Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g

Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g

Kamenný olej (biele mumio, "brakshun", skalná šťava, kamenné maslo), to všetko sú názvy horniny pozostávajúcej z komplexu minerálov, ktoré pomáhajú obnoviť minerálnu rovnováhu v tele.

 • 8,50€

Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun 3 g

 

Základné informácie:

 • Nemá teratogénne a mutagénne vlastnosti, má výraznú antibakteriálnu aktivitu, pôsobí na hojenie rán, hepatoprotektívnu, protinádorovú a antimetastatickú aktivitu
 • Kamenný olej, kamenné maslo (biele múmio) alebo ako sa mu v ázijských krajinách hovorí, brakshun (v preklade skalná šťava) je minerálna látka, ktorá sa zoškrabáva zo skál v ťažko dostupných jaskyniach a skalných štrbinách
 • Z fyzikálneho a chemického hľadiska je kamenný olej kamenec hlinito-horečnatý so žlto-bielou, červeno-bielou alebo krémovou farbou (všetko závisí od zloženia nosnej horniny)
 • Táto látka sa zbiera predovšetkým vo východných a západných horách Sajan, ako aj v niektorých horských oblastiach Mongolska, východnej Sibíri a Číny
 • Zhromaždená látka sa dôkladne vyčistí a potom sa dostáva k ľuďom vo forme amorfných hrudiek, malých kamienkov alebo prášku
 • Kamenný olej je v ľudovom liečiteľstve v Tibete, východnej Sibíri, Barme, Mongolsku, Číne široko používaný ako účinný prostriedok na liečbu zápalov, ťažkého krvácania, popálenín, zlomenín kostí a rôznych porúch gastrointestinálneho traktu
 • Kamenný olej možno nazvať zdrojom dlhovekosti a liekom na rôzne choroby

 

Obsah:

 • 3 g
 • Biele mumio - kamenný olej, kamenné maslo, brakshun

 

Možné použitie :

 • pri porušení imunitného systému a zmien v tele spôsobených porušením imunitných reakcií
 • pri všetkých typoch cukrovky
 • na prevenciu gastrointestinálnych porúch (kolitída, gastritída, peptický vred, hnačka)
 • na prevenciu zápalu genitourinárneho systému u mužov a žien
 • pri zápalových procesoch horných dýchacích ciest, na výplach nosovej sliznice so sínusitídou
 • s kožnou dermatitídou vrátane alergickej
 • môže zabraňovať metastázam
 • môže normalizovať činnosť štítnej žľazy
 • pri hormonálnych poruchách, aby sa zabránilo symptómom menopauzy
 • pri poruche pamäti ako sedatívum (obsahuje horečnaté soli)
 • pri zápaloch, očné infekcie

 

Spôsob použitia :

 • Vnútorné použitie: 3 g prášku rozpustíme v 3 litroch prevarenej vody izbovej teploty
 • Dospelí užívajú 0,5 šálky (100 ml) roztoku 3x denne 30 minút pred jedlom
 • Trvanie aplikácie je 4 týždne
 • Odporúča sa absolvovať 4 x ročne
 • Vonkajšie použitie vo forme obkladov: rozpustíme 3 g prášku v 2 litroch prevarenej vody pri izbovej teplote, namočíme handričku do roztoku
 • Priložíme na problémovú oblasť tela vo forme obkladu na 1 hodinu
 • Odporúča sa 3-5 obkladov týždenne, nie viac ako 1 obklad denne
 • Na zvýšenie účinku sa odporúča použiť protizápalový prírodný krém "Dobrodeja" mumio
 • Na výplach a výplach slizníc: 0,1 g prášku (na špičke noža) rozpustíme v 0,5 šálke (100 ml) prevarenej vody pri izbovej teplote, používame pri zápalových a hnisavých procesoch
 • Pripravený roztok skladujeme pri izbovej teplote nie dlhšie ako 10 dní, vyhýbame sa priamemu slnečnému žiareniu

 

Skladovanie:

 • Skladujeme na suchom a tmavom mieste, v dobre uzatvorenom obale
 • Chránime pred priamym slnečným žiarením

 

Upozornenie:

Podľa NARIADENIEA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) Č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nesmieme pri produktoch, ktoré konzumujeme podávať informácie týkajúce sa diagnózy ani uvádzať tvrdenia o liečivých účinkoch výrobku na ľudský organizmus. Informácie, ktoré sme Vám poskytli sú prevzaté z dostupných, overených zdrojov na internete, od výrobcov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. smiley

 

Výrobca: Sachera-Med, Novosibirsk, Rusko

 

Zhrnuté informácie z internetu: ( sú všeobecne dostupné ) :

Vlastnosti a aplikácie kamenného oleja.

Vďaka rozmanitosti a vysokej koncentrácii v tomto produkte mikro a makroelementov životne dôležitých pre človeka je kamenný olej účinným terapeutickým činidlom, univerzálnym adaptogénom, to znamená, že pomáha zvyšovať nešpecifickú odolnosť nášho tela voči rôznym škodlivým látkam chemickej, biologickej alebo fyziologickej povahy.

