Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Korolev farm, Rusko


Čaga gél so sabelnikom 125 ml

Čaga krém so sabelnikom 125 ml   Čaga je silný biogénny stimulant a antioxidant so širokým spektrom účinku. Čaga krém so sabelnikom je účinný nástroj založený na prírodných zložkách. Podporuje normalizáciu funkčného stavu, stimuluje prir..

8,00€

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre mužov 150 ml – sprej

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre mužov 150 ml – sprej   Základné informácie: Exiderm svojimi vlastnosťami zastavuje oxidačný proces Neutralizuje účinky faktorov poškodzujúcich vlasy Rastlinné látky, ktoré sú súčasťou prípravku Exi..

11,00€

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre ženy 150 ml – sprej

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre ženy 150 ml – sprej   Základné informácie: Účinné látky prenikajú cez epidermu do subkutánnej (povrchovej) kapilárnej siete Poskytujú vlasovým folikulom živiny Stimulujte a normalizujte proteínový ..

11,00€

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml

Gél balzam s chondroitínom Valentina Dikulija 2 x 75 ml   Gél balzam uľavuje od bolesti, podporuje regeneráciu tkanív, chrupavky, zmenšuje opuchy, odstraňuje svalovú hypertóniu, eliminuje zápaly, aktivuje imunitné procesy a pôsobí na mikroc..

11,00€

Hadí jed krém na kĺby so sablenikom 125 ml

Hadí jed krém na kĺby so sabelnikom 125 ml   Gél-balzam na báze hadieho jedu sa používa pri ochoreniach kĺbov. Na zmiernenie bolesti a zápalov.   Základné informácie: Zloženie: voda Glycerín Karbomér extrakt z propoli..

11,00€

Hadí jed s konope 125 ml

Hadí jed s konope 125 ml   Základné informácie: liečivé vlastnosti hadích jedov sú lekárom známe už od staroveku, v malých dávkach má hadí jed silný liečivý účinok a nepredstavuje pre telo nebezpečenstvo hadí jed prechádza špeciálnym sp..

11,00€

Hadí jed s múmiom 125 ml

Hadí jed s múmiom 125 ml   Krém je vysoko účinný, čo spôsobuje skutočnosť, že hadí jed obsahuje enzýmy, mastné kyseliny, aminokyseliny, proteíny, ako aj rôzne stopové prvky, ktoré majú enormne silný a priaznivý účinok na kĺby a pohybový apa..

11,00€

SOFIA krém s extraktom pijavice 125 ml

SOFIA krém s extraktom pijavice 125 ml   Pijavica lekárska sa právom pokladá za jeden z najlepších prostriedkov pri liečbe varikóznych ochorení . Jej slinné žľazy obsahujú okolo 100 biologicky aktívnych látok , ktoré majú intenzívny liečebn..

11,00€

SOFIA krém s včelím jedom 125 ml

SOFIA krém s včelím jedom 125 ml   SOFIA krém s včelím jedom obnovuje metabolické procesy, preto je obzvlášť účinný proti ukladaniu solí v kĺboch. Aktivuje ochranné vlastnosti kože, obnovuje funkciu buniek. Pomáha odvádzať kyselinu močovú,..

11,00€

Šungit gél s včelím jedom 125 ml

Šungit gél s včelím jedom 125 ml   ŠUNGIT je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na Zemi obsahuje liečivé fullerény , nový typ molekulárnej formy uhlíka, ktoré obsahujú magi..

8,00€

Tekutá náplasť s kapsaicínom a včelím jedom Dr.Dikulija 75 ml

Tekutá náplasť s kapsaicínom a včelím jedom Dr.Dikulija 75 ml   Hrejivá gélová náplasť MUDr. Valentina Dikula s kapsaicínom a včelím jedom je účinným nástrojom na lokálne použitie v oblasti svalov a kĺbov.   Základné informácie:..

11,00€

Živokosť - kostihoj balzam, masážny krém 125 ml

Živokosť - kostihoj balzam, masážny krém 125 ml   ŽIVOKOSŤ krém pomáha zmierňovať zápal a bolesť kĺbov, zadnej a dolnej časti chrbta, svalov a šliach, urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív po zlomeninách, podvrtnutiach, modrinách. ..

11,00€

Živokosť s kadidlovníkom – masážny krém 125 ml

Živokosť s kadidlovníkom – masážny krém 125 ml   Boswellia (kadidlo) - má výrazné protizápalové, antiseptické vlastnosti. Aktívne zložky Boswellia inhibujú zápalové procesy v kĺboch, podporujú obnovu poškodených ciev a zlepšujú výživu kĺbov..

11,00€

Živokosť s včelím jedom - masážny krém 125 ml

Živokosť s včelím jedom - masážny krém 125 ml   Živokosť s včelím jedom je viaczložkový prírodný krém, ktorý má všestranné účinky na väčšinu kĺbových ochorení.   Základné informácie: Krém „Živokosť s včelím jedom“ pri..

11,00€

Zobrazené 1 až 14 z 14 (1 stránok)