Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Mumio

Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa v histórii používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v ťažko dostupných terénoch vo výškach nad 3000 metrov. V dávnych časoch bolo Mumio v Tibete nazývané "kráľom liečiv".

Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g

Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g   Základné informácie: Nemá teratogénne a mutagénne vlastnosti, má výraznú antibakteriálnu aktivitu, pôsobí na hojenie rán, hepatoprotektívnu, protinádorovú a antimetastatickú aktivi..

8,50€

Gél - balzam na chrbticu a kríže Mumio a naftalanový olej 125 ml
Vypredané

Gél - balzam na chrbticu a kríže Mumio a naftalanový olej 125 ml

Gél - balzam na chrbticu a kríže Mumio a naftalanový olej 125 ml   Základné informácie: naftalanový olej, nazývaný "hustá krv zeme" - je neprekonateľný svojimi jedinečnými liečivými účinkami na svete naftalánový olej má unikátne liečiv..

11,00€

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 100g

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 100g   Mumio Altajské je komplex organických a anorganických zlúčenín, ktoré vznikajú v dôsledku vitálnej aktivity rastlín, hmyzu a zvierat, ktoré sú zmiešané s pôdnymi prvkami a oboha..

32,00€

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 50g

Mumio altajské – čistené, v prirodzenej "tekutej forme" 50g   Mumio Altajské je komplex organických a anorganických zlúčenín, ktoré vznikajú v dôsledku vitálnej aktivity rastlín, hmyzu a zvierat, ktoré sú zmiešané s pôdnymi prvkami a oboha..

17,00€

Mumio – kapsule 30 ks

Mumio – kapsule 30 ks   Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa v histórii používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v..

6,50€

Mumio – kapsule 60 ks

Mumio – kapsule 60 ks   Mumio je prírodný biostimulátor, ktorý sa v histórii používal v strednej Ázii a na východe k posilneniu zdravia. Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v horách Ázie a Ďalekého východu. Tam ho miestny ľudia zbierajú v ..

12,00€

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)