Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sušené plody, ovocie, zelenina, orechy, semená a klíčky

Sušené plody, ovocie, zelenina, orechy, semienka majú výnimočný význam pre naše zdravie. Jedná sa naozaj o cenný zdroj potravín, ktorý nám zabezpečuje prínos energie. Orechy – zdroj potrebných a kvalitných bielkovín, nenasýtených tukov, zabezpečia nám dostatok kalórií na plnohodnotné žitie. Obsahujú vitamíny, minerály, stopové prvky, ktoré naše telo potrebuje pre správne fungovanie. Sušené ovocie, zelenina – zaženieme ním nielen chuť na sladké, ale nám poslúži aj ako dostatočný zdroj energie na každodenné činnosti, či už športovanie, relax alebo práca. Semená – sú cenné predovšetkým pre obsah polynenasýtených mastných kyselín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok. Klíčky-Klíčky a výhonky sú nenahraditeľným prostriedkom na to, aby sme si aj v zimných mesiacoch dokázali zabezpečiť dostatok prírodných vitamínov a minerálnych látok.

Broskyne lyofilizované - sušené mrazom

Broskyne lyofilizované - sušené mrazom   Základné informácie: Lyofilizované BROSKYNE sú vynikajúca a zdravá pochúťka vhodná na priamu konzumáciu na ozdobovanie a dochucovanie dezertov Broskyne sú sušené mrazom (lyofilizácia) preto si ..

4,74€

Cédrové oriešky - sibírske 100 g

Cédrové oriešky - sibírske 100 g   Sibírsky céder / Borovica sibírska (Pinus Sibiirica) – čeľaď borovicovité   Základné informácie: Sibírsky céder alebo inak borovica sibírska je dosť podobná našej borovici Býva vysoká cca..

9,50€

Goji, sušený plod - Kustovnoca čínska

Základné informácie:   Goji - Godži sú plody kustovnice čínskej (L. chinense). Kustovnica je opadavý ker s jednoduchými striedavými listami a pravidelnými purpurovými kvetmi, radené do čeľade ľuľkovité a pochádza z Ázie. Pestuje sa najmä v stre..

4,49€

Hrozienka sultánky - sušené hrozno

Hrozienka sultánky - sušené hrozno   Základné informácie: V 100 g hrozienok sa nachádza okolo 70 g sacharidov Cukry sú tvorené predovšetkým fruktózou a glukózou Hrozno, resp. hrozienka majú voči ostatným druhom ovocia väčšie zastúpeni..

2,89€

Jahody lyofilizované - sušené mrazom

Jahody lyofilizované - sušené mrazom   Základné informácie: Jahody lyofilizované sú mrazom sušené jahody, vďaka čomu si zachovávajú svoju jedinečnú chuť a vôňu Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku, vďaka čomu ostáva ov..

4,69€

Maliny lyofilizované - sušené mrazom

Maliny lyofilizované - sušené mrazom   Základné informácie: Jesť sladko - kyslé maliny po celý rok je už od teraz možné Chutia a voňajú ako čerstvé a taktiež sú rovnako zdravé, keďže šetrným sušením nie sú o nič ochudobnené, len o vodu ..

4,69€

Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)