Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Kozmetika, hygiena, dezinfekcia, rúška

Na vlastnom zdraví a zdraví našich blízkych záleží. Len keď budeme zdraví a čistí my, tak dokážeme ochrániť svojich blízkych.

Aktívne sérum proti vypadávaniu vlasov Šungit + Kremík 200ml

Sérum aktívne - proti vypadávaniu vlasov Šungit + Kremík 200ml   Základné informácie: Šungit z Karélie má aktívny antioxidačný účinok, chráni pokožku a vlasové bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov Kremík - dôležitý minerál a..

7,00€

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml

AlliMax gél - maximálna sila z cesnaku 30 ml   Základné informácie: Traduje sa, že cesnak sa objavil v Kirgizskej púšti na Sibíri asi pred 7000 rokmi. Potom bol dovezený do starovekého Egypta, aby ním nasýtili otrokov, ktorí stavali pyram..

19,40€

AlliMax sprej - maximálna sila z cesnaku 30 ml

AlliMax sprej - maximálna sila z cesnaku 30 ml          Základné informácie: Vynikajúci spray - doplnok na vonkajšie použitie Pri riešení zdravotného problému s pokožkou nestačí len jednoducho sprej aplikovať z vonku, je ideálne a žiadu..

24,69€

Balzam AKTIV spevňujúca formula Posejvlas, obnova štruktúry vlasov 250 ml

Balzam AKTIV spevňujúca formula Posejvlas, obnova štruktúry vlasov 250 ml   Základné informácie: Balzam Posejvlas Active je prírodný prostriedok Neobsahuje umelé a syntetické zložky, rovnako ani konzervačné látky Ide o prírodný kompl..

13,00€

Balzam spevňujúca formula Posejvlas - proti vypadávaniu vlasov 250 ml

Balzam spevňujúca formula Posejvlas - proti vypadávaniu vlasov 250 ml   Základné informácie: Balzam, kondicionér obsahuje iba prírodné ingrediencie Rieši jednotlivé vonkajšie estetické zmeny vlasov a príčiny vypadávania vlasov Je vhod..

13,00€

BioNative krém na telo 200 ml
Vypredané

BioNative krém na telo 200 ml

BioNative krém na telo 200 ml   Základné informácie: Prírodné zloženie krému obsahuje komplex účinných látok s vyváženým regulačným účinkom na bunky hornej epidermy, dermálnu vrstvu kože, kolagénové a elastínové štruktúry kože a priľahlé ..

10,00€

Dechtový, brezový šampón proti lupinám 250 ml

Dechtový, brezový šampón proti lupinám 250 ml   Základné informácie: Odstraňuje lupiny a svrbenie Potláča činnosť kvasiniek Odstraňuje zbytky kožného mazu Dechtový šampón proti lupinám je účinný prostriedok na odstránenie a prevenci..

7,00€

Dezinfekcia na ruky a povrchy ANTI COVID 1 L

Dezinfekcia na ruky a povrchy ANTI COVID 1 L   Základné informácie: Je určená na dezinfekciu rúk a povrchov Pri použití je potrebné dbať na správny postup, aby jej efektivita bola maximálna Dezinfekciu je pritom možné na ruky aplikova..

7,69€

Dezinfekčný gél na ruky - DERMOGEL - 30 ml

Dezinfekčný gél na ruky - DERMOGEL - 30 ml   Zabezpečme si naše ruky bez baktérií a vírusov doma aj na cestách. Ideálne balenie na bežné nosenie v kabelkách, vo vrecku , v aute, vo vaku a podobne.   Základné informácie: ..

3,00€

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre mužov 150 ml – sprej

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre mužov 150 ml – sprej   Základné informácie: Exiderm svojimi vlastnosťami zastavuje oxidačný proces Neutralizuje účinky faktorov poškodzujúcich vlasy Rastlinné látky, ktoré sú súčasťou prípravku Exi..

11,00€

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre ženy 150 ml – sprej

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre ženy 150 ml – sprej   Základné informácie: Účinné látky prenikajú cez epidermu do subkutánnej (povrchovej) kapilárnej siete Poskytujú vlasovým folikulom živiny Stimulujte a normalizujte proteínový ..

