Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
PSORIX krém-balzam na psoriázu 75 ml UA

PSORIX krém-balzam na psoriázu 75 ml UA

Psorix je účinným pomocníkom pri liečbe psoriázy, na ekzémy a problémy s vysušenou šúpajúcou sa pokožkou. Zmierňuje podráždenie a svrbenie, uzdravuje a regeneruje bunky pokožky.

 • 9,00€

PSORIX krém-balzam na psoriázu 75 ml UA

 

Základné informácie:

 • Liečba psoriázy je komplexný terapeutický problém. Koža pacientov so psoriázou, vyžaduje osobitnú starostlivosť. Je potrebné ju denne hydratovať.
 • Účinným profylaktickým činidlom pri liečbe psoriázy je krém - balzam "Psorix"

 

Obsah:

 • 75 ml

 

Možné použitie :

 • pri psoriáze a ekzémoch, dermatitíde
 • na vysušenú kožu
 • obnovuje hydrolipidový proces
 • ukľudňuje podráždenú pokožku

 

Spôsob použitia :

 • tenkú vrstvu krému votrieme na postihnuté miesto (aj pokožku hlavy pri psoriáze vo vlasoch)
 • aplikujeme 1-2 x denne
 • procedúru opakujeme do zmiznutia problému

 

Zloženie:

 • Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Niacinamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-20, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Divinyldimethicone Dimethicone Copolymer, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Parfum, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

 

Výrobca: "Fitobiotechnologii", Kyjev, Ukrajina

 

Upozornenie:

Už naši predkovia, ktorí boli múdri a nezaťažení súčasnou dobou odporúčali pri ťažkostiach či už žalúdočných, črevných, infekčných alebo akýchkoľvek bolestiach tela alebo duše požívať niekoľkokrát denne čaje, tinktúry, maceráty, odvary, oleje z liečivých bylín. Podľa aktuálnej európskej legislatívy sa však takéto odporúčania považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané a nemôžu sa pri bylinných produktoch uvádzať. Napriek tomu, že účinky niektorých tradičných byliniek a plodov neboli preukázané vedeckými štúdiami, každý človek má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom, zdravým sedliackym rozumom a radami svojich predkov...

Všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len naše subjektívne názory, majú slúžiť len ako doplnkové informácie, nesmú nahrádzať liečbu lekárom.

Údaje a informácie sme preberali z voľne dostupných zdrojov internetovej siete, z podkladov výrobcu a vlastných skúseností.

Podľa aktuálnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa konkrétne bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My v prirodaplus.sk si však ctíme a vážime zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na: www.rastlinkybylinky.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: psorióza, psoriáza