Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti

Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti

Liečiteľské dary odovzdávam s láskou a pokorou stovkám chorých, ktorí hľadajú u mňa pomoc. Nie vždy sa mi podarí prinavrátiť trpiacim zdravie. Čo ale dávam všetkým bez rozdielu, to je nádej, silná viera v uzdravenie, pozitívna energia, ktorá dokáže zázraky.
  • Kód produktu: KBYL00003
  • Dostupnosť: Skladom
  • 8,49€

Bylinky a liečiteľské rady od Julky pre deti

 

Základné informácie:

V 1.kapitole knihy sa pani Julka prihovára dospelým, rodičom i starým rodičom, ktorí sú zodpovední za to, aby dieťatko vyrastalo v bezpečnom domove plnom lásky a porozumenia, pretože obdobie detstva ovplyvní dušu jedinca do konca života. Radí žene v tehotenstve a po pôrode, rozoberá život novorodenca, dojčaťa, mamičkám, ako si poradiť, keď je dieťatko nepokojné a rozoberá, ako zvládnuť zdravotné problémy dieťatka v ranom detstve. V 2.kapitole sú choroby mladších detí a starších detí zoradené podľa abecedného registra.

 

Pani Julka vysvetľuje, že každú chorobu treba liečiť zvonka (kúpele, obklady, inhalácie bylinkami nálevmi) a zvnútra (bylinkové čaje, rôzne spôsoby ľudového liečenia, nálevy z kuchynských surovín, zeleninové a ovocné výživy). Pri každom recepte je uvedené, že čaj, obklad či kúpeľ treba pripravovať vždy čerstvý, pri každom recepte je napísané, na aké ďalšie diagnózy je uvedený recept vhodný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!