Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Léčení bylinkami z boží lékárny. Účinky bylinných receptů -  Maria Treben

Léčení bylinkami z boží lékárny. Účinky bylinných receptů - Maria Treben

Recepty a liečebné úspechy svetoznámej bylinkárky Marie Treben.
  • Kód produktu: KBYLMT00007
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,49€

Léčení bylinkami z boží lékárny. Účinky bylinných receptů - Maria Treben

 

Základné informácie:

Od autorky: Mám veľkú radosť, že sa ku mne po vydaní knihy o liečivých bylinkách dostalo toľko správ o liečebných úspechoch. Výber niekoľkých z nich by som vám chcela predstaviť v tejto knihe, a zároveň tiež poukázať na to, že sa tieto úspechy nedejú len mojím pričinením, ale skrze dobro Všemohúceho, ktorý nám tieto liečebné byliny už pred dávnymi časmi sám daroval.

Ľudstvo ich doceňuje až dnes, kedy sa hojne rozširujú neliečiteľné choroby. Pre chorých, trpiacich rakovinou či sklerózou multiplex, pre paraplegikov, ochrnutých či inak postihnuté deti sú tieto byliny naozajstným požehnaním! Nášmu Stvoriteľovi by sme mali ďakovať nielen za to, že nás v časoch núdze a choroby nenechal na samých, ale tiež, že nám skrz bylinky ponúka útechu, odvahu a nádej.

 

Požehnanie a zvláštne milosrdenstvo Matky Božej na nás zároveň dolieha vo svojej hĺbke a sviatosti zakaždým, keď liečivé byliny zbierame. Táto kniha obsahuje časť listov, ktoré autorke zaslali vďační čitatelia všetkých spoločenských vrstiev. Ďakovné listy a správy o liečebných úspechoch podnecujú k tomu obrátiť pozornosť späť k pôvodnej forme liečiteľstva a ukazujú, že vôľa v mnohých prípadoch dokáže človeka vyliečiť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: Maria Treben