Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
911 - OKOPNIK - gél na zápaly kĺbov, chrbtice a svalov BLR 100 ml

911 - OKOPNIK - gél na zápaly kĺbov, chrbtice a svalov BLR 100 ml

Gél na zápaly kĺbov, svalov. Pomáha pri zlomeninách, vyvrtnutiach a pomliaždeninách.

 

  • 8,00€

911 - OKOPNIK - gél na zápaly kĺbov, chrbtice a svalov BLR 100 ml

 

Základné informácie:

  • Gél podporuje regeneráciu, upokojuje a zahrieva.

 

 Obsah:

  • 100 ml

 

 Možné použitie :

  • Kostihoj lekársky patrí v ľudových receptúrach medzi najobľúbenejší,  obsahuje: alontoín, kyseliny, vitamín B12 a éterické oleje.
  • Kostihoj v kombinácii s ďalšími aktívnymi zložkami obsiahnutými v gélovom balzame určuje jeho účinnosť, vďaka čomu gélový balzam podporuje regeneráciu a výživu buniek.
  • Extrakt z kostihoja pomáha znižovať zápaly kĺbov, chrbta, krížov, svalov a väziva, urýchľuje obnovu poškodených tkanív pri zlomeninách, vyvrtnutiach a pomliaždeninách
  • Chondroitín, hlavná látka intraartikulárnej tekutiny, sa podieľa na stavbe chrupavkového tkaniva a zohráva úlohu lubrikácie kĺbového povrchu.
  • Komplex esenciálnych olejov upokojuje a zahrieva.

 

 Spôsob použitia :

  • gél nanášame rovnomerne a ľahko vtierame na postihnuté miesta 2 - 3 x denne

 

 Zloženie:

  • voda, kostihojový extrakt, badyagi extrakt, izooktylstearát, trietanolamín, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, mentol, gáfor, chondroitín sulfát, borievkový olej, kajeputový olej, rozmarínový olej, eukalyptový olej, klinčekový olej (and)propyléndiazolikol močovina (a) metylparabén (a) propylparabén, limonén, eugenol, linalool.

 

 Upozornenie:

·      nepoužívame pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na akúkoľvek zložku prípravku

·      skladujeme na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 25 ºC

 

 Výrobca: Bielorusko, „Modum-naša kozmetika"

 

 Upozornenie: 

Už naši predkovia, ktorí boli múdri a nezaťažení súčasnou dobou odporúčali pri ťažkostiach či už žalúdočných, črevných, infekčných alebo akýchkoľvek bolestiach tela alebo duše požívať niekoľkokrát denne čaje, tinktúry, maceráty, odvary, oleje z liečivých bylín. Podľa aktuálnej európskej legislatívy sa však takéto odporúčania považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané a nemôžu sa pri bylinných produktoch uvádzať. Napriek tomu, že účinky niektorých tradičných byliniek a plodov neboli preukázané vedeckými štúdiami, každý človek má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom, zdravým sedliackym rozumom a radami svojich predkov... 

Všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len naše subjektívne názory, majú slúžiť len ako doplnkové informácie, nesmú nahrádzať liečbu lekárom. 

Údaje a informácie sme preberali z voľne dostupných zdrojov internetovej siete, z podkladov výrobcu a vlastných skúseností. 

Podľa aktuálnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa konkrétne bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek. 

 

My v prirodaplus.sk si však ctíme a vážime zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na:  www.rastlinkybylinky.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: svaly