Okrem toho kompenzuje nedostatok minerálov a minerálnej energie v tele, čím nastoľuje samoregulačné procesy. Je to zloženie lieku, ktoré určuje jeho priaznivý účinok na ľudské telo ako celok. Zvlášť pozoruhodná je skutočnosť, že kamenný olej je jediným výrobkom, ktorý má stimulačný účinok na absolútne všetky enzymatické procesy v tele a smeruje svoje liečivé vlastnosti do slabých oblastí

Kamenný olej má výrazný vplyv na hojenie rán, hepatoprotektívne, antibakteriálne, protinádorové a antimetastatické vlastnosti, v dôsledku čoho poskytuje účinný výsledok v boji proti najzložitejším chorobám vrátane chorôb, ako je rakovina a neplodnosť na pozadí zápalových ochorení. Liečivo je úplne netoxické, urýchľuje hojenie zlomenín stimuláciou procesu rastu kostného tkaniva. Okrem toho má výrobok výrazný liečebný účinok pri liečbe popálenín, stomatitídy, zápalu stredného ucha, cukrovky, pleurisy, rôznych rán, katarakty, prostatitídy, črevných porúch, kolitídy, vredov, cystitídy, chorôb obličiek a je tiež prevenciou vzniku a vývoja malígnych nádorov.

Kamenný olej by sa však nemal považovať za druh všelieku na všetky choroby, a nesmieme si myslieť, že jedno balenie lieku raz a navždy zmierni existujúce problémy. Koniec koncov brakshun, nebude schopný radikálne zmeniť náš životný štýl, ktorý je zdrojom všetkých „problémov". Na minerálnej úrovni však poskytne účinnú a efektívnu pomoc.

Na území Ruska je kamenný olej povolený používať od roku 1971. Tento jedinečný a stopercentne prírodný produkt je v medicíne široko používaný na liečbu rôznych ochorení pečene, vrátane vírusových a intoxikovaných cirhóz, chorôb gastrointestinálneho traktu, popálenín a rán, trofických a hnisavých vredov, aby sa zabránilo vzniku nádorov a metastáz. Okrem toho má významný účinok pri liečbe endokrinných chorôb vrátane pankreasu a tiež predlžuje fyziologickú aktivitu tela ako celku.

Pomocou kamenného oleja sa účinne lieči tuberkulóza, otravy rôznych stupňov, omrzliny, fibroidy , epilepsia, hemoroidy , erózia a iné gynekologické ochorenia. Všeobecne platí, že v takom zozname je možné pokračovať pomerne dlho, pretože kamenný olej môže pomôcť s akýmkoľvek problémom.

Kamenný olej. Čo to je?

Kamenný olej je prírodná látka. Jeho liečivé vlastnosti sú také rozsiahle, že sa dá použiť takmer na všetky choroby, pretože primárne pôsobí na imunitný systém, t.j. zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

Je to dokonale vyvážený prírodný minerál so širokou škálou stopových prvkov.

Kamenný olej je minerál, ktorý sa tvorí prevažne v štrbinách a puklinách bridlice. Je rozšírený vo východných a západných horách Sajan, v ďalších horských oblastiach východnej Sibíri, Mongolska a Číny. V Barme sa nazýva „chao-tui" (horská krv). V Mongolsku a Tibete - „brakshun" (skalná šťava).

Liečivé vlastnosti kamenného oleja sú známe už dlho. Kamenný olej, kamenné maslo je jedným z hlavných liekov tibetskej medicíny. Je široko používaný v ľudovom liečiteľstve národmi východnej Sibíri, Mongolska, Číny, Tibetu, Barmy na liečbu zápalových procesov, krvácania, popálenín, porúch gastrointestinálneho traktu a zlomenín kostí.

V čínskej mytológii je kamenný olej potravou nesmrteľných.

Aj v dávnych legendách sa hovorí, že v hlbinách pohoria Altaj príroda uchováva nielen kamene a drahokamy, ale aj túto vzácnosť - olej z bieleho kameňa, ktorý je tak liečivý, že je cenený viac ako zlato.

Výsledky experimentov ukázali, že kamenný olej je rozpustný vo vode, mierne v dimetylsulfoxide a izotonickom roztoku chloridu sodného. Mierne rozpustný v alkohole, éteri, glyceríne.

Spektrálna analýza kamenného oleja, vykonaná na základe Ústavu chemických vied Akadémie vied Kazachstanu, odhalila 49 stopových prvkov. Kamenný olej obsahuje takmer celú periodickú tabuľku vrátane vzácnych prvkov ako zlato, striebro a platina.

O klinickej aplikácii

Klinické štúdie ukázali úžasné výsledky. V jednej zo sibírskych regionálnych nemocníc (na chirurgickom oddelení) bola vybraná skupina 12 osôb s obzvlášť komplexnými zlomeninami tubulárnych kostí a poškodením tkanív ciev a nervov. Röntgen čoskoro ukázal, že všetci pacienti bez výnimky majú silné zvýšenie kostného tkaniva. Zotavili sa o tri týždne skôr ako kontrolná skupina, ktorá bola ošetrená tradičnými metódami. Neboli žiadne vedľajšie účinky.

