Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Bylinky a liečiteľské rady od Julky - Ľubica Hybenová, Júlia Strkáčová

Bylinky a liečiteľské rady od Julky - Ľubica Hybenová, Júlia Strkáčová

Liečiteľské dary odovzdávam s láskou a pokorou desiatkam, stovkám ľudí, ktorí vyhľadajú moju pomoc. Nie vždy sa mi podarí prinavrátiť chorým zdravie. Čo ale dávam všetkým bez rozdielu, to je nádej, silná viera v uzdravenie, pozitívna energia, ktorá dokáže zázraky. Autorka: Júlia Strkáčová.
  • Kód produktu: KBYL00002
  • Dostupnosť: Skladom
  • 14,99€

Bylinky a liečiteľské rady od Julky - Ľubica Hybenová, Júlia Strkáčová

 

Základné informácie:

V 1. časti je kniha encyklopédiou byliniek s obrazovou prílohou, stručnou charakteristikou, liečivými účinkami a praktickým využitím pri typických diagnózach,

2.časť knihy obsahuje zoradenie zdravotných problémov od hlavy po päty, v 3. kapitole sú zoradené choroby a k nim priradené liečiteľské recepty na vonkajšie a vnútorné použitie podľa abecedy.

 

Kniha je pokladom osvedčených receptov z bežných kuchynských surovín či byliniek, ktoré sa tradovali v rodne liečiteľky ústnym podaním dlhé desaťročia a zachovávali sa ako nepísané tajomstvo pre ďalších potomkov. Dielo je náučno-populárne, systematické, popri odbornej charakteristike byliniek, presnom slovensko-česko-latinskom názvosloví, slovníku latinských a odborných termínov, je praktickou príručkou, vzácnou pomôckou alternatívnej medicíny.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!