Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Konope, konopné produkty, výrobky z konope

Produkty v e-shope sú vyrobené z technického konope, ktoré neobsahuje psychoaktívne látku THC. Tieto produkty sú legálne a nemajú negatívny vplyv na ľudskú myseľ. Konopný olej alebo kvapky s prímesou CBD a CBG nám prinášajú zdravotné benefity v zmysle prirodzenej obranyschopnosti organizmu, chránia srdce a udržujú zdravú pokožku, zabezpečujú normálnu hladinu glukózy v krvi. Obsahujú látky ako sú omega kyseliny, vitamíny, minerály a bielkoviny. Konope (technické konope) ľudia používajú pre protizápalové, hojivé, antibakteriálne a antivirózne účinky. Konopa môže pomáhať pri bežných problémoch ako aj pri vážnych ochoreniach. V dnešnej dobe sa z konope využívajú predovšetkým jeho výťažky, ktoré sa osvedčujú pri liečbe tzv. civilizačných chorôb spojených so starnutím. Konopné semená a olej sú jedným z najlepších zdrojov esenciálnych mastných kyselín. Okrem vzácnej kyseliny gamma-linoleovej, obsahujú aj omegu 6 a omegu 3 v dokonalom pomere 3 : 1. Na porovnanie ich ľudská koža obsahuje v pomere 4 : 1. Obsahuje takisto všetkých osem esenciálnych aminokyselín. Keďže ich ľudské telo nedokáže vyrobiť samé, tak ich musíme prijímať z potravy alebo vstrebávaním.

Konopná masť čistá 80 ml Konopný Táta
Vypredané

Konopná masť čistá 80 ml Konopný Táta

Konopná masť čistá Konopný Táta   Základné Informácie: konopná masť je univerzálny pomocník do každej domácnosti má naozaj široké spektrum využitia možno ju použiť napr. na ekzém aj akné, na problémy s oparmi, pri starostlivosti o poko..

11,37€

Konopná masť čistá – cestovná, Konopný Táta 15 ml

Konopná masť čistá – cestovná,  Konopný Táta 15 ml   Základné Informácie: konopná masť je univerzálny pomocník do každej domácnosti má naozaj široké spektrum využitia možno ju použiť napr. na ekzém aj akné, na problémy s oparmi, pri sta..

4,71€

Konopná masť s kostihojom lekárskym cestovná, Konopný Táta 15 ml

Konopná masť s kostihojom lekárskym cestovná, Konopný Táta 15 ml   Základné informácie: masť s kostihojom použijeme všade, kde potrebujeme podporiť hojivé procesy a zároveň tíšiť bolesť využijeme ju na popáleniny, odreniny, pomliaždenin..

4,71€

Konopná masť s kostihojom lekárskym Konopný Táta 80 ml

Konopná masť s kostihojom lekárskym Konopný Táta 80 ml   Základné informácie: masť s kostihojom použijeme všade, kde potrebujeme podporiť hojivé procesy a zároveň tíšiť bolesť využijeme ju na popáleniny, odreniny, pomliaždeniny, na kĺby..

11,37€

Konopný olej 100 ml V

Konopný olej 100 ml V   Základné informácie: Konopné semená sú bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály Semená nemajú psychoaktívne vlastnosti, pretože neobsahujú žiadne THC Semená sú často využívané v priemysle Konopné semená sú d..

9,50€

Konopný olej 200 ml – R
Vypredané

Konopný olej 200 ml – R

Konopný olej 200 ml – R   Základné informácie: Konopné semená sú bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály Semená nemajú psychoaktívne vlastnosti, pretože neobsahujú žiadne THC Semená sú často využívané v priemysle Konopné sem..

16,00€

Konopný olej 250 ml Konopný Táta
Vypredané

Konopný olej 250 ml Konopný Táta

Konopný olej 250 ml Konopný Táta   Základné informácie: konopný olej vylisovaný pri nízkych teplotách do 40 °C tento olej nepoužívajme na smaženie skvelé využitie má v studenej kuchyni do šalátov, nátierok či cestovín olej môžeme vy..

9,50€

Konopný olej 250 ml – V
Vypredané

Konopný olej 250 ml – V

Konopný olej 250 ml – V   Základné informácie: Konopné semená sú bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály Semená nemajú psychoaktívne vlastnosti, pretože neobsahujú žiadne THC Semená sú často využívané v priemysle Konopné semená sú..

21,00€

Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)