S liečbou žalúdočných vredov kamenným olejom sú dobré klinické skúsenosti.

Liečba vredu sa uzdravuje za 6-16 dní, namiesto 40.

Kamenný olej je účinný prostriedok proti kolitíde, krvácajúcim ďasnám, zápalom rôznych orgánov vrátane prostaty, príveskov, zvyšuje potenciu a lieči neplodnosť. Existujú spoľahlivé prípady vyliečenia pomocou kamenného oleja onkologických ochorení močového mechúra a čriev. Kamenný olej je spolu s liečivou bylinkou konope/semená/ účinný pri liečbe cukrovky.

V literatúre sú správy o priaznivom účinku kamenného oleja na srdce, pri zápalových procesoch, vredoch žalúdka a dvanástnika.

Kamenný olej nie je len liek, ale aj silný profylaktický liek s výraznými adaptogénnymi vlastnosťami a všeobecným priaznivým účinkom na telo.

Liečba

Kamenný olej sa rozpustí vo vriacej vode pri izbovej teplote a vypije sa. Roztok sa pripraví v množstve 3 g na 3 litre vody (na 1 liter, 600 ml, 500 ml, 300-200 ml atď.). Všetko závisí od choroby a pohody pacienta. Pred ošetrením je potrebné poznať reakciu tela na kamenný olej. Je potrebné začať s nízkou dávkou a koncentráciou, ktorá sa časom zvyšuje.

Množstvo ani koncentrácia roztoku však nie sú striktne dávkované, pacient si ho môže pri použití regulovať sám, na základe svojho zdravia. Existuje však niekoľko odporúčaní, ktoré je potrebné pri začatí liečby dodržiavať.

Pri akútnych zápalových ochoreniach a malígnych nádoroch je možné okamžite podať zvýšenú koncentráciu, nie však vyššiu ako 3 g na 500 ml vody. Pri urolitiáze, cukrovke, ukladaní solí - 3 g na 2 litre vody, vypite 1 pohár 3 krát denne pred jedlom.

Odporúčania na aplikáciu

Rany, chirurgická intervencia:

3 g kamenného oleja rozpustite v 300 ml prevarenej vody. Navlhčite handru alebo gázu a naneste na ranu namiesto všetkých existujúcich mastí. Ak ho stále podávate vnútorne, potom bude liečba postupovať rýchlejšie, urýchli hojenie 2-3 krát.

Modriny:

3 g kamenného oleja rozpustite v prevarenej vode (200 ml) a pridajte 2 polievkové lyžice. Navlhčite handru alebo gázu, dobre stlačte a priložte na miesto poranenia.

Popáleniny:

3 g kamenného oleja rozpustite v 300 ml prevarenej vody, navlhčite gázovú podložku a aplikujte na miesto popálenia, zaviažte.

Nánosy soli:

3 g kamenného oleja rozpustite v 2 litroch prevarenej vody (vychladnutej). Pite jeden pohár 3 krát denne po dobu 20-30 minút, pred jedlom. Ak je kyslosť vysoká, potom za 1 hodinu. Priebeh liečby je od troch mesiacov do jedného roka.

Zápal dutín:

Urobte si teplý kúpeľ (výplach). Po kúpeli rozpustite 3 g kamenného oleja v 300 ml prevarenej vody, navlhčite gázu a dajte na nos 2-3 hodiny. Urobte to každý druhý deň. Priebeh liečby je 12 x.

Chrípka:

3 g kamenného oleja rozpustite v 200 ml prevarenej vody. Pridajte 1 polievkovú lyžičku. Nakvapkajte do nosa 3-4 krát denne.

Hnisavá endobronchitída:

3 g kamenného oleja rozpustite v prevarenej vode (1 l). Pite jeden pohár 3 krát denne po dobu 20-30 minút, pred jedlom.

Vdychovanie : 3 g kamenného oleja rozpustite v 300 ml prevarenej vody. Vdychujte 3-4 krát denne.

Obklady : 3 g kamenného oleja rozpustite v 200 ml prevarenej vody, navlhčite handru alebo gázu, dobre stlačte a priložte na priedušky, pričom striedajte chrbát a hrudník.

Zápal pľúc:

V jednom litri prevarenej vychladnutej vody rozpustite 3 g kamenného oleja. Pite 1 pohár 3 krát denne po dobu 20-30 minút. pred jedlom. Ak je kyslosť vysoká - 1 hodinu pred jedlom.

Na výrobu obkladov: rozpustite 3 g kamenného oleja v 200 ml prevarenej vody, navlhčite gázu, dobre stlačte a naneste striedavo na chrbát a hrudník.

Bronchiálna astma:

Vdýchnutie : 3 g kamenného oleja rozpustite v 300 ml prevarenej vody. Vdychovať 20-30 minút pred jedlom, ak je kyslosť vysoká, potom 1 hodinu pred jedlom.

Obklady : 3 g kamenného oleja rozpustite v 200 ml prevarenej vody, navlhčite gázu, dobre stlačte a naneste striedavo chrbát a hrudník.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!