Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Žabí kameň s pagaštanom, červené hrozno a ľaničníkový olej 75 ml UA

Žabí kameň s pagaštanom, červené hrozno a ľaničníkový olej 75 ml UA

Používa sa na lokálnu bolesť kĺbov a svalov. Podporuje obnovu chrupaviek a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.

 

 • 7,00€

Žabí kameň s pagaštanom, červené hrozno a ľaničníkový olej 75 ml UA

 

Základné informácie:

 • odstraňuje svalové napätie, je účinný pri opuchoch

 

 

Obsah:

 • 75 ml

 

 

Možné použitie : 

 • pomáha znižovať bolesti a zápaly kĺbov, chrbta, krížov, svalov a väziva
 •  urýchľuje obnovu poškodených tkanív
 •  podporuje obnovu povrchov chrupaviek a zlepšuje pohyblivosť kĺbov, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva
 • pôsobí protizápalovo, dekongestantné a analgetické vlastnosti
 • Žabí kameň (blyskáč cibuľkatý) – uvoľňuje svalové napätie, opuchy, zlepšuje metabolizmus minerálov, čo priaznivo pôsobí pri problémoch s kĺbmi a kosťami. Zlepšuje tiež krvný obeh v postihnutých oblastiach, výsledkom je rýchlejšie hojenie a regenerácia tkaniva.
 • Včelí jed pôsobí protizápalovo, stimuluje aktívny prístup krvi do postihnutej oblasti, obnovuje mikrocirkuláciu krvi v kostnom tkanive, odstraňuje bolesť.
 • Ľaničníkový olej obsahuje vitamíny D a K, ktoré dopĺňajú hladinu vápnika, posilňujú štruktúru kostí a znižujú riziko zlomenín. Horčík je nevyhnutný v boji proti zápalovým procesom.
 • Vápnik, draslík, fosfor majú prvoradý význam pre kĺby, kosti a väzy, dopĺňajú horčík a zvyšujú jeho účinok. Omega-3, Omega-6 a Omega-9 zmierňujú zápal.

 

Spôsob použitia :

 • ľahkými masážnymi pohybmi nanesieme malé množstvo balzamu na problémové oblasti, masírujeme až do úplného vstrebania
 • aplikujeme 2-3 krát denne

 

Zloženie:

 • voda, glycerín, izopropylpalmitát, hydrogenovaný ricínový olej , extrakt z blyskáča cibuľkatého (žabí kameň), extrakt zo semien pagaštanu konského, z koreňa listnatca trnitého, z listov červeného hrozna, z plodov červenej mliečnej huby, cyprus vždyzelený, listy citronovníka, ľaničníkový olej, troxerutín, mentol, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trietanolamín, alkohol, benzoát sodný, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, limonén, citral

  

Upozornenie:

 • nepoužívame pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku

 

Výrobca: OOO "GoldenPharm" , Kyjev Ukrajina

 

Upozornenie:

 

Už naši predkovia, ktorí boli múdri a nezaťažení súčasnou dobou odporúčali pri ťažkostiach či už žalúdočných, črevných, infekčných alebo akýchkoľvek bolestiach tela alebo duše požívať niekoľkokrát denne čaje, tinktúry, maceráty, odvary, oleje z liečivých bylín. Podľa aktuálnej európskej legislatívy sa však takéto odporúčania považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané a nemôžu sa pri bylinných produktoch uvádzať. Napriek tomu, že účinky niektorých tradičných byliniek a plodov neboli preukázané vedeckými štúdiami, každý človek má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom, zdravým sedliackym rozumom a radami svojich predkov...Všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len naše subjektívne názory, majú slúžiť len ako doplnkové informácie, nesmú nahrádzať liečbu lekárom. Údaje a informácie sme preberali z voľne dostupných zdrojov internetovej siete, z podkladov výrobcu a vlastných skúseností. Podľa aktuálnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa konkrétne bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek. My v prirodaplus.sk si však ctíme a vážime zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na:  www.rastlinkybylinky.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: pagaštan