žiadne THC Semená sú často využívané v priemysle Konopné sem..

16,00€

Ľaničníkový olej 200 ml – R

Ľaničníkový olej 200 ml – R   Základné informácie: Extra ľanový olej - ľaničník siaty – (Camelina sativa L.) má unikátne zloženie Pestuje sa v oblastiach južného Sibíru, Malej Ázie, Číny V Európe sa tento druh nevyskytuje Vzhľadom k..

7,00€

Ľanový olej v kapslulách 150 ks

Ľanový olej v kapslulách 150 ks   Základné informácie: Ľan obsahuje vitamíny A, B, K, E, F, množstvo polynenasýtených a mononenasýtených, nasýtených mastných kyselín Sú to najvzácnejšie Omega-3, Omega-6 a Omega-9, tie nájdeme aj v iných..

4,50€

Marhuľový olej 100 ml – R

Marhuľový olej 100 ml – R   Základné informácie: Za studena lisovaný olej z marhuľových jadier je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, horčík, draslík, vitamíny A a E Jeho najväčšou devízou je vysoký obsah vitamínu B17 (amygdalínu)..

6,50€

Marhuľový olej 200 ml – R

Marhuľový olej 200 ml – R   Základné informácie: Za studena lisovaný olej z marhuľových jadier je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, horčík, draslík, vitamíny A a E Jeho najväčšou devízou je vysoký obsah vitamínu B17 (amygdalínu)..

12,00€

Melónový olej 100 ml

Melónový olej 100 ml   Základné informácie: Zrniečka vodného melóna majú mnoho výnimočných účinkov Obsahujú vitamíny B, PP, karotén (provitamín A), tokoferol (vitamín E), kyselinu askorbovú, veľké množstvo kyseliny listovej (pri..

18,00€

Melónový olej 250 ml

Melónový olej 250 ml   Základné informácie: Zrniečka vodného melóna majú mnoho výnimočných účinkov Obsahujú vitamíny B, PP, karotén (provitamín A), tokoferol (vitamín E), kyselinu askorbovú, veľké množstvo kyseliny listovej (pri..

36,00€

Ostropestrecový olej 100 ml R

Ostropestrecový olej 100 ml R   Základné informácie: ostropestrec mariánsky pochádza zo Stredomoria pestujeme ho v teplejších oblastiach vyzerá ako bodliak, je z čeľade astrovitých sarí Rimania ostropestrec mariánsky používal..

6,50€

Ostropestrecový olej 200 ml R

Ostropestrecový olej 200 ml R   Základné informácie: ostropestrec mariánsky pochádza zo Stredomoria pestujeme ho v teplejších oblastiach vyzerá ako bodliak, je z čeľade astrovitých sarí Rimania ostropestrec mariánsky používal..

12,00€

Rakytníkový olej v kapslulách 100 ks

Rakytníkový olej v kapslulách 100 ks   Základné informácie: Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné liečivé účinky Veľké množstvo vitamínov predurčuje rakytník k tomu, že je to zdroj zdravia Obsahuje vitamíny B..

4,50€

Rakytníkový olej 100 ml - (50 k)

Rakytníkový olej 100 ml - (50 k)   Základné informácie: Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné liečivé účinky Veľké množstvo vitamínov predurčuje rakytník k tomu, že je to zdroj zdravia Obsahuje vitamíny B, C,..

8,00€

Rakytníkový olej 200 ml - R 50 kartenoidov

Rakytníkový olej 200 ml - R 50 kartenoidov   Základné informácie: Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné liečivé účinky Veľké množstvo vitamínov predurčuje rakytník k tomu, že je to zdroj zdravia Obsahuje vita..

14,00€

Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)