Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Moje liečivé rastliny, Moje léčivé rostliny - Maria Treben

Moje liečivé rastliny, Moje léčivé rostliny - Maria Treben

Rakúska bylinkárka Maria Treben je skutočný fenomén vo svete byliniek. Patrí medzi najdôležitejšie priekopníčky vedy o liečivých rastlinách a vydobyla si pevné miesto v dejinách.
  • 14,99€

Vypredané

Moje liečivé rastliny, Moje léčivé rostliny - Maria Treben

 

V tejto knihe uvádza cenné informácie o svojich štyridsiatich najdôležitejších rastlinách a pri tom učí, čo všetko je dôležité o nich vedieť, ako ich poznávať a určovať, zbierať a sušiť. Vysvetľuje správne používanie a miešanie bylín, spôsoby prípravy bylinných čajov, tinktúr, kaší, obkladov, kúpeľov, štiav, mastí a olejov.

Celú rozsiahlu kapitolu venuje Švédskym kvapkám, o ktorých hovorí, že sú elixírom života a že by nemali chýbať v žiadnej domácej lekárničke.

 

Kniha Moje liečivé rastliny patrí medzi dôležité knihy autorky a ako taká bola preložená do desiatok jazykov a je uznávaná po celom svete.

 

Podľa vyjadrenia čitateľov ide o veľmi dobrú knihu známej a erudovanej bylinkárky, ktorá obsahuje veľa návodov, receptov, poznatkov. Motivuje čitateľa k pestovaniu rastlín, byliniek, knihu si prečítate so záujmom, je to jedna z najlepších publikácií, ktoré sa objavili na trhu. Je úplne prehľadná, zrozumiteľná, väčšinu čitateľov chytila od prvej stránky a je jednou z obľúbených a stálych kníh v knižnici každého bylinkára.

 

Knihu Moje liečivé rastliny vydalo vydavateľstvo Eminent, ISBN 978-80-7281-413-8

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!