Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Venotonus - krém-balzam na gélovej báze – na žily a cievy 75 ml

Venotonus - krém-balzam na gélovej báze – na žily a cievy 75 ml

Všetky zložky a výťažky obsiahnuté v balzame Venotonus pomáhajú nielen posilňovať steny ciev, ale zlepšujú aj mechanizmy zrážania krvi, zabraňujú vzniku krvných zrazenín a zlepšujú priechodnosť žíl.

 • 7,00€

Venotonus - krém-balzam na gélovej báze – na žily a cievy 75 ml

 

Základné informácie:

 

Účinnosť krémového balzamu je daná prítomnosťou liečivých biologicky aktívnych zložiek v kompozícii, ako sú: výťažky z pijavíc, zlatých fúzov, makluri, pagaštanu konského a ginkgo biloba, rutín, mentol, mumio.

 

Obsah:

 • 75 ml

Možné použitie :

 • Extrakt zo slín pijavíc pomáha posilňovať steny ciev, zlepšuje krvný obeh v mieste aplikácie a znižuje krehkosť kapilár. Najdôležitejším účinkom extraktu zo slín z pijavice lekárskej je antitrombotický účinok, teda normalizácia mechanizmu zrážania krvi a odpor k tvorbe nových krvných zrazenín (krvných zrazenín) v žilových cievach, pretože práve žilové tromby viesť k naťahovaniu stien žíl a zhoršeniu ich priechodnosti.
 • Extrakt zo zlatých fúzov je silným biostimulantom, zvyšuje pôsobenie a priepustnosť ostatných extraktov a prispieva k rýchlemu zníženiu intenzity bolesti, výrazne znižuje zápal a opuch.
 • Extrakt Makluri (druh moruše) posilňuje krvné cievy a žily, vykazuje antioxidačné vlastnosti.
 • Extrakt z pagaštanu konského zvyšuje tonus žilových ciev, urýchľuje prietok krvi v žilách, čím zabraňuje vzniku a rastu trombóz.
 • Extrakt z ginka dvojlaločného má antioxidačné a protizápalové vlastnosti, zabraňuje trombóze, zvyšuje prietok krvi do periférnych tkanív (ruky, nohy).
 • Rutín stimuluje stavbu cievnych tkanív a chráni steny ciev, zohráva rozhodujúcu úlohu pri udržiavaní pružnosti a pevnosti ciev, zlepšuje krvný obeh, pôsobí protiedematózne a protizápalovo.
 • Mentol má antiseptické vlastnosti, stimuluje chladové receptory pokožky, čím znižuje opuchy, slabé antiseptikum. Shilajit je úžasná a veľmi cenná prírodná látka. Shilajit sa v ľudovom liečiteľstve používa pri ochoreniach obehovej sústavy, nakoľko pomáha zvyšovať elasticitu a pevnosť ciev. Draslík, horčík, vápnik, ktoré sú súčasťou múmie, sú potrebné pre plné fungovanie obehového systému. Vlastnosti krémového balzamu sú spôsobené liečivými biologicky aktívnymi zložkami, ktoré tvoria jeho zloženie.

 

Spôsob použitia :

 • naneste malé množstvo krému-balzamu na problémovú oblasť, vtierajte masážnymi pohybmi 2-3x denne

 

Zloženie:

 • voda, vazelínový olej, glycerolmonostearát, triceteareth-4-fosfát, extrakt zo slín z pijavice lekárskej, zlaté fúzy, makluri, pagaštan konský a ginkgo biloba, mäkká vazelína, cetearylalkohol, karbomér, rutín, trietanolamín, mentol, múmia, fenoxyetanol metylparabén, propylparabén, 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol

 

Výrobca: Eliksir - Ukrajina

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: žily, cievy