Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
911 - gél so šungitom 100 ml

911 - gél so šungitom 100 ml

 

Gél so šungitom má terapeutický a profylaktický účinok na telo. Pomôže pri prevencii kĺbových ochorení a pri komplexnej liečbe osteochondrozy, ischias, artritídy a artrózy rôzneho pôvodu, ako aj v miestach ukladania solí (DNA).

 

 • 8,00€

911 - gél so šungitom 100 ml

 

Základné informácie:

 • Šungit je jedinečný prírodný minerál šetrný k životnému prostrediu, ktorý obsahuje viac ako 20 mikroelementov užitočných pre ľudský organizmus, vrátane globulárneho uhlíka v aktívnej forme, ktorý má sorpčné, katalytické a baktericídne vlastnosti, pôsobí protizápalovo, hojivo a lieči pokožku a kĺbových chorôb,  má výrazný protizápalový a antibakteriálny účinok.
 • Šungit je minerál, ktorý je starý asi 2 miliardy rokov. Toto je jediný minerál prírodného pôvodu na Zemi, ktorý obsahuje Fullerény - duté sférické molekuly s niekoľkými desiatkami alebo stovkami atómov uhlíka. Na Zemi boli Fullerény najskôr získané v plameni elektrického oblúka a potom objavené v šungite.
 • Hlavné liečivé vlastnosti šungitu sú teda obsiahnuté v jedinečnom vo vode rozpustnom organominerálnom komplexe látok vytvorených počas chemického vývoja starodávnej biologickej hmoty, ktorý sa zachoval na dne mora pred dvoma miliardami rokov. Najnovšia technológia po prvýkrát umožnila stabilizáciu formy pre vonkajšie použitie tohto jedinečného minerálu, vďaka čomu je šungitový gél čo najefektívnejší.

 

 Obsah:

 • 100 ml

  

Možné použitie :

 • aktivuje metabolizmus
 • zvyšuje mikrocirkuláciu krvi v mieste aplikácie
 • má antiseptický účinok
 • podporuje regeneráciu tkanív
 • má protizápalový účinok
 • priaznivo ovplyvňuje priebeh akútnych a chronických ochorení pohybového aparátu

 

 Spôsob použitia :

 • Gél aplikujeme na postihnuté miesta 2 x denne, prípadne podľa potreby.

 

 Zloženie:

 • šungit, adamov koreň , glukozamín, tymianový a eukalyptový olej, extrakt  z nátržnice močiarnej (sabelnik), kostihoj lekársky, chondroitín 

 

 Výrobca:  AO TwinsTek, Ruská federácia

  

Upozornenie:

Už naši predkovia, ktorí boli múdri a nezaťažení súčasnou dobou odporúčali pri ťažkostiach či už žalúdočných, črevných, infekčných alebo akýchkoľvek bolestiach tela alebo duše požívať niekoľkokrát denne čaje, tinktúry, maceráty, odvary, oleje z liečivých bylín. Podľa aktuálnej európskej legislatívy sa však takéto odporúčania považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané a nemôžu sa pri bylinných produktoch uvádzať. Napriek tomu, že účinky niektorých tradičných byliniek a plodov neboli preukázané vedeckými štúdiami, každý človek má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom, zdravým sedliackym rozumom a radami svojich predkov...

Všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len naše subjektívne názory, majú slúžiť len ako doplnkové informácie, nesmú nahrádzať liečbu lekárom.

Údaje a informácie sme preberali z voľne dostupných zdrojov internetovej siete, z podkladov výrobcu a vlastných skúseností.

Podľa aktuálnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa konkrétne bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My v prirodaplus.sk si však ctíme a vážime zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na: www.rastlinkybylinky.sk

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: šungit