Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
Dýchací olej ® sprej pre dospelých a deti od 1 roka 30 ml

Dýchací olej ® sprej pre dospelých a deti od 1 roka 30 ml

Dýchací olej ® pre dospelých a deti od 1 roka - sprej vyrobený na území Ruskej federácie z éterických olejov , klinicky overený . Zloženie éterických olejov, určené špeciálne pre bezkontaktnú prevenciu pri nachladnutí a infekčných chorobách

 • 14,00€

Dýchací olej ® sprej pre dospelých a deti od 1 roka 30 ml

 

Základné informácie:

 • dýchací olej ® obsahuje 6 éterických olejov a levomentol s antiseptickými vlastnosťami
 • s antivírusovými a antibakteriálnymi vlastnosťami po odparení ničí baktérie a vírusy vo vzduchu okolo nás, vďaka tomu sa riziko infekcie výrazne zníži
 • pôsobenie a ochrana trvá 4 - 6 hodín
 • použitie prípravku pri komplexnej liečbe znižuje riziko komplikácií a uľahčuje priebeh prechladnutia a urýchľuje zotavenie

 

Obsah:

 • 30 ml

 

Možné použitie :

 • 3-krát znižuje pravdepodobnosť SARS 1
 • 71% znižuje počet komplikácií SARS 2
 • uľahčuje priebeh ochorenia
 • urýchľuje zotavenie
 • znižuje opuch nosovej sliznice o 70%
 • znižuje výtok z nosa o 82%

 

Spôsob použitia :

 • nastriekajte sprej okolo seba
 • môžete nastriekať 3-5 krát na záclony, nábytok alebo na detskú hračku
 • pred použitím pretrepte
 • éterické oleje sa odparia do 4 - 6 hodín

 

Zloženie:

 • Mentol sa izoluje z mäty piepornej. Používa sa na zmiernenie príznakov nachladnutia (bolesti hlavy, nádcha) v dôsledku analgetických a spazmolytických vlastností levomentolu. Levomentol má tiež antibakteriálne, protizápalové a analgetické účinky.
 • Eukalyptový olej sa získava z listov a mladých konárov vždyzeleného eukalyptového stromu (Eucalyptus globulus) čeľade myrtovitých, ktorý rastie hlavne v Austrálii. Existuje viac ako 700 druhov eukalyptu, z ktorých asi 500 poskytuje aromatický olej.Eukalyptový olej je jednou z najobľúbenejších zložiek expektorančných a antiseptických liekov. Pôsobí antivírusovo, proti vírusu herpes, a má antibakteriálny účinok. Používa sa na liečbu infekcií dýchacích ciest, nádchy, zápalov prínosových dutín. Má protizápalové, antipyretické a imunostimulačné účinky.
 • Cajeputový olej sa získava z čerstvých pukov a listov cajeputu (Melaleuca leucadendron). Je to vysoký vždyzelený strom čeľade myrtovitých (eukalyptov), ​​s hustými listami a bielymi kvetmi, ktorých pružný kmeň je pokrytý bielou kôrou. V Malajzii sa nazýva „kaju-path", čo znamená „biely strom". Esenciálny olej Cajeput má sviežu bylinkovú arómu. Na východe sa tradične používa ako liek na liečbu prechladnutia, bolesti hlavy a zubov. Pôsobí protizápalovo a tonicky. Je populárny na liečbu zápalových procesov ucha, nosohltanu (tonzilitída, faryngitída, rinitída), ako aj dýchacieho systému (bronchitída, zápal pľúc). Používa sa ako antiseptikum.
 • Wintergreen oil je olej získaný z listov rastliny Gaultheria progumbens, rastliny z čeľade vresovcovité s plazivou stonkou, vzpriamenými výhonkami, kožovitými listami a ovisnutými bielymi kvetmi, ktoré vytvárajú šťavnaté šarlátové bobule. Hlavné vlastnosti oleja sú protizápalové a analgetické. Olej z Wintergreen sa používa pri chronických ochoreniach dýchacích ciest.
 • Borievkový olej sa získava z čerstvých alebo mierne sušených tmavých bobúľ borievky obyčajnej (Juniperus communis), kríka z čeľade cyprusovité, ktorý rastie v celej Európe a Ázii. Pokiaľ ide o baktericídne vlastnosti, ihly borievky nemajú obdoby. Jeden hektár borievkového lesa za deň môže liečiť vzduch celého mesta. Preto sa napríklad v Strednej Ázii na čerstvé a hnisajúce rany nanášali obväzy napustené éterickým borievkovým olejom a sterilizovali sa aj katgut - nite, ktorými sa tieto rany zašívali. A severoamerickí indiáni mali originálny spôsob liečenia pacientov s tuberkulózou - boli usadení v kríkoch borievky, až kým sa úplne nezotavili. Jalovcové bobule a olej sa používajú všade nielen ako dochucovadlo a dochucovadlo (tinktúra borievky, gin, údené mäso), ale aj v bylinnom lekárstve a farmácii. Jalovcový olej sa používa ako antibakteriálny a protiplesňový prostriedok, má zmäkčujúci, expektoračný a protizápalový účinok na dýchací systém a zvyšuje odolnosť tela.
 • Klinčekový olej sa získava z kvetných púčikov vždyzeleného klinčeka (Eugenia caryophyllata) z čeľade myrtovitých, ktorý počas kvitnutia vytvára voňavé kvetné puky (púčiky). Akonáhle sa stanú ružovkastými, vytrhnú sa a sušia na slnku. Výsledné „karafiáty" sú veľmi podobné malým klinčekom, odtiaľ teda pravdepodobne aj ich ruský názov. Odpradávna slúžili ako liečivá a baktericídne látky, ako aj ako korenie a aromatické zložky pri výrobe parfumérskych a kozmetických výrobkov. Éterický olej z klinčeka kvôli vysokej antibakteriálnej a antivírusovej aktivite pri prevencii chrípky a ARVI počas epidémií týchto infekcií prenášaných vzduchom. Klinčekový olej má protizápalové a analgetické vlastnosti. Používa sa pri liečbe chorôb horných dýchacích ciest, zápalu pľúc, priedušiek.
 • Mäta je jedným z najstarších liekov. Hippokrates, Paracelsus, Avicenna písali o liečivých vlastnostiach tejto rastliny. Mäta sa v Číne a Japonsku pestuje odpradávna. Mincovňa bola nájdená v egyptských hrobkách, ktoré boli postavené viac ako tisíc rokov pred naším letopočtom. Mätový olej má tonizujúce, protizápalové, antiseptické, imunomodulačné a bronchodilatačné vlastnosti. Pozitívne ovplyvňuje dýchací systém: obnovuje funkcie ciliovaného epitelu dýchacích ciest, zmierňuje kŕče priedušiek. Pri infekčných a zápalových ochoreniach nosohltanu a horných dýchacích ciest sa tradične používa pepermintový olej ako silné antiseptikum. Okrem toho vôňa mäty pri nachladnutí má svoje vlastné prospešné vlastnosti - pomáha zlepšovať celkovú pohodu.

 

Výrobca: Ruská Federácia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: sprej, dýchanie