Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie

Rybie tuky, oleje

Rybí tuk je tuk obsiahnutý v tkanivách rýb. Zahŕňa esenciálne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny eikosapentaenovú (EPA) a dokozahexaénovú (DHA). Tieto látky majú priaznivé účinky na organizmus. Ďalšími dôležitými látkami z hľadiska zdravia sú vitamíny A a D. Rybie tuky majú vplyv na poruchy pozornosti u detí s ADHD, ktoré by mohli byť zmiernené užívaním rybieho oleja. Niektoré skoršie štúdie preukázali zvýšenie pozornosti a mentálnych funkcií u detí školského veku. Množstvo DHA pre pozitívny efekt by sa malo pohybovať okol 300 mg. Vyššia hladina ω-3 MK by mohla pozitívne pôsobiť na CNS a biologické membrány - ich fluiditu a zloženie fosfolipidov. Zvýšená koncentrácia MK by mohla pozitívne ovplyvňovať prenos neurotransmiterov serotonínu a dopamínu na synapsiách.

Rybí olej, tuk s cesnakovým olejom 100 kapsúl

Rybí olej, tuk s cesnakovým olejom 100 kapsúl   Základné informácie: Rybí olej – jeden z najobľúbenejších potravinových doplnkov Rybí tuk "BioKontur" s vápnikom - istota toho, že naše telo má zabezpečené esenciálne nenasýtené mastné kys..

4,20€

Rybí olej, tuk s valeriánou 100 kapsúl

Rybí olej, tuk s valeriánou 100 kapsúl   Základné informácie: Rybí olej – jeden z najobľúbenejších potravinových doplnkov Rybí tuk "BioKontur" s vápnikom - istota toho, že naše telo má zabezpečené esenciálne nenasýtené mastné kyseliny o..

4,20€

Rybí tuk s lamináriou - morská riasa 100 kapsúl

Rybí tuk s lamináriou - morská riasa 100 kapsúl   Základné informácie: Rybí olej – jeden z najobľúbenejších potravinových doplnkov Rybí tuk "BioKontur" s vápnikom - istota toho, že naše telo má zabezpečené esenciálne nenasýtené mas..

4,20€

Rybí tuk s rakytníkovým olejom-100 kapsúl
Vypredané

Rybí tuk s rakytníkovým olejom-100 kapsúl

Rybí tuk s rakytníkovým olejom - 100 kapsúl   Základné informácie: Rybí olej – jeden z najobľúbenejších potravinových doplnkov Rybí tuk "BioKontur" s vápnikom - istota toho, že naše telo má zabezpečené esenciálne nenasýtené mastné ..

4,20€

Rybí tuk – olej s calciom (vápnikom) 50 kapsuliach

Rybí tuk – olej s calciom (vápnikom) 50 kapsuliach   Základné informácie: Rybí olej – jeden z najobľúbenejších potravinových doplnkov Rybí tuk "BioKontur" s vápnikom - istota toho, že naše telo má zabezpečené esenciálne nenasýtené mastn..

4,20€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)