Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sušené plody, ovocie, zelenina, orechy, semená a klíčky

Sušené plody, ovocie, zelenina, orechy, semienka majú výnimočný význam pre naše zdravie. Jedná sa naozaj o cenný zdroj potravín, ktorý nám zabezpečuje prínos energie. Orechy – zdroj potrebných a kvalitných bielkovín, nenasýtených tukov, zabezpečia nám dostatok kalórií na plnohodnotné žitie. Obsahujú vitamíny, minerály, stopové prvky, ktoré naše telo potrebuje pre správne fungovanie. Sušené ovocie, zelenina – zaženieme ním nielen chuť na sladké, ale nám poslúži aj ako dostatočný zdroj energie na každodenné činnosti, či už športovanie, relax alebo práca. Semená – sú cenné predovšetkým pre obsah polynenasýtených mastných kyselín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok. Klíčky-Klíčky a výhonky sú nenahraditeľným prostriedkom na to, aby sme si aj v zimných mesiacoch dokázali zabezpečiť dostatok prírodných vitamínov a minerálnych látok.

Cédrové oriešky - sibírske 100 g

Cédrové oriešky - sibírske 100 g   Sibírsky céder / Borovica sibírska (Pinus Sibiirica) – čeľaď borovicovité   Základné informácie: Sibírsky céder alebo inak borovica sibírska je dosť podobná našej borovici Býva vysoká cca..

9,50€

Čučoriedky lyofilizované - divo rastúce
Vypredané

Čučoriedky lyofilizované - divo rastúce

Čučoriedky lyofilizované - divo rastúce   Základné informácie: Čučoriedky sú skvelou voľbou napr. pre chutnú a zdravú desiatu Čučoriedky obsahujú vitamíny A, E, C, B1, B2, B6, kyselinu listovú, z minerálov je to najmä vápnik, železo, zi..

4,69€

Datle, ďatle - sušené vykôstkované
Vypredané

Datle, ďatle - sušené vykôstkované

Datle, ďatle - sušené vykôstkované   Základné informácie: V snahe vyhýbať sa bielemu rafinovanému cukru stále hľadáme vhodnejšie alternatívy na sladenie. Jednou takou, ktorá je navyše úplne prírodná sú aj sušené datle. Vďaka nízkemu ..

1,29€

Goji, sušený plod - Kustovnoca čínska

Základné informácie:   Goji - Godži sú plody kustovnice čínskej (L. chinense). Kustovnica je opadavý ker s jednoduchými striedavými listami a pravidelnými purpurovými kvetmi, radené do čeľade ľuľkovité a pochádza z Ázie. Pestuje sa najmä v stre..

4,49€

Hrozienka sultánky - sušené hrozno
Vypredané

Hrozienka sultánky - sušené hrozno

Hrozienka sultánky - sušené hrozno   Základné informácie: V 100 g hrozienok sa nachádza okolo 70 g sacharidov Cukry sú tvorené predovšetkým fruktózou a glukózou Hrozno, resp. hrozienka majú voči ostatným druhom ovocia väčšie zastúpeni..

2,89€

Jablká chips, sušené jablká
Vypredané

Jablká chips, sušené jablká

Jablká chips, sušené jablká   Základné informácie: Sušené jablká obsahujú šesťkrát viac kalórií ako čerstvé jablká Je to dané tým, že sa cukry v nich obsiahnuté koncentrujú, pritom sa ale rýchlo menia na energiu. Túto vlastnosť sušených..

0,99€

Jahody lyofilizované - sušené mrazom
Vypredané

Jahody lyofilizované - sušené mrazom

Jahody lyofilizované - sušené mrazom   Základné informácie: Jahody lyofilizované sú mrazom sušené jahody, vďaka čomu si zachovávajú svoju jedinečnú chuť a vôňu Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku, vďaka čomu ostáva ov..

4,69€

Koreňová sušená zelenina
Vypredané

Koreňová sušená zelenina

Koreňová sušená zelenina   Základné informácie: Naša sušená koreňová zeleninová zmes premium obsahuje mrkvu, zeler, petržlen   Obsah: 250 g 1000 g (1 kg)   Možné použitie : Mrkva je vynikajúci zdro..

2,69€

Koreňová sušená zelenina premium
Vypredané

Koreňová sušená zelenina premium

Koreňová sušená zelenina premium   Základné informácie: Naša sušená koreňová zeleninová zmes premium obsahuje mrkvu, zeler, petržlen, paštrnák, a pór   Obsah: 250 g 1000 g (1 kg)   Možné použitie : ..

2,89€

Maliny lyofilizované - sušené mrazom
Vypredané

Maliny lyofilizované - sušené mrazom

Maliny lyofilizované - sušené mrazom   Základné informácie: Jesť sladko - kyslé maliny po celý rok je už od teraz možné Chutia a voňajú ako čerstvé a taktiež sú rovnako zdravé, keďže šetrným sušením nie sú o nič ochudobnené, len o vodu ..

4,69€

Trstinová melasa BIO 360ml
Vypredané

Trstinová melasa BIO 360ml

Trstinová melasa BIO 360ml   Trstinová melasa vzniká po tretej extrakcii, alebo ak chcete kryštalizácii cukrovej trstiny a jedná sa o 100% prírodný produkt, ktorý síce obsahuje menej sacharidov ako trstinový cukor, zato v melase zostáva viac st..

3,49€

Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)