Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Elixir, Ukrajina


Jazvečí krém - detský 75 ml

Jazvečí krém - detský 75 ml   Základné informácie: pre deti už od 3 rokov má hrejivé účinky je odporúčaný pre masáž po návrate z chladného prostredia, pred a po ukončení pohyblivých hier, alebo po športovaní. je vyvinutý na prevent..

5,60€

Šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml (lopúch, pagaštan, ľubovník)

Šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml (lopúch, pagaštan, ľubovník) Základné informácie: ·      šampón vo svojom zložení obsahuje extrakt z červenej papriky, puškvorca obyčajného, ľubovníka bodkovaného, lopúcha, pagaštan..

7,00€

Šungit krém profilaktický 75 ml

Šungit krém profilaktický 75 ml   Základné informácie: krém pomáha pri prevencii kĺbových ochorení a pri komplexnej liečbe osteochondrózy, ischias, artritídy a artrózy rôzneho pôvodu ako aj v miestach ukladania solí zlepšuje krvný obeh ..

7,00€

Venotonus - krém-balzam na gélovej báze – na žily a cievy 75 ml

Venotonus - krém-balzam na gélovej báze – na žily a cievy 75 ml   Základné informácie:   Účinnosť krémového balzamu je daná prítomnosťou liečivých biologicky aktívnych zložiek v kompozícii, ako sú: výťažky z pijavíc, zlatých fúzov, maklur..

7,00€

Zmijovit 75 ml

Zmijovit 75 ml   Základné informácie: eurotropná zložka hadieho jedu má analgetický účinok a enzymatická zložka spôsobuje resorpciu zmien jazvového tkaniva extrakt z pálivej červenej papriky stimuluje krvný obeh v cievach a má hrejivý ú..

8,00€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)