Barion Pixel
Rastlinné nápoje
Šťavy
Sušené bylinky
Sušené ovocie
911 - VČELÍ JED – gél na bolesť kĺbov, chrbtice, rúk BLR 100 ml

911 - VČELÍ JED – gél na bolesť kĺbov, chrbtice, rúk BLR 100 ml

 

Gél s včelím jedom na bolesti kĺbov , chrbtice, lakťov a rúk.

 

  • 8,00€

911 - VČELÍ JED – gél na bolesť kĺbov, chrbtice, rúk BLR 100 ml

 

Základné informácie:

  • Gélový balzam s VČELÍM JEDOM zo série „911" sa odporúča aplikovať na miesta v oblasti chrbta, krížov, lakťov, rúk a kolien.

 

 Obsah:

  • 100 ml

 

 Možné použitie :

  • gél-balzam vďaka zloženiu včelieho jedu, gáforu, provitamínu PP a eukalyptového oleja pôsobí hrejivo, vynikajúco uvoľňuje a pomáha zmierniť pocity napätia a nepohody
  • znižuje opuchy, stimuluje regeneráciu, zlepšuje mikrocirkuláciu
  • normalizuje metabolické procesy a výživu pokožky

 

 Spôsob použitia :

  • gél nanášame rovnomerne a ľahko vtierame na postihnuté miesta 2 - 3 x denne

 

 Zloženie:

  • Aqua (voda), metylsalicylát, extrakt z koreňa kalízia voňavá, extrakt z listov kostihoja lekárskeho, kopolymér akryloyldimetyltaurát amónny/VP, glycerín, PEG-7-glycerylkokoát (PEG-7 glycerylkokoát), etylhexylkokoát, gáfor , esenciálny olej z listov rozmarínu, z eukalyptu , z borievky,  z tymiánu,   z klinčeka, zo sibírskej jedle, zo šalvie lekárskej, z levandule, z muškátového orieška, etylnikotinát, Apic Toxicum (2,5 mg /100 g) (včelí jed 2,5 mg/100 g), Fenoxyetanol (fenoxyetanol), Etylhexylglycerín (etylhexylglycerín)

 

 Upozornenie:

  • nepoužívame pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na akúkoľvek zložku prípravku
  • skladujeme na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 25 ºC

 

 Výrobca: Bielorusko, „Modum-naša kozmetika"

 

 Upozornenie:

 Už naši predkovia, ktorí boli múdri a nezaťažení súčasnou dobou odporúčali pri ťažkostiach či už žalúdočných, črevných, infekčných alebo akýchkoľvek bolestiach tela alebo duše požívať niekoľkokrát denne čaje, tinktúry, maceráty, odvary, oleje z liečivých bylín. Podľa aktuálnej európskej legislatívy sa však takéto odporúčania považujú za zdravotné tvrdenia, ktoré musia byť vedecky dokázané a nemôžu sa pri bylinných produktoch uvádzať. Napriek tomu, že účinky niektorých tradičných byliniek a plodov neboli preukázané vedeckými štúdiami, každý človek má možnosť riadiť sa vlastným úsudkom, zdravým sedliackym rozumom a radami svojich predkov... 

Všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len naše subjektívne názory, majú slúžiť len ako doplnkové informácie, nesmú nahrádzať liečbu lekárom. 

Údaje a informácie sme preberali z voľne dostupných zdrojov internetovej siete, z podkladov výrobcu a vlastných skúseností. 

Podľa aktuálnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa konkrétne bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek. 

 

My v prirodaplus.sk si však ctíme a vážime zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na:  www.rastlinkybylinky.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: včelí jed