Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

EU


Biela špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Biela špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Základná špongia pre všetky typy pleti v tvare srdiečka.   Prvá a základná voľba pri čistení a starostlivosti o pleť. 100 % prírodný čistý organický konja..

4,99€

Biela špongia telová - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Biela špongia telová - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Základná špongia biela bez prímesí.   Prvá a základná voľba pri čistení a starostlivosti o pleť. 100 % prírodný čistý organický konjac absolútne bez prímesí..

5,99€

Červená špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Červená špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s francúzskou červenou hlinou.   Špongia s červenou francúzskou hlinou má úžasné čistiace a detoxikačné účinky pre všetky typy pleti. Pri jej používaní s..

4,99€

Červená špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Červená špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s francúzskou červenou hlinou.   Špongia s červenou francúzskou hlinou má úžasné čistiace a detoxikačné účinky pre všetky typy pleti. Pri jej po..

4,99€

Čierna špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Čierna špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s aktívnym bambusovým čiernym uhlím.   Čierny konjac môže byť Vašim novým začiatkom na ceste za zdravou a krásnou pleťou práve pri problémoch s akné. Pr..

4,99€

Čierna špongia telová - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Čierna špongia telová - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s aktívnym bambusovým čiernym uhlím.   Čierny konjac môže byť Vašim novým začiatkom na ceste za zdravou a krásnou pleťou práve pri problémoch s akn..

5,99€

Fialová špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Fialová špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s výťažkom z čučoriedok.   Fialový konjac s extraktom z čučoriedok spomaľuje všetky procesy starnutia. Čučoriedky sú bohaté na ovocné kyseliny, vitamín..

4,99€

Fialová špongia ovál - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Fialová špongia ovál - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s výťažkom z čučoriedok.   Fialový konjac s extraktom z čučoriedok spomaľuje všetky procesy starnutia. Čučoriedky sú bohaté na ovocné kyseliny, vi..

4,99€

Ružová špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Ružová špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s ružovou francúzskou hlinou.   Ružový konjac s ružovou francúzskou hlinou je určený pre hypersenzitívnu a citlivú pleť, ktorú pomáha omladiť. Je to skv..

4,99€

Ružová špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Ružová špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s ružovou francúzskou hlinou.   Ružový konjac s ružovou francúzskou hlinou je určený pre hypersenzitívnu a citlivú pleť, ktorú pomáha omladiť. Je..

4,99€

Špongia s aloe vera - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Špongia s aloe vera - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s extraktom aloe vera.   Zelená špongia s aloe vera patrí medzi výrazné antioxidanty. Má protizápalové, antibakteriálne, protiplesňové účinky. Je v..

4,99€

Základná biela špongia medvedík - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Základná biela špongia medvedík - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Základná špongia pre všetky typy pleti.   Prvá a základná voľba pri čistení a starostlivosti o pleť. 100 % prírodný čistý organický konjac abso..

4,99€

Základná biela špongia polguľa - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Základná biela špongia polguľa - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Základná špongia pre všetky typy pleti v tvare polgule.   Prvá a základná voľba pri čistení a starostlivosti o pleť. 100 % prírodný čistý organi..

4,99€

Zelená špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Zelená špongia - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s extraktom zeleného čaju.   Zelená špongia s extraktom zeleného čaju má jedinečné revitalizačné a antioxidačné účinky. Zelený čaj chráni pokožku pred úči..

4,99€

Zelená špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Zelená špongia srdiečko - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s extraktom zeleného čaju.   Zelená špongia s extraktom zeleného čaju má jedinečné revitalizačné a antioxidačné účinky. Zelený čaj chráni pokožku..

4,99€

Zelená špongia telová - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Zelená špongia telová - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s extraktom zeleného čaju.   Zelená špongia s extraktom zeleného čaju má jedinečné revitalizačné a antioxidačné účinky. Zelený čaj chráni pokožku p..

5,99€

Žltá, kurkuma špongia ovál - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac

Žltá, kurkuma špongia ovál - 100 % prírodný organického koreň rastliny Konjac   Špongia s výťažkom z kurkumy.   Žltá špongia s kurkumou pôsobí protizápalovo, antioxidačne, antibakteriálne. Zlepšuje tvorbu tkaniva a krvný obeh, č..

4,99€

Zobrazené 1 až 17 z 17 (1 stránok)