11,00€

Kolagénová pleťová voda 300 ml + maska na tvár 70g

Kolagénová pleťová voda 300 ml + maska na tvár 70g   Základné informácie: Komplexná aplikácia masky a tonika Sachel ® Biobalance má účinok biorevitalizácie Výsledkom je transdermálne penetračné pôsobenie aktívnych zložiek v štruktúre k..

17,00€

Kozmetický krém Dobrodeja - čagový 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - čagový 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém "Dobrodeja" – čagový je efektívny prírodný krém Pôsobí na alergické procesy na pokožke Vhodný pri spálenej pokožke Vhodný na hlboké vrásky, nádory ..

9,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - orechový 25 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - orechový 25 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja orechový je vhodný pre citlivú pokožku Vhodný na pokožku okolo očných viečok Vyhladzuje vrásky Zjednocuje tón pleti Podporuje hojenie rán,..

9,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - mumio 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - mumio 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém "Dobrodeja" – mumio je účinný prírodný prostriedok na urýchlenie regenerácie Obnovuje tkanivo Pôsobí pri zlomeninách kostí Pôsobí na svaly a šľachy, pri ..

9,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - cédrový 30 ml

Kozmetický krém  Dobrodeja - cédrový 30 ml   Základné informácie: Zabraňuje vzniku prvých vrások Odstraňuje suchú pokožku Proti vráskam na tvári Obnovuje pružnosť a pevnosťpokožky Vyživuje Hydratuje   Obsah: 3..

9,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - faktor SPF +50 , proti starnutiu 100ml

Kozmetický krém Dobrodeja - faktor SPF +50 , proti starnutiu 100ml   Základné informácie: Organický prírodný micelárny krém zabraňuje starnutiu pokožky Zabraňuje suchosti pokožky Obsahuje prirodzený faktor SPF +50 Chráni pokožku pre..

10,00€

Kozmetický krém Dobrodeja - rakytník rešetliakový 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - rakytník rešetliakový 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja - rakytník rešetliakový - prírodný krém Je tvorený na báze rakytníkového oleja, rakytníkového koncentrátu, medu, kamenného oleja - ..

9,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa 30 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa 30 ml   Základné informácie: Kozmetický krém Dobrodeja - sibírska jedľa je účinný prírodný krém Je vhodný na bolesť chrbta, nôh, bolesti svalov a rúk Slúži na zlepšenie pohyblivosti kĺbov O..

9,50€

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml

Kozmetický krém Dobrodeja - živicový na psoriázu a ekzémy 100 ml   Základné informácie: Prírodný micelárny krém "Dobrodeja" obsahuje micely bioaktívnych zložiek Tieto zložky pôsobia na psoriatické lézie Pôsobia aj na oblasť okolo post..

10,00€

Krém - výplň Sachel ® biobalans 30 ml

Krém - výplň Sachel ® biobalans 30 ml   Základné informácie: Krém - výplň "Sachel"® biobalans zaisťuje obnovu buniek Podporuje komplexné čistenie pleti s bioregulačnými nápravami pokožky Krém účinne čistí pokožku Upravuje stav horne..

9,99€

Krém BB Sachel® 30 ml

Krém BB Sachel® 30 ml   Základné informácie: SACHEL® BB krém je prírodný krémový komplex s prírodným faktorom určený na korekciu a reguláciu pokožky Obsahuje prírodné zložky v pôvodnej nezmenenej prirodzenej forme Zložky obsiahnuté v ..

9,99€

Krém BB tonikum Sachel® 30 ml

Krém BB tonikum Sachel® 30 ml   Základné informácie: SACHEL® BB krém tonikum je vhodný pre denné použitie ako prirodzený komplexný krém s ochranným faktorom SPF60 rastlinného pôvodu Prispieva k zachovaniu prirodzenej hydratácie kože a z..

9,99€

Krém Dobrodeja +7 živicový - 50 ml

Krém Dobrodeja +7 živicový - 50 ml   Základné informácie: Má silný penetračný účinok cez pokožku Urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív - spájanie kostí, obnova svalových vlákien a šliach pri naťahovaní a natiahnutí Hojenie popálení..

9,50€

Zobrazené 1 až 24 z 41 (2 stránok)