Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Sušené plody, ovocie, zelenina, orechy, semená a klíčky

Sušené plody, ovocie, zelenina, orechy, semienka majú výnimočný význam pre naše zdravie. Jedná sa naozaj o cenný zdroj potravín, ktorý nám zabezpečuje prínos energie. Orechy – zdroj potrebných a kvalitných bielkovín, nenasýtených tukov, zabezpečia nám dostatok kalórií na plnohodnotné žitie. Obsahujú vitamíny, minerály, stopové prvky, ktoré naše telo potrebuje pre správne fungovanie. Sušené ovocie, zelenina – zaženieme ním nielen chuť na sladké, ale nám poslúži aj ako dostatočný zdroj energie na každodenné činnosti, či už športovanie, relax alebo práca. Semená – sú cenné predovšetkým pre obsah polynenasýtených mastných kyselín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok. Klíčky-Klíčky a výhonky sú nenahraditeľným prostriedkom na to, aby sme si aj v zimných mesiacoch dokázali zabezpečiť dostatok prírodných vitamínov a minerálnych látok.

Cédrové oriešky - sibírske 100 g

Cédrové oriešky - sibírske 100 g   Sibírsky céder / Borovica sibírska (Pinus Sibiirica) – čeľaď borovicovité   Základné informácie: Sibírsky céder alebo inak borovica sibírska je dosť podobná našej borovici Býva vysoká cca..

9,50€

Goji, sušený plod - Kustovnoca čínska

Základné informácie:   Goji - Godži sú plody kustovnice čínskej (L. chinense). Kustovnica je opadavý ker s jednoduchými striedavými listami a pravidelnými purpurovými kvetmi, radené do čeľade ľuľkovité a pochádza z Ázie. Pestuje sa najmä v stre..

4,49€

Koreňová sušená zelenina premium
Vypredané

Koreňová sušená zelenina premium

Koreňová sušená zelenina premium   Základné informácie: Naša sušená koreňová zeleninová zmes premium obsahuje mrkvu, zeler, petržlen, paštrnák, a pór   Obsah: 250 g 1000 g (1 kg)   Možné použitie : ..

2,89